Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
06-09-2013, 06:15 PM
Post: #781
RE: Piłka nożna ogólnie
Takie typowo polskie. Strzelamy bramkę, cofamy się, może się uda wybronić. Tym razem niestety nie wyszło... Podobnie było z Turkami w drugiej połowie. Prowadzimy 3-0 i zamiast dobić rywali, my oddajemy im piłkę, tamci strzelają gola i nie wiadomo co by było gdyby nas słupek w 75 nie uratował... Tutaj niestety prowadziliśmy tylko 1-0, a do końca za dużo czasu było.
Ale może coś jeszcze będzie, sytuacje stwarzamy. Remis byłby niezłym wynikiem. Szwecja to teoretycznie najsilniejszy zespół w naszej grupie.
Jednak muszę przyznać, że ta drużyna ma charakter. Widziałeś pewnie jak Tadrowski w końcówce strzelił w ryj jakiemuś Turkowi. Nie pochwalam takiego zachowania, ale...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 06:24 PM
Post: #782
RE: Piłka nożna ogólnie
Tego mi właśnie brakuje w seniorskiej kadrze i dobrze to było widać w meczu z Ukrainą. Kopali nas, kosili równo z trawą, popychali, więc my... się cofnęliśmy i oddaliśmy im pole. Brak charakteru, wyglądało to tak, jakbyśmy się "groźnych i brutalnych" Ukraińców przestraszyli.
BTW. Znany jest już oficjalny skład na Czarnogórę:
Boruc – Jędrzejczyk, Szukała, Glik, Wawrzyniak – Krychowiak, Błaszczykowski, Klich, Zieliński, Sobota – Lewandowski.
I super. Wreszcie ofensywne ustawienie.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 06:39 PM
Post: #783
RE: Piłka nożna ogólnie
Z chęcią obejrzę dzisiejszy mecz, ofensywny skład dziś czeka nas ciekawy mecz.Mecze Polski zawsze oglądam i chyba zawsze już tak pozostanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 06:50 PM
Post: #784
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie to żebym bym się chwalił, ale parę postów temu wytypowałem identyczny składCool Nie, nie jestem Waldek Fornalik: )

Cieszy mnie takie ustawienie, wreszcie jest odwaga. Nie mamy czego bronić, musimy wygrywać, a żeby wygrywać musimy strzelać gole, a żeby strzelać gole musimy tworzyć akcje, a żeby tworzyć akcje musimy grać ofensywnie. Wreszcie Wardemal Folnarik to zrozumiał.

A Polacy już 1-3. Troszkę szkoda, bo za takie straty w środku pola to w podstawówce od nauczyciela wfu opierdziel dostawałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 06:55 PM
Post: #785
RE: Piłka nożna ogólnie
Z Glikiem na środku a Jędzą na boku to ja tego nie widzę. Nie wiecie czy radiowa 1 daje transmisję? Chętnie bym tego posłuchał, oglądać nie zamierzam.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 06:59 PM
Post: #786
RE: Piłka nożna ogólnie
Jest transmisja. Komentuje Andrzej Janisz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 07:00 PM
Post: #787
RE: Piłka nożna ogólnie
Jest! Janisz i Hajto komentują Big Grin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 07:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-09-2013 07:01 PM przez kubala1122331.)
Post: #788
RE: Piłka nożna ogólnie
A kogo wystawiłbyś na prawą stronę obrony, jak nie Jędzę? Glik na ŚO to nawet solidny grajek.
Hajto w radiu??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 07:01 PM
Post: #789
RE: Piłka nożna ogólnie
Jędza to stoper. Już Rzeźnika bym tam wolał.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2013, 07:05 PM
Post: #790
RE: Piłka nożna ogólnie
No nie mam zaufania do Rzeźniczaka. Nie wiem czemu, ale zawsze niepewny mi się wydawał. Chyba tylko Celeban został, ale on też raczej stoper.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 36 gości