Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
21-06-2018, 03:38 PM
Post: #6661
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja jestem za Argentyną, zawsze mam do nich sentyment
od 98 roku od ery Ortegi, Simeone Verona czy Killy Gonzaleza.

Teraz nie mają takiej paki, wtedy mieli drużynę i genialnych
napastników Batistute i Crespo, teraz mają gwiazdę Messiego
ale nie mają drużyny, Di Marii dziś nie będzie, jest Pavon lepiej
to powinno chodzić, i koniczynie Sampaoli daj szansę
Dybali jak to mówi Maradona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2018, 03:57 PM
Post: #6662
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja też im kibicowałem, ale nie powołanie jednego z najlepszych napastników na świecie (Icardi), bo tak zadecydował pan gwiazdor drużyny (Messi), to mnie trochę mierzi i odrzuca...

Dania jednak bardzo przeciętnie znowu. Zremisowała z tą Australią, ale na dobrą sprawę nie zapamiętałem żadnej dobrej akcji z ich strony. Dziwi mnie na razie prezentowany przez nich poziom gry.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2018, 03:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2018 04:04 PM przez szalonyAli.)
Post: #6663
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja tutaj na te trzy mecze 3 zeta postawiłem aż. Tak zobaczyć czy wejdzie. No na razie Australia zagrała na remis z dania. Jeszcze Chorwacja musi pokonać Argentyna. Myślę że są stanie. Chorwacja stylowo nie odpowiada Argentynie. Będzie pewnie równy mecz ale Chorwaci jednak ich przelania. Niemiec z Szwecja też jakoś nie widzę. Myślę, że Niemcy beda bardzo chcieli ale nie będzie im wychodziło a Szwedzi opanuje na luzie sytuację i pod koniec meczu wyślą ich do domciu. Ale remis też możliwy. Jednak zaryzykoealem i na zwycięstwo Szwecji postawiłem. Nie wydaje mi się aby Niemcy mogli to wygrać. Francji z Peru nie obstawiam bo nie wiem. Peru może zaskoczyć. Obstawiam raczej zwycięstwo Francji wymeczone raczej ale remis też wchodzi w grę . Francja ma potencjał ale w późniejszej fazie turnieju go pokaże, moim zdaniem dojdą do finalu. Na razie maja niewygodnych rywali w grupie i nie zdziwie się jak zajma drugie miejsce za dania. Islandia Nigeria też nie wiem . Niby Nigeria zagrała fatalnie z Chorwacja ale myślę że się poprawia. Niby Islandia zaskoczyła z Argentyna. Ale tylko zaskoczyła. Tutaj obstawiam bym remis albo zwycięstwo wyłączone zeyciestwo ale nie wiem kogo. Mój typ to remis ale nie tykam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2018, 04:27 PM
Post: #6664
RE: Piłka nożna ogólnie
Chorwacja nie grała jakoś spektakularnie z Nigerią
bramka samobójcza i karny.

Liczę że Albicelestes zamkną dziś buzię malkontentom.

O nie powołaniu Icardiego już szkoda nawet gadać Wink

Dał awans Interowi do ligi mistrzów swoimi bramkami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2018, 05:08 PM
Post: #6665
RE: Piłka nożna ogólnie
Cytat:Co dziennie o 12 masz jakieś okienko ?

Haha, jaki stalker Wink
Taaa, wtedy mam przerwę w pracy i trochę luzu.

Co do Chorwacji z Argentyną - jasne, że Chorwaci niewiele pokazali z Nigerią, ale też niewiele musieli zrobić. Wystarczyła dobra organizacja gry. Przy takiej organizacji Argentyna może sobie nie poradzić.
Też długo miałem sentyment do Argentyny, obok Włoch moja ulubiona drużyna na mundialach 1998 i 2002, ale potem przy erze Messiego jakoś mi zbrzydli. Batistuta to był ktoś <3
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2018, 05:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2018 05:29 PM przez Wietnam.)
Post: #6666
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale to tylko pytanie było, okienko to przerwa w pracy.

Ja pracuję w nocy, ty masz przerwę w dzień.

Luz Smile

Zawszę widzę ciebie jakoś o tej porze, a wieczorem
trudniej zobaczyć jakiś post. Teraz już wiem.

P.s Batigol i Fiorentina oj tak.

Podoba mi się Peru, żywiołowy zespół, Francja
nie ma łatwo na tych Mistrzostwach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2018, 06:03 PM
Post: #6667
RE: Piłka nożna ogólnie
Francja no nie ma łatwo. Ambitna Australia, żywiołowe Peru i poukładane Dania. No ale dają ostatnio radę. Na Euro meczyli.Po się nawet z Albania
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2018, 06:59 PM
Post: #6668
RE: Piłka nożna ogólnie
Podobno na rozgrzewce Argentyny przed meczem
Sampaoli starł się z asystentem, musiał roździelać
ich Mascherano, atmosfera w sztabie jest niezbyt
ciekawe, ale w teamie jest niby ok.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2018, 08:51 PM
Post: #6669
RE: Piłka nożna ogólnie
Modrić to jednak klasa absolutna. Pal sześć bramkę, ale nie zaliczyłem mu ani jednej straty, a 2-3 razy w czasie meczu był już na ugiętych nogach po przewróceniu się/faulu a i tak potrafił celnie odegrać. Za każdym razem. No szacun, prawdziwy mózg drużyny.
Do tego Mandżukić w składzie i pozamiatane Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2018, 08:53 PM
Post: #6670
RE: Piłka nożna ogólnie
Dla mnie Argentyna genialnego Maradony to był zespół, łzy Diego w 1990 roku jak przegrali w finale MŚ z RFN pamiętam do dziś.......a dziś Argentyna dostaje lekcję futbolu od Chorwacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości