Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
03-07-2017, 10:07 AM
Post: #5591
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale w półfinałach MŚ to będą emocje. W końcu dawno nie było w nich reprezentacji Polski Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2017, 12:28 PM
Post: #5592
RE: Piłka nożna ogólnie
Druga połowa Meksyk - Portugalia była świetna. Akcja za akcję i nieskutecznosc/pech Meksykanow (/dobry Rui Patricio). Pierwszej nie widziałem. Choć emocje wiadomo, całkiem inne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2017, 01:15 PM
Post: #5593
RE: Piłka nożna ogólnie
Też już nie możecie się doczekać jak sezony ruszą? Mnie powoli skręca jak w weekend nie ma czego obejrzeć :|
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2017, 03:29 PM
Post: #5594
RE: Piłka nożna ogólnie
Legia Warszawa porozumiała się z FK Krasnodarem i Vadisem Odjidją-Ofoe w sprawie transferu. Ostatecznie
Belg trafi do Rosji za 3,5 miliona euro. Cała kwota zasili konto stołecznego klubu, bo zawodnik zrzekł się
ustalonej wcześniej części pieniędzy transferowych. Dodatkowo stołeczny klub może zarobić w bonusach 2
mln euro.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2017, 03:44 PM
Post: #5595
RE: Piłka nożna ogólnie
Tragedia...
Kupia kogokolwiek na zblizonym poziomie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2017, 03:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-07-2017 04:43 PM przez Wietnam.)
Post: #5596
RE: Piłka nożna ogólnie
(03-07-2017 10:07 AM)kubala1122331 napisał(a):  Ale w półfinałach MŚ to będą emocje. W końcu dawno nie było w nich reprezentacji Polski Smile

Blush

Zaraz będą klękać przed nami i roztąpywać nam drogę do półfinału Hiszpania, Brazylia
Niemcy, Włochy, Chile , Urugwaj, Kolumbia, Argentyna, Portugalia, Anglia, Niemcy. Bo wielcy nasi kadrowicze rozgromili Romunòw....

Pardą zapomniałem o Francji.

Polska nie mierzyła się na przestrzeni ostatnich 5 lat z żadnym z tych silnych reprezentacji
które wymieniłem. Oprócz Niemiec i Portugalii z którą nie wygrali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2017, 07:34 PM
Post: #5597
RE: Piłka nożna ogólnie
Wietnam
Ale spójrz na mój post z lekkim przymrużeniem oka Smile

Co do VOO to chyba Legia wycisnęła maxa. Gość nie chciał grać w Legii, a miał rok do końca kontraktu. 3.5 mln euro i ew. kolejne 2 mln euro, jak Rosjanie awansują do Ligi Mistrzów to naprawdę niezły interes. Wiadomo, Vadis jest nie do zastąpienia, ale szykowało się, że Legia zarobi na nim max 1.5 mln, a może ponad 5...I tak stać Legie na awans do LM. Brakiem wzmocnien się na ten moment nie przejmuję, bo i tak Legii będą one potrzebne dopiero za miesiąc. To zupełnie inna sytuacja niż w Lechu, bo Lech musiał kupować hurtowo, Legia potrzebuje max 2-3 transfery, które na pewno będą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2017, 08:13 PM
Post: #5598
RE: Piłka nożna ogólnie
No chyba że z przymrużeniem. Życzę kadrze jak najlepiej, ale na mistrzostwach świata konkurencja jest ogromna.
W najbliższym rankingu Fifa możemy być na 6 miejscu co w konsekwencji daje 1 koszyk w losowaniu grup World Cup.
Nie jest to okazja do zbyt wielkiej radości z koro w drugim koszyku będzie Hiszpania , Włochy czy Chile Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2017, 07:34 AM
Post: #5599
RE: Piłka nożna ogólnie
Zobaczymy. Legia wystrzeliła z Nikolić'em, chwilę później zaczął grać Prijović, teraz był Vadis. Może znów trafią z jakimś wzmocnieniem. Oczywiście nie zapominam o nieudanych w międzyczasie transferach, ale z reguły była ta ciągłość. Odszedł "wielki" Ljuboja, pojawił się Nikolić itd. Myślicie, że dobrym rozwiązaniem byłoby sprowadzenie Paixao, czy jednak pewnego pułapu on nie przeskoczy? Bo na pewno byłaby to w miarę pewna opcja i zdecydowanie tańsza niż 3.5mln €.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2017, 04:15 PM
Post: #5600
RE: Piłka nożna ogólnie
Myślę ,że najlepiej by się stało gdyby Legia kupiła Lewandowskiego.

Byłby to odpowiedni napastnik dla odpowiedniej drużyny.

Czyli jaki klub taki napastnik.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 150 gości