Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
01-04-2017, 06:28 PM
Post: #5061
RE: Piłka nożna ogólnie
Wisła - Lech słabiutki mecz, praktycznie bez sytuacji z obu stron. Lech starał się coś zrobić po przerwie, fajnie szarpał Jevtić, ale w sumie nic z tego nie wynikało. Najlepszą okazję miał Billie Nielsen w 86. minucie, ale też ciężko nazwać to setką. Mecz do zapomnienia, jeden z gorszych jaki oglądałem w tym roku. Lech jest fajnie zorganizowany z tyłu, ale z przodu widać coraz bardziej mankamenty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2017, 10:02 AM
Post: #5062
RE: Piłka nożna ogólnie
Śląsk w końcu zagrał na takim poziomie na jaki go stać. To był chyba najlepszy mecz WKS-u w tym sezonie. Wreszcie człowiek wychodził ze stadionu zadowolony. Co by nie mówić to za Urbana zaczęli grać tacy zawodnicy jak Roman czy Riera, za Rumaka jakoś nie mogli się przebić. W ekstraklasie padają takie wyniki ze jeszcze może załapiemy się na górną ósemkę, ale będzie o to niesamowicie trudno.
Śląsk przedłużył umowy z Celebanem (na 3 lata + 2) i Dankowskim (na 4 lata). Nareszcie.

Lech lekka zadyszka, ale i tak widać ze są naprawdę mocni. Będą się bić o mistrza. Lechia spuściła z tonu ale jeszcze nie wszystko stracone, wciąż myślę ze będą w stanie liczyć się w walce o tytuł do końca. No a liderem została Legia, ale jeśli dziś Jagiellonia pokona u siebie Nieciecze to wskoczy na pierwsze miejsce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2017, 02:05 PM
Post: #5063
RE: Piłka nożna ogólnie
Polsat zerwał współpracę z Wojciechem Kowalczykiem. Były piłkarz reprezentacji Polski nie będzie już
ekspertem w programach piłkarskich tej stacji. Powodem są jego ostre wpisy na Twitterze.

Kowalczyk współpracował z Polsatem od kilku lat, był gościem w studiu lub współkomentował mecze.
Często występował w programie "Cafe Futbol" w Polsacie Sport, ale po raz ostatni wystąpił tam .

- Obecnie nie współpracujemy z Wojciechem Kowalczykiem, zrezygnowaliśmy z jego udziału w naszych
programach - przekazał portalowi Wirtualnemedia.pl. Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji
Polskiej. Nie jest wykluczone, że Kowalczyk za jakiś czas znów pojawi się w studiu Polsat Sport. - Nie mam
pojęcia, czy za kilka lat wróci. Nie wyznaczyliśmy sobie żadnej cezury czasowej. Po prostu stwierdziliśmy,
że na razie dziękujemy mu za współpracę - wyjaśnił Matwiejczuk.

Nieoficjalnie wiadomo, że decyzja została podjęta ze względu na ostre opinie Kowalczyka, jakie często
wygłasza na Twitterze, czy to w kwestiach sportowych czy też politycznych.


I tak długi go trzyma%i.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2017, 02:27 PM
Post: #5064
RE: Piłka nożna ogólnie
A co takiego kontrowersyjnego wali Kowalczyk na twitterach? Wiem, widać po nim, że jest w dość ostrej depresji - nieleczona choroba po jakimś czasie prowadzi do frustracji. Stąd rzyganie na rzeczywistość na wszystko i wszystkich tylko nie na siebie.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2017, 02:40 PM
Post: #5065
RE: Piłka nożna ogólnie
Kowalczyka nie ma w Polsacie Sport już dość długo. Z tego co wiem, wszystko zaczęło się od tego, że nazwał Szpakowskiego totalnym durniem.

Ostatnio jednak totalnie przegiął, nie widziałem osoby, która by go wtedy nie obraziła. No ale człowiek na jakimkolwiek poziomie takich wpisów nie zamieszcza.
http://sport.se.pl/pilka-nozna/wojciech-...63764.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2017, 04:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2017 04:08 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #5066
RE: Piłka nożna ogólnie
Nienawiść niszczy ludzi. W każdym razie mi żal gościa - mimo wszystko - żal, że tak upadł, że właściwie w jakiś sposób to był na to skazany. Od samego początku sobie nie radził z samym sobą. Maskował to alkoholem. Wielu mu chciało pomóc, w tym Piechniczek - nie udało się. Dla mnie jest to bez wątpienia największy zmarnowany talent w piłce nożnej. W polskiej piłce nożnej od lat dziewięćdziesiątych. Już wtedy mogliśmy mieć gościa na poziomie dzisiejszego Lewandowskiego a może i nawet lepiej.

Dał mi dużo radości, tak jak i cała reprezentacja na Olimpiadzie w Barcelonie i tymi kilkoma cudownymi meczami w Legii.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2017, 04:34 PM
Post: #5067
RE: Piłka nożna ogólnie
Jagiellonia pokonuje Bruk-Bet 1:0 i znowu jest liderem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2017, 12:30 PM
Post: #5068
RE: Piłka nożna ogólnie
To że z tym nowotworem przesadził to mało powiedziane. Osoba medialna zwyczajnie nie powinna umieszczać publicznie swoich "przemyśleń" tego typu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2017, 07:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2017 07:33 PM przez RSC-2.)
Post: #5069
RE: Piłka nożna ogólnie
Tak zwana " poprawność " niektórym odbiera rozum i myślenie.

Akurat na temat Szpakowskiego Kowalczyk powiedział prawdę.

Wielu polskich dziennikarzy robi z naszych sportowców superbohaterów nawet w przypadku,gdy niczego nie osiągają.

I tak było w przypadku Darka Szpakowskiego.

Jeżeli Szpakowski mówi na antenie głupoty to dlaczego Kowalczykowi odbiera się prawo napisania o nim prawdy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2017, 09:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2017 09:43 PM przez RSC-2.)
Post: #5070
RE: Piłka nożna ogólnie
A Boniek na temat pani prezes "Ekstraklasy" napisał ,że gdy on "rozmawia o piłce to baba mu niepotrzebna"

I ma rację i ma prawo rozmawiać o futbolu z kim chce.
Ale już jakieś lewackie organizacje posadziły go o dyskryminację kobiet.

Ja tu żadnej dyskryminacji nie widzę.
Jeżeli zmusza się go do rozmawiania o futbolu z osobami z którymi on nie ma ochoty to zabiera mu się jego wolność.

Ale o zabieraniu wolności nikt nie mówi tylko o dyskryminacji kobiet.
Niektórzy tracą kontakt z rzeczywistością.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 101 gości