Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
25-02-2013, 09:47 PM
Post: #81
RE: Piłka nożna ogólnie
No i stało się tak jak pisałem
Wymęczył zwyciestwo Górnik i pewnie wygrał Lech.

Legia czuje oddech na plecach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2013, 11:10 PM
Post: #82
RE: Piłka nożna ogólnie
Brawo Real! Brawo Cristiano!
Muszą zdobyć ten puchar, LM też... co prawda na ich drodze mój ulubiony Manchester ale poświęcę ich dla zostawienia Mou na stołku szkoleniowca Królewskich. Szkoda by robić taką remontadę w szatni. Fajna z nich ekipa.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 10:59 AM
Post: #83
RE: Piłka nożna ogólnie
No Barca jakiejś zadyszki dostała,najpierw bęcki od Milanu do zera,teraz Real pokazał im klasę pewnie wygrywając na Camp Nou.Może to schyłek wielkiej Barcy jako dominatora piłki klubowej.To wciąż wielki zespół,ale rywale już nauczyli się z nią grać.Solidna twarda obrona i szybkie ataki to klucz na Świetną ale grającą w jednostajnym tempie Barcelonę.

Jeszcze pozwolę se na małe zdefiniowanie(porównanie Ronaldo i Messiego.

Ronaldo jest lepszy w grze głową,dysponuje troszkę lepszym strzałem,lepiej czyje się w szybkich atakach,jest szybszy i silniejszy fizycznie.
Messi krócej prowadzi piłkę,dysponuje trochę lepszym podaniem,lepszy w grze kombinacyjnej na małej przestrzeni.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2013, 11:24 PM
Post: #84
RE: Piłka nożna ogólnie
I znów Legia dała dupki,naprawdę irytująca jest gra Legii w tych dwóch pierwszych kolejkach,jakby nie przygotowana,nie zgrana,dziwi to trochę bo w sumie to nikt znaczący nie odszedł ze składu.

Zadziwiła zaś Polonia,po takich osłabieniach spodziewałem się że będą zbierać baty,a tu proszę,wygrana na Lechu.

Jutro pewno Górnik pokona słabiutką Jagę i zrówna się punktami z Liderem.

A miało być tak pięknie,była ładna przewaga i nie najlepsi rywale na początek rundy.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2013, 12:09 AM
Post: #85
RE: Piłka nożna ogólnie
Pomimo, że Polonia całkiem dobrze wystartowała to ja dalej nie wierzę w jej sukces.
Król jest gwarantem ,że to wcześniej lub później zacznie się sypać.

A Legia?
Nie wytrzymują presji , albo za dużo piją.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2013, 06:10 PM
Post: #86
RE: Piłka nożna ogólnie
A miał być taki świetny start legionistów na wiosne Big Grin
Przynajmniej braki w boksie uzupełniłem piłeczką. Meczyk z koroną mam w planach zobaczyć jest to dostępne w sieci?

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2013, 05:20 PM
Post: #87
RE: Piłka nożna ogólnie
Man Utd v Real Madrid
Miało być piłkarskie święto a wyszło tragicznie.
Sir Alex Ferguson przed meczem powiedział, że ma nadzieję, że sędziowie nie wypaczą wyniku i nie zepsują widowiska.
Jak było? Kto oglądał ten wie.
Czerwień dla Naniego to w mojej opinii żart. Zastanawiałbym się w ogóle nad żółtym kartonikiem. Sędzia znikąd machnął czerwienią i było po meczu. Kontakt Arbeloi z korkiem Portugalczyka na pewno nie był przyjemny, symulacje wykluczam jednak kara jaką skrzydłowemu United przyszło zapłacić mnie po prostu rozwaliła. Na upartego to Hiszpanowi dałbym kartkę ponieważ powtórki pokazują, że Nani przed zderzeniem przyjął piłkę. Nie patrzył w ogóle na Alvaro a może nawet się go tam nie spodziewał. Oczywiście przesadzam z karą dla zawodnika królewskich gdyż Nani jednak podniósł nogę za wysoko. Zastanawia mnie co skłoniło sędziego do tej dectyzji. Na początku przyglądał się i mam wrażenie, że czerwień nie była jego decyzją. Pytanie więc brzmi, który idiota z ekranem przed nosem powiedział mu, żeby tak postanowić? Turek za dokładnie akcji nie widział, spytał o pomoc a zrobił gorzej niż sam mógłby postanowić. No masakra. W ogóle ten mecz jak i dwumecz był dla mnie straszny. Real i Man Utd to dwie równie uwielbiane przeze mnie drużyny. Za nimi nie ma nikogo. Rozumiecie więc jakie towarzyszyły mi emocje. Cieszę się jednak, że Real przeszedł dalej gdyż widzę w Realu zwycięzcę tegorocznej edycji LM a to przekłada się na pozostawieniu Mourinho na stanowisku szkoleniowca Królewskich. United ligę ma w kieszeni. W przyszłym sezonie sięgnie po puchar. Mają czas, mają skład aby to zrobić, byleby na ich drodze nie stanęli Królewscy.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2013, 05:49 PM
Post: #88
RE: Piłka nożna ogólnie
Ooo,ja niestety meczu nie widziałem,nie mam "N-ki,a nie chciało mnie się na stremie oglądać",ani tego ani BVB.Dziś luknę PSG i skróty i się więcej wypowiem.Za to cieszy mnie fakt iż BVB rozbiło Szachtar,jak pisałem,to mój czarny koń rozgrywek,no i gol Błaszcza i asysta Lewgo.Mają skurwiele ładną pakę,sami młodzi,głodni gry i wybiegani.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2013, 06:49 PM
Post: #89
RE: Piłka nożna ogólnie
Co z tego jak to ich chyba ostatni sezon ? Big Grin
Kagawa już odszedł , Lewy też długo nie posiedzi a Humells latem do Barcy. Ciekawe co jeszcze.. To Borussia właśnie powinna wziąć Milika a nie Bayer.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2013, 07:56 PM
Post: #90
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie żartuj,oni se kogoś kupią w to miejsce.To tak jak Porto,wiecznie sprzedaje i wiecznie gra w Lidze Mistrzów.Wiadomo że BVB to nie Bayern i nie mają aż takiej kasy,ale mają wyśmienitych skautów.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości