Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
11-10-2017, 11:19 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2017 11:24 AM przez Wietnam.)
Post: #5931
RE: Piłka nożna ogólnie
Mi się zdaje że Messi by nawet San Marino na mundial
wprowadził Wink Oglądałem pierwszą połowę meczu,
widać było u niego wściekłość, tym bardziej jak
Ekwador objął prowadzenie na początku spotkania.

Szkoda Chile, mieli pecha że w ostatnim spotkaniu
grali z fenomenalną w tych eliminacjach Brazylią.

Szkod tym bardziej że nie zobaczymy na Mundialu
takich Zawodników przez duże Z, jak Vidal,Alexis
Sanchez czy Vargas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2017, 11:28 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2017 11:30 AM przez kubala1122331.)
Post: #5932
RE: Piłka nożna ogólnie
Szwajcaria na pewno będzie rozstawiona, bo jest wysoko w rankingu. Jakichś mega meczów nie będzie, ale np. Dania - Szwecja czy Dania - Szwajcaria, albo Irlandia - Chorwacja to bym oglądał.

Duża sensacja w Ameryce Płn. USA zajeły dopiero piąte miejsce w grupie i nie awansowały nawet do barażów. Dla mnie szok. W Rosji zobaczymy za to Panamę, a Honduras zmierzy się z Australią w barażach. Fajnie! Big Grin

Szkoda wczoraj Syrii, liczyłem na ich udział w MŚ. I byli blisko, bowiem w doliczonym czasie gry obili wewnętrzną część słupka, a zwycięstwo dałoby im mecz z Hondurasem, chyba słabszym przeciwnikiem niż Australia.

Nie będzie dużo wynalazków. Islandia, Panama, Arabia Saudyjska to chyba najbardziej "dziwne" drużyny. Może dojdzie jeszcze Irlandia Północna czy Honduras, ale to małe szanse. W Afryce żadnych cudów nie ma Sad A już przyzwyczaiłem się do udziału np. takiej Angoli na MŚ. Liczyłem na Wyspy Zielonego Przylądka, ale spierdzielili z Senegalem w meczu o awans tak naprawdę.

Aż mi się przypomniał jeden z niewielu meczów, które oglądałem na ostatniej Copa America. Mianowicie Panama - Boliwia. O 3 w nocy. Z komentarzem Jacka Jońcy Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2017, 12:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2017 12:23 PM przez Wietnam.)
Post: #5933
RE: Piłka nożna ogólnie
(11-10-2017 11:28 AM)kubala1122331 napisał(a):  Nie będzie dużo wynalazków. Islandia, Panama, Arabia Saudyjska .

Islandia wynalazek ? O-0 w jakim sensie? Chyba nie
zapomniałeś że ta reprezentacja tak jak my
była w ćwierćfinale Euro 2016, przegrywając
z Francją .

W eliminacjach do mudialu pierwsze miejsce
w grupie napewno silniejszej niż nasza
z Chorwacją, Turcją, Ukrainą, Finlandiią
i Kosowem. Była to grupa sześciozespołowa.

Więc jaki to wynalazek??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2017, 12:28 PM
Post: #5934
RE: Piłka nożna ogólnie
Jacek Jońca jest pr0 Big Grin

Afryka zawsze mnie rozwalała bo mieliśmy na mundialach Algierię, WKS czy Kamerun, natomiast w PNA notorycznie daleko zachodziły Maroko, Egipt czy Tunezja. I tak się wymieniały, rzadko która reprezentacja osiągała przez dłuższy czas sukcesy w obu tych turniejach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2017, 02:49 PM
Post: #5935
RE: Piłka nożna ogólnie
Wietnam
Nie odbieram klasy Islandii. Ale to wiesz, co innego wejść do Euro, gdzie awansują 24 ekipy niż do MŚ, gdzie kwalifikuje się 13. A na turnieju może już zdażyć się wszystko. Jednak na MŚ będzie to wynalazek, bo raz, że to debiutant, a dwa, no jednak państwo, które raczej nie kojarzy się z piłką nożną.

Gogolius
Dokładnie, ja już mówiłem o Egipcie, który dwa czy trzy razy z rzędu wygrywał PNA, a eliminacjach do MŚ brakowało go czasami w tej ostatniej fazie Big Grin Dziwny tam jest ten futbol, dziwny...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2017, 04:38 PM
Post: #5936
RE: Piłka nożna ogólnie
Wiecie że nie chciałbym mieć Peru w grupie polskiej?
Albo Panamy, bo oni zapierdalają całe spotkanie
jak króliki napędowe,do tego duża technika.
Żadnej Panamy, Kostaryki czy Peru.

Przydałaby się natomiast Iran albo Arabia Saudyjska.
Jako ta najsłabsza w teoretyce ekipa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2017, 04:50 PM
Post: #5937
RE: Piłka nożna ogólnie
Potencjalny podział na koszyki (baraże mogę lekko pozmieniać).

[Obrazek: DL1jKkZW0AA8TWg.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2017, 05:28 PM
Post: #5938
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie patrząc narazie na baraże chciałbym dla
kadry takiej Grupy

Polska
Włochy
Senegal
Japonia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2017, 07:30 PM
Post: #5939
RE: Piłka nożna ogólnie
Haha a widzieliście Szpakowskiego jak przeżywał mecz?



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2017, 07:52 PM
Post: #5940
RE: Piłka nożna ogólnie
Patrząc na te koszyki to niewiele to nam dało Tongue omijamy tuzy pokroju Belgii czy Rosji, ale trafić można Włochy lub Hiszpanię Wink

Co do Chile to jeszcze ciekawostka - kraj ten SAM się wyeliminował z mundialu. Jak?

Chile i Peru w krótkim odstępie czasu zagrały z Boliwią. Chile zremisowało, Peru przegrało. Chile podniosło lament, gdyż w Boliwii grał zawodnik, który nie miał do tego prawa (debiutował kiedyś w Paragwaju, a w drugiej ojczyźnie mieszkał trzy lata zamiast wymaganych pięciu). Chile dostało więc walkower i zyskało 2 punkty. To samo stało się z Peru, które jednak na tym zyskało 3 punkty.
Do tego Peru dzięki tym walkowerom polepszyło bilans bramek (który decydował ponad bezpośrednimi meczami, które oba wygrało Chile).


Gdyby Chile siedziało cicho to skończyłoby eliminacje z punktem przewagi nad Peru (i lepszą o 1 liczbą bramek). Natomiast ostatecznie oba kraje miały ten sam wynik punktowy, a dzięki walkowerowi, ostatecznie Peru ma lepszy bilans bramkowy od Chile.

Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości