Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
10-07-2018, 05:31 PM
Post: #6801
RE: Piłka nożna ogólnie
Ronaldo oficjalnie w Juventusie. !!

Real podziękował mu za lata gry.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2018, 06:09 PM
Post: #6802
RE: Piłka nożna ogólnie
(10-07-2018 05:31 PM)Wietnam napisał(a):  Ronaldo oficjalnie w Juventusie. !!

Ponoć najbardziej niezadowoleni są pracownicy FIATA w Turynie...

Dziś pierwszy półfinał. Kibicuję Francji (bo na nich postawiłem). Jutro nie kibicuje nikomu ale wydaje mi się, że będzie finał Francja vs Anglia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2018, 09:32 PM
Post: #6803
RE: Piłka nożna ogólnie
Kurde fajny mecz, nawet bardzo fajny ale jakoś mnie rozczarował Wink

Nie wiem co to się porobiło w Turynie, że CR przeszedł, ale czytałem wersję że to on wybrał Juve a nie Juve jego co by wiele tłumaczyło Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2018, 11:10 PM
Post: #6804
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie było klimatu w tym meczu. Kontrola pełna Francji
rozczarował mnie Lukaku. Niby półfinał mundialu ale
bez historii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2018, 09:55 AM
Post: #6805
RE: Piłka nożna ogólnie
Liczyłem na wojnę , się pomyliłem. Dzisiaj liczę na nudy mam nadzieję , że się pomylę. Właśnie na taki przebieg jak we wczorajszym meczu liczyłem dzisiaj w starciu Anglia - Chorwacja. Angole w pierwszej połowie wychodzą na prowadzenie, Chorwacja grająca w meczu na mecz słabiej będzie nacierała ale bez wiekszego skutku i ostatecznie przegra. Zobaczymy , może coś nas zaskoczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2018, 10:16 AM
Post: #6806
RE: Piłka nożna ogólnie
Weź, Chorwacja w 1/4 zagrała dwa razy lepiej niż z Danią, gdzie tam słabiej z meczu na mecz. Jedyny feler to zmęczenie bo aż trzech graczy łącznie z bramkarzem może dziś nie wyjść na boisko co byłoby katastrofą.

Ja pisałem, że ten drugi półfinał paradoksalnie może być ciekawszy bo tu zespoły mają niewiele do stracenia, oba osiągnęły sukces. No i będzie Mandżukić <3


Co do meczu wczorajszego, to jak pisałem zdeczka mnie rozczarował.
Niby było parę fajnych akcji, ale człowiek liczył na więcej. Początek na pewno dla Belgów - Hazard dla mnie wyrasta na piłkarza turnieju i chyba tylko Modrić może mu zabrać trofeum dla MVP. Świetna akcja lewą stroną i dobra główka Francuza, który przeniósł piłkę nad poprzeczką. Z drugiej strony Curtois także fajnie interweniował broniąc strzał kostką. Belgowie sobie hasali, ale tylko przez 20-30 minut. Później jednak Francuzi opanowali temat. Świetny Varane na tyłach, środek Pogba-Kante, którzy zamęczyli przeciwników i sytuacja była klarowna, trzeba było grać bokami. Niemniej grał tylko Hazard - on chyba jako jedyny z Belgów (obok Curtois) rzeczywiście nie zawiódł. Lukaku został zupełnie odcięty od gry, de Bruyne obniżył poziom notując kilka strat w tym jedną w ważnym momencie drugiej połowy, gdzie mógł uruchomić podobną kontrę jaką przeprowadzili Belgowie na 3:2 z Japonią lub na 2:0 z Brazylią.
U Francuzów błysnął Mbappe - znów świetna szybkość, okraszona jednak także techniką i podaniami. Zagranie podeszwami butów w polu karnym zaskoczyło nawet jego kolegów, a asystę z prawej strony w pierwszej połowie zabrał nieskuteczny Giroud. Co do niego to taki gracz jak on jest przydatny i myślę, że na finał wyjdzie, ale ewidentnie odstaje jakością od Griezmana (świetny mecz) i Mbappe w ataku Francuzów.
Najbardziej rozczarowała mnie końcówka, a dokładniej to ostatnie 30 minut. Belgowie nie przypominali zespołu z wcześniejszych faz, jakby zaskoczeni faktem, że w ogóle przegrywają 0:1. Jak już pisałem, starał się tylko Eden ale to było za mało (choć powinien być wolny z osiemnastu metrów po faulu, jednak tam sędzia popełnił błąd i nie gwizdnął).
Bramkarze wg mnie stanęli na wysokości zadania, fantastycznie że Loris znów jest w finale wielkiej imprezy.
Osobny plusik dla Umtitiego - wg mnie najsłabszy w obronie Francji (ogólnie jak i w tym meczu), ale i tak na wysokim poziomie (po prostu koledzy na jeszcze wyższym). Gol strzelony w półfinale przez obrońcę to bardzo ładna symbolika odnośnie Thurama i półfinału w 98 z Chorwacją.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2018, 01:59 PM
Post: #6807
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja wiem czy sporo lepiej zagrała z Danią. Karne były niesamowicie ciekawe, ale po za tym mecz taki sobie. No Rosja to nie Anglia. Zobaczymy, jak dla mnie Anglia to powinna wymęczyć
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2018, 03:25 PM
Post: #6808
RE: Piłka nożna ogólnie
Dla mnie również Anglia faworytem. Widziałem trzy mecze Chorwatów, za każdym razem straszliwie męczyli bułę. Z Argentyną było 3:0, ale do błędu Caballero nie grali wielkiej piłki. Mecze z Danią i Rosją, moim zdaniem, bardzo przeciętne w ich wykonaniu. Jak dla mnie mieli śmiesznie łatwą drabinkę do 1/2 finału (ktoś w historii miał łatwiejszą w ogóle?), wykorzystali to - chwała im za to. Ale już wystarczy.

Francja - Anglia finał, wygrywa Francja. Na "Trójkolorowych" stawiałem od początku (potem, po meczach sparingowych, zacząłem wierzyć w Brazylię) i chociaż stylowo nie wyglądają nadzwyczajnie w Rosji, to wszystko wskazuje na to, że osiągną wielki sukces.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2018, 04:02 PM
Post: #6809
RE: Piłka nożna ogólnie
Jak dla mnie mieli śmiesznie łatwą drabinkę do 1/2 finału (ktoś w historii miał łatwiejszą w ogóle?)

Anglia miała łatwiejszą grupę, drabinkę porównywalną/łatwiejszą.

Niemcy w 2002 mieli banalną Wink
Włosi w 2006 także łatwiutka (do 1/2)

Już znowu tak nie przesadzajmy Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2018, 07:08 PM
Post: #6810
RE: Piłka nożna ogólnie
To nie Chorwacja zagrała słabiej z Rosją , to Ruscy
zagrali najlepszy mecz na turnieju. Po częśći zgadzam
się z Gogoliusem.

Vamos ENGLAND PO FINAŁ!!!!!!! JEDZIEMY
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości