Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
19-02-2013, 07:58 PM
Post: #61
RE: Piłka nożna ogólnie
No niestety,wszyscy gonią za hajsem,a najgorsze jest to że ci co mają kasy aż nadto to jeszcze bardziej za nią gonią.

No i nie wiem czy akurat Lewy ma takie obiekcje,ja tam dam mu jeszcze trochę czasu na to by razem z trenejrem dopracowali się taktycznie,jeśli za półtora roku Lewy nadal nie będzie strzelał to wtedy poszukam winowajcy.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2013, 05:11 PM
Post: #62
RE: Piłka nożna ogólnie
No to ładnie Milan powiózł Barce,bezradni Katalończycy wobec świetnie taktycznie nastawionych Rossonierich.Dla mnie Barca już odpada,nie odrobią strat,Milan się zabunkruje i będzie kąsał kontrami.

W świetnej sytuacji jest też Bayern,3-1 na wyjeździe praktycznie załatwiło sprawę,kto jak kto,ale Bayern u siebie nie ma prawa przegrać różnicą dwóch bramek.

Porto skromnie 1-0,rewanż bez faworyta,gracze z Andaluzji nie stoją na straconej pozycji.Powiedziałbym 50/50.
Galatasaray-Schalke też mimo cennego bramkowego remisu nie przesądza sprawy,Galata grał lepiej w pierszym meczu i powinien to wygrać.Jeśli miałbym stawiać to postawiłbym na awans Turków,pewnie będzie niezły kursik.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2013, 09:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2013 09:25 PM przez Jerome.)
Post: #63
RE: Piłka nożna ogólnie
No no, Milanek nieźle ukąsił. Świetne spotkanie w wykonaniu drużyny z Mediolanu. Barca v Chelsea to był ewidentny autobus i kilka kontr. Milan z kolei na spokoju krył nie dość, że zawodników to wolne przestrzenie. Pierwsza bramka, nie oszukujmy się, ale chamstwo sędziego. Pierwszy raz widziałem aby w piłce nożnej koleś miał "zbiórkę" ;] Na szczęście później Milan strzelił na 2 więc zwycięstwo jak najbardziej zasłużone. Szkoda tylko, że Mario nie grał. Dlaczego Robinho nawet na ławie nie siedział?

Bayern, no niestety. Piękna gra, zero szans dla Kanonierów. Trzecia bramka Chorwata jednak mega fartówa, nienawidzę takich. Wygrali zasłużenie i raczej mają dwumecz w kieszeni. Śmieszny fail Neuera Wink

Porto jechało Malagę jak chciało, nie dopuszczało do głosu. Malaga wyglądała jak Lechia przy Realu. Nie wiadomo czemu jednak Portugalczycy wygrali ledwo jedną bramką i to ze spalonego/na pograniczu - nie wiem.

Galata z niemcami mnie jakoś nie interesowała, więc nawet nie zerknąłem. Widziałem tylko, że Yilmaz znów strzelił. Wiecie, że On i drugi Yilmaz są jedynymi strzelcami tego zespołu? Ten drugi strzelił jednak tylko 1 gola więc można powiedzieć, że jeden zawodnik wygrywa Turkom na razie cały turniej Tongue

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2013, 12:09 PM
Post: #64
RE: Piłka nożna ogólnie
Dzisiaj startuje polska Ekstraklasa. Kogo przewidujecie na mistrza?
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2013, 01:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2013 01:09 PM przez Zioło-Pale-Niebywale.)
Post: #65
RE: Piłka nożna ogólnie
aneczka26
Głupie pytanie.Dodgy
http://img2.cda.pl/PV9vdnJac257MF8sMWBje...e1ed25.JPG

Jerome
No ten Burak to się rozstrzelał w tym sezonie LM,co ciekawe grał już w całej wielkiej trójcy ze Stambułu w LM,ale dopiero teraz zaczął strzelać w LM,a woglę Galata się ładnie wzmocniła,Snaider i Drogba to spore atuty.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2013, 02:28 PM
Post: #66
RE: Piłka nożna ogólnie
@Zioło-Pale-Niebywale
Żebyś się nie zdziwił.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2013, 02:29 PM
Post: #67
RE: Piłka nożna ogólnie
aneczka26
Ile kont jeszcze zrobisz, Ban.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2013, 02:42 PM
Post: #68
RE: Piłka nożna ogólnie
RSC-2
Nie takiej opcji,zostawili najlepszych graczy,to będzie runda Legii.A już za dwie godzinki zrobią pierwszy krok.Polonia się wysprzedała,jedynie Lech może coś popróbować,ale i on kadrowo wydaje się znacznie słabszy od Legii.Naprawdę rzadko bywam takim hura optymistą,ale w tym sezonie jestem.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2013, 03:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2013 03:04 PM przez RSC-2.)
Post: #69
RE: Piłka nożna ogólnie
@Zioło-Pale-Niebywale
Przepalone Płuco-Zryta Czacha



Legia jest faworytem
Ma u siebie i Górnika , Lecha ,Śląsk i Lechię

Z zespołów z aktualnej pierwszej szóstki to tylko wyjazd ma na Polonię.
Ale Polonia z Królem nie będzie się liczyć.
Pamiętam Króla z okresu GKS Katowice i wiem do czego on jest zdolny.
To mitoman , który wyciągnie z Polonii co się da i puści ją tak jak Giekse.

Jednak to jest tylko piłka i Legia też może mieć jakiś kryzys.
A wtedy kto wie.
Uważam że Legii zagrozić może tylko Lech i w mniejszym stopniu Górnik.

Szkoda ,że nie ma tu tematu o hokeju.
Nie wiem czy byłoby zainteresowanie gdyby taki powstał?
Dziś w PLH dwa ważne mecze. Więc jestem w Satelicie, bo tam rywalizacja wydaje się ciekawsza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2013, 03:15 PM
Post: #70
RE: Piłka nożna ogólnie
Oj,niestety,hokey to nie moja bajka,z całej historii tego sportu znam raptem 5 nazwisk,Czerkawski,Oliwa,Greatzky,Lemieux i Jagr.

Wiadomo,Piłka to tylko sport i zawsze może się coś zdarzyć.A ten cały Król to niezły mąciciel,wczoraj był o nim artykuł w Przeglądzie Sportowym.Oszołom i tyle,na miejscu fanów Polonii byłbym mego wkurwiony na takiego właściciela,Wojciechowski był "idiotą",a ten to kretyn do kwadratu.W Legii jest znienawidzone ITI,ale ono przynajmniej ma jakąś tam strategię budowania Teamu,co innego w kwestiach kibicowskich,tu są żałośni.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości