Pozamiatane w obu meczach. Można zająć się czymś pożytecznym Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2017, 10:43 PM
Post: #4962
Alez mecz w Barcelonie juz 5:1 dla Katalonczykow! Jeszcze Barca ma troche czasu...

Szoook!!! 6-1!!!!! Kubala chyba sobie nie odpuściłeś tego meczu?? Tongue

08-03-2017, 11:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2017 11:49 PM przez Wietnam.)
Post: #4966
Obejrzyjcie sobie po jakich sytuacjach karne , drukowanie
pod Barce, a ręki dla PSG nie widział.....

Post: #4968
Praca sędziego to jedno, a gra PSG szczególnie w pierwszej połowie to drugie. Niesmak będzie po tych karnych, ale faktem jest że odrobić 0:4 na 6:1 to coś niesamowitego.
A szkoda, no ale PSG same sobie winne.
09-03-2017, 10:05 AM
Post: #4969
Wilczek
W 85. minucie wyłączyłem, bo stwierdziłem, że już nie ma sensu dalej oglądać. Jak zobaczyłem w nocy wynik to nie wiedziałem co lepsze, skoczyć z okna, czy może jednak rzucić się pod pociąg.

Takich jaj to ja jeszcze w życiu nie widziałem. Przecież to było niemożliwe już.

Sędziowanie? Pierwszy karny dla Barcelony prawidłowy, drugiej sytuacji nie widziałem, ale internet wrze, opinie są skrajne, więc chyba było kontrowersyjnie. Masakra, ale PSG jest samo sobie winne. 6:1 nie przegrasz przez błędy sędziowskie, musisz zagrać katastrofalny mecz.
09-03-2017, 11:05 AM
Post: #4970
Suarez w drugim przyaktorzył - poczuł muśnięcie łydka w łydkę, przewrócił się sam z siebie, jeszcze upadając nie wiedział czy łapać się za twarz czy za koszulkę Wink 90% arbitrów myślę że machnęłoby ręką do góry każąc mu wstawać. Jeszcze był karny nieodgwizdany dla PSG, też taka sporna sytuacja, ale jak już Suareza zagwizdał to tu też spokojnie mógł.

Tak jak piszesz, PSG w pierwszej połowie to totalna kaplica. Druga bramka dla Barcy to kuriozum jak idzie o grę w obronie. Przy ostatniej bramce też przysnęli.
Tak to jest jak się wychodzi na mecz z przeświadczeniem, że nic złego się nie może stać.