Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
30-06-2017, 06:29 PM
Post: #5581
RE: Piłka nożna ogólnie
(30-06-2017 05:50 PM)RSC-2 napisał(a):  [A jakie według Ciebie źródło jest wiarygodne?]

A co np. pisze na ten temat Kicker?

Najbardziej wiarygodne źródło to sam Lewandowski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2017, 06:38 PM
Post: #5582
RE: Piłka nożna ogólnie
Skoro Kucharski oficjalnie sam wyjaśniał wypowiedzi Lewandowskiego to znaczy ,że nie jest to blef.

Chyba ,że Kucharski jest także niewiarygodny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2017, 11:20 AM
Post: #5583
RE: Piłka nożna ogólnie
Obejrzałem sobie finał MME. Niemcy zdominowali Hiszpanów, wygrali 1:0 i zostali mistrzami Europy. Niesamowite jest to na jakim poziomie funkcjonuje niemiecka piłka. Oglądałem też Puchar Konfederacji, oba półfinały. Chile niesamowity progres na przestrzeni 10-14 lat. Ale Niemcy to inna liga. Młodziki najlepsi w Europie, drugi skład bawi się z mocnym przecież Meksykiem, szok.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2017, 07:49 PM
Post: #5584
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
Tak narzekasz na Wrąbela, a on został wybrany do jedenastki ME Big Grin Big Grin Wrąbel > Donnaruma/Pickford
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2017, 08:06 PM
Post: #5585
RE: Piłka nożna ogólnie
Ronaldinho we wczorajszym meczu Legend Manchesteru United z Barceloną
on wciąż to ma Smile gdyby nie imprezy miałby teraz najwięcej złotych piłek.

Ibrahimović 35 lat> Ronaldinho 35, .



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2017, 11:08 PM
Post: #5586
RE: Piłka nożna ogólnie
(01-07-2017 07:49 PM)kubala1122331 napisał(a):  Martin
Tak narzekasz na Wrąbela, a on został wybrany do jedenastki ME Big Grin Big Grin Wrąbel > Donnaruma/Pickford

No to trzeba nawiązać kontakt z klubami z MLS (bo to stacja ESPN go tam umieściła) i sprzedać młodą gwiazdę, a za hajs ściągnąć killera na miarę niegdyś Janukiewicza, Kelemena czy Gikiego Wink.
Niby beka, ale jak kiedyś będziemy sprzedawać Kubę to jego występów z MME potencjalny nabywca nie będzie pamiętał, a wyróżnienie pozostanie i może serio pozwoli podbić cenę Big Grin.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2017, 08:58 PM
Post: #5587
RE: Piłka nożna ogólnie
Wrąbel to nie jest zły keeper, musi porządnie poprawić przede wszystkim Reflex. Ale potrafi kapitalnie paradować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2017, 09:03 PM
Post: #5588
RE: Piłka nożna ogólnie
Niemcy wygrali Puchar Konfederacji. Chile grało swoje, tłamsiło przez pierwsze 20 minut - potem katastrofalny błąd obrońcy i 1:0. W pewnej chwili statystyki to było 12-3 dla Chile w strzałach i 3-1 dla Niemców. Druga połowa słabsza, mogło paść więcej goli, ale nieskuteczność Chile porażająca.
Meksyk wypuścił z dłoni brązowy medal, stracił gola na 1:1 w doliczonym czasie gry, a w dogrywce Portugalia po swojemu skończyła temat przed karnymi (na szczęście dla siebie, na 5 karnych w turnieju dopiero ten piąty wykorzystany).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2017, 12:26 AM
Post: #5589
RE: Piłka nożna ogólnie
Ten Puchar Konfederacji to był strasznie niepoważny turniej. Jakoś dziwnie się to oglądało, a ja odniosłem wrażenie, że wygrała drużyna, której jako jedynej się chciało. Loew zabrał młodych chłopaków, głodnych sukcesu, którzy naprawdę się starali. O innych szkoda gadać. Ogólnie patrzyłem na to jednym okiem, ale chyba za miesiąc nie będę pamiętał żadnego meczu z tego turnieju.

Naprawdę, zdecydowanie bardziej jarają mnie te fazy wstępne europejskich pucharów... Tongue

A właśnie, teraz w czwartek chyba bez problemów obejrzy się mecze Lecha i Jagi. Kolejorza będzie pokazywała macedońska telewizja publiczna, więc stream będzie, a Jaga w TVP Sport. Liczę jeszcze, że uda się coś zobaczyć we wtorek z eliminacji Ligi Mistrzów. W zeszły wtorek obejrzałem Alashkert - Santa Coloma i było to ciekawe doświadczenia. W szoku byłem, jak zorientowałem się, że w drużynie mistrza Andory na lewej obronie gra Capdevilla. Tak, ten Capdevilla.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2017, 09:21 AM
Post: #5590
RE: Piłka nożna ogólnie
Mi się podobało, bo był żywy futbol, dużo sytuacji i ogólnie właśnie takie wesołe podejście. Półfinały na MŚ to będą zupełnie inne mecze, a taki puchar konfederacji to miła rozgrywka dla niedzielnego kibica.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości