Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
08-06-2018, 10:21 PM
Post: #6571
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja jestem podbudowany. Bardzo bym się zmartwił, gdybyśmy w drugiej połowie nie opadli z sił i hasali przez pełne 90 minut w pełnej formie. To nie czas na to. A dopóki mieliśmy siły, wyglądało to fajnie. Nawet kreatywnie z przodu, twardo w środku pola. Bardzo podobał mi się szczególnie Kuba Błaszczykowski. No gość jest niesamowity. Nie grać cały rok, potem wychodzić w, co by nie mówić, mocnej reprezentacji i być jednym z najlepszych na boisku. Karol Linetty również bardzo pozytywny mecz. Największym wygranym tego sparingu jest jednak Bednarek. Bezbłędny dzisiaj, mam wrażenie, że gdyby nie jego niektóre decyzje, byśmy zeszli z boiska pokonani. Na minus? Najbardziej Pazdan, choć trochę ogarnął się w drugiej połowie, Cionek - ale do niego nie mam pretensji, przestępstwem jest wystawianie go na prawej obronie, niewidoczny Zieliński czy słaby Grosicki.

Tak podsumowując całościowo - wyglądało to lepiej niż z Holandią dwa lata temu przed Euro. Pracy jeszcze bardzo dużo, ale chyba wszystko idzie w dobrym kierunku. Nie mam żadnego problemu z tym, że nie wygraliśmy z Chile B, będąc momentami słabszą ekipą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-06-2018, 10:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2018 10:42 PM przez Wietnam.)
Post: #6572
RE: Piłka nożna ogólnie
Pazdan kurcze jak w Legii, to mnie najbardziej martwi
dzis był najsłabszy na boisku. Nie było źle, nie było
fantastycznie, trenujemy dalej. Pierwsza połowa
super, druga słabo ale było trochę zmian w ustawieniu
i na boisku.

Najlepsi Bednarek, Kuba,Linetty i Lewy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2018, 07:14 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2018 07:15 AM przez szalonyAli.)
Post: #6573
RE: Piłka nożna ogólnie
Grunt, że najlepiej wypadli ci najmniej pewni . To znaczy Kuba, który w zasadzie nie grał i nie było wiadomo w jakiej jest dyspozycji, Krychowiak , który w klubie totalnie zawodził , Linetty, który w klubie grał poprawnie. Jednak razem z Krychowiakiem tworzył najsłabsze ogniwo. Tymczasem obaj spisali się na swoich pozycjach. Bednarek, który wystrzelił na koniec sezonu z formą , jednak w kadrze zagrał tylko mecz .Ale pokazał klasę. No lewy potwierdził , że jest zawsze mocny. Słabszy mecz Pazdana, który w Legii gra niestety podobnie. Mniejmy nadzieje , ze na turnieju się ogarnie . Piszczek, Grosik, Rybus, Zieliński zagrali poprawnie , są po trudnych sezonach w swoich ligach, w dodarku treningi w Arłamowie . Na mistrzostwach będzie lepiej. Nie wiem jaki plan na Litwę ma Nawałka, ale na pewno będzie chciał potestować tą obronę. Jest Bereszyński mający świetny sezon. No jest Cionek , który nic nadzwyczajnego nie prezentuje , ale gra poprawnie, ale na turniejach tacy piłkarze , że w cenie złota. No i może Milika puści od pierwszych minut. Chłopak może być jokerem tej kadry. I chciałbym zobaczyć po co jedzie peszko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2018, 10:53 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2018 10:53 AM przez kubala1122331.)
Post: #6574
RE: Piłka nożna ogólnie
Tak sobie czytam opinie naszych polskich portali i Bednarek jest równany z ziemią, oceniany dużo słabiej niż Pazdan. Czy tylko mi to się wydaje dziwne?

Z Litwą możemy zagrać na 100 różnych sposobów, bardzo ciężko cokolwiek przewidzieć. Ja natomiast chciałbym ustawienie 4-4-2, bo widać, że to 3-5-2 nam nie wychodzi, a ćwiczymy już dłuższy czas. A skład? Jakiś trzon trzeba by zachować, ale sprawdzenie Kownackiego, Kurzawy czy może nawet Kamińskiego nie byłoby złym pomysłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2018, 12:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2018 12:28 PM przez szalonyAli.)
Post: #6575
RE: Piłka nożna ogólnie
Portal bokserski, a ostatnio nawiecej jest na nim pisane o pilce:-) Az się boję co będzie wczasie mundialu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2018, 12:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2018 12:44 PM przez Wietnam.)
Post: #6576
RE: Piłka nożna ogólnie
To nie jest tak że Bednarek ustrzegł się błędów w ogóle one były, szczególnie na początku, gdy kilka akcji zrobili Chilijczycy, była panika w całej defensywie, co jak co ale z dobrze wyszkolonymi piłkarzami kadry b Chile dał sporo dobrych interwencji, wyglądał lepiej od Pazdana i to jest fakt, nie wiem czy nieodpowiednia para środkowych na Senegal była by para Bednarek- Kamiński, krępy, mały Pazdan i robiący błędy, na wysokich zawodników Senegalu przy stałych fragmentach? Nie widzę tego na ten czas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2018, 01:29 PM
Post: #6577
RE: Piłka nożna ogólnie
Oczywiście, że Janek nie zagrał bezbłędnie, ale jak słucham w weszlo.fm jazdę po Bednarku, totalne równanie go z błotem, to ja nic nie rozumiem. Tym bardziej, że za chwilę jest zachwycanie się nad Pazdanem, bo ten, jak cytuję "był siłą spokoju i konsekwencji"... Według nich, Michał był drugim najlepszym zawodnikiem w naszym zespole. Po Krychowiaku...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2018, 02:48 PM
Post: #6578
RE: Piłka nożna ogólnie
To ja nie rozumiem weszło w ogóle, że Pazdan był
lepszy... Jeszcze że był drugim najlepszym zawodnikiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2018, 04:42 PM
Post: #6579
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale Brazylia gra futbol, Austrię która wygrała ostatnie 6
spotkań w tym z Niemcami, ogrywa spokojnie 3:0 narazie
bo jeszcze nie koniec, śiła a w ataku niesamowita.

Neymar kolejny gol, w którym wkręca obrońców.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2018, 02:51 PM
Post: #6580
RE: Piłka nożna ogólnie
Zastanawia mnie ta dyspozycja Brazylijczyków czy aby nie za wcześnie złapali formę choć wynikami przed Mundialem nie ma się co specjalnie sugerować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 32 gości