Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
21-12-2017, 09:14 PM
Post: #6121
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
Masz rację, Korea to numer 3, zupełnie mi Iran z głowy wyleciał w tamtym momencie.
Natomiast co do Afryki, to jednak podtrzymuję swoją opinię, że Nigeria to nr 2. Pewnie na papierze bardzo niewiele dzieli kilka drużyn, ale jednak Nigeria najpewniej awansowała do Mundialu z chyba najtrudniejszej grupy. Poza tym 4:2 z Argentyną też robi dobre wrażenie. Ogólnie na papierze Maroko, Egipt, Senegal i Nigeria mają bardzo ciekawych zawodników, mogących namieszać w wielkim turnieju. Ale pewnie i tym razem skończy się jak zawsze. @Wietnam, WKS nie awansował na MŚ, stara generacja pokończyła karierę, nie widziałbym ich teraz w ścisłej czołówce.

Tak czy siak, bardzo wartościowe sparingi, a to moim zdaniem najważniejsze!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2017, 05:39 PM
Post: #6122
RE: Piłka nożna ogólnie
Real już się może żegnać z mistrzem kraju, dziś w Gran Derbi porażka z Barcą u siebie
0:3. 14 punktów straty do Barcy, jeden mecz zaległy, mają szczęście że z PSG dopiero
w lutym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2017, 12:12 PM
Post: #6123
RE: Piłka nożna ogólnie
Wojtek Szczęsny w meczu z Romą zagrał piąty raz w koszulce Juventusu i piąty raz zachował czyste konto. Nie to jest jednak powodem do pochwał, a fakt jak zagrał w tym meczu i że wreszcie miał sporo do roboty. Najmocniej w pamięć zapada sytuacja sam na sam z 93 minuty, gdzie po kuriozalnym kiksie obrońców musiał ratować zespół przed stratą bramki (i punktów), ale warto też zaznaczyć że miał 2-3 inne dobre interwencje w trudnych warunkach oraz (co mniej widowiskowe) kapitanie rozgrywał piłkę zarówno przy statycznym wybiciu z piątego metra jak i z gry. Juventus wygrał 1:0 z Romą i pozostał na drugim miejscu (punkt straty do Napoli). Przed Wojtkiem bardzo długa droga, ja ciągle jestem sceptyczny ale sprawiedlwie trzeba mu oddać, że pierwszy (z wielu) testów zdany celująco.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2017, 12:40 PM
Post: #6124
RE: Piłka nożna ogólnie
Coś mi tu nie pasuje. Widziałem skrót interwencji Wojtka z któregoś meczu Juve i wpuścił tam chyba nawet 2 gole. Miko iż za dużo do roboty nie miał. Może był to jakiś mecz towarzyski, nie pamiętam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2017, 01:56 PM
Post: #6125
RE: Piłka nożna ogólnie
No to musiał być jakiś towarzyski z letniego turnee (możliwe że też z Romą, na pewno z Tottehamem chyba przegrali 0:2)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2017, 03:49 PM
Post: #6126
RE: Piłka nożna ogólnie
Gogolius
Dlaczego jesteś sceptyczny?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2017, 04:49 PM
Post: #6127
RE: Piłka nożna ogólnie
Szkoda że Inter dostał zadyszki, świetna seria, liderowanie, a tu przyszły dwie porażki z rzędu
w tym ta z Sassuolo, w weekend. Szkoda, przy takiej dyspozycji którą mieli mogli długo się
utrzymać na pozycji lidera, świetna forma Icardiego. Mam nadzieję że Spalletti szybko to
z powrotem ułoży, idealna okazja już dziś w 1/4 pucharu Włoch z Milanem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2017, 03:02 PM
Post: #6128
RE: Piłka nożna ogólnie
Co do Realu, nigdy nic nie wiadomo. 14 punktów to co prawda przepaść i równiez nie wydaje mi się, żeby dali radę odzyskać stratę w lidze, ale jeśli chodzi o LM to sprawa wygląda zupełnie inaczej i już niejednokrotnie pokazywali, że te mecze wychodzą im doskonale.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2017, 08:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2017 08:56 PM przez Wietnam.)
Post: #6129
RE: Piłka nożna ogólnie
W wieku 62 lat odszedł Stanisław Terlecki, wielokrotny reprezentant Polski,
którego technikę podziwiano nie tylko w naszym kraju.
Był interesującą i barwną postacią, lecz odszedł w zapomnieniu.

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/stanis...em/e34gvbz

Technicznie zawstydzał by nawet teraz z 80 % lotto ekstraklasy. Znakomity
drybler, nie wykorzystał do końca swojego potencjału, bardzo chciał jechać
na mundial. Ale ten mundial zawsze mu uciekał z różnych powodòw, jednym
z nich była kontuzja.




Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2018, 04:07 PM
Post: #6130
RE: Piłka nożna ogólnie
W przedostatnim sparingu przed MŚ 2018 Polska zagra w
meczu towarzyskim z Chile w Poznaniu - poinformował portal
"Łączy Nas Piłka".

Świetny dobór rywali przez PZPN , nareszcie przed mundialem
będziemy mieli wymagające sparingi Nigeria, Korea Płd, Chile.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 34 gości