Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
15-11-2016, 05:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-11-2016 05:32 PM przez RSC-2.)
Post: #4551
RE: Piłka nożna ogólnie
Obejrzałem w końcu mecz Polaków z Rumunią.

Tym razem nie ma się do czego przyczepić jeżeli chodzi o grę Lewandowskiego.

Teodorczyk to nie jest do zastąpienia Milika tylko do zastąpienia Lewandowskiego.
Gdyby temu leniowi znowu nie chciało się grać dla polskiej reprezentacji.
On musi czuć nad sobą widmo zmiennika. Tak jak w Bayernie.
Dopiero wtedy bierze się do roboty.


Natomiast Milik to jest gwiazda nie do zastępowania.

Polska powinna grać dwoma napastnikami.

Milik i Lewandowski albo któryś ze zmienników Lewandowskiego czyli Teodorczyk albo......
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2016, 10:56 AM
Post: #4552
RE: Piłka nożna ogólnie
Trzeba przyznać, że mecz był naprawdę dobry. 3 świetne gole, ale pierwszego nic nie przebije. ;D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2016, 08:40 PM
Post: #4553
RE: Piłka nożna ogólnie
Hit Bundesligi dla Borussii.

BvB -Bayern 1:0 gol Aubameyanga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2016, 08:57 PM
Post: #4554
RE: Piłka nożna ogólnie
Aubameyang odlatuje w tym sezonie. Ciekawe czy w następnym faktycznie kupi go Real za ponad sto baniek. Na to najwyraźniej się zanosi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2016, 10:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2016 10:35 PM przez Wietnam.)
Post: #4555
RE: Piłka nożna ogólnie
Zgadza się, gra bardzo równo i jest skuteczny najszybszy zawodnik całej Bundesligi.
ciężko go powstrzymać. BvB jedzie dalej we wyścigu po tytuł.

A we wtorek z Legią Wink

Końcówka spotkania na szczycie w La Liga

Atletico Madryt - Real 0:3 , hattrick Ronaldo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2016, 01:28 PM
Post: #4556
RE: Piłka nożna ogólnie
Fajnie dla Bundesligi, że BVB wczoraj wygrało. Bayern coś nie może odjechać, fajnie, fajnie Smile

W Hiszpanii z kolei może być problem z dogonieniem Realu. Barca traci masę głupich punktów, a reszta raczej już się nie liczy.

We wtorek faworytem Legia. Wygrała z liderem ligi na wyjeździe 4:1, a BVB z wiceliderem 1:0. Szykuje się zacięte spotkanie. (tylko jakiś sędzia jeszcze by się przydał, który prowadziłby mecz Legii jak w Ekstraklasie - jeszcze bardziej tendencyjnie niż punktowi Kowaliow - Ward Wink )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2016, 02:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-11-2016 02:45 PM przez Wietnam.)
Post: #4557
RE: Piłka nożna ogólnie
Właśnie Kubala Wink najlepiej Marćiniak .

A liderem Bundesligi , trzy punkty przed Bayernem ,beńiaminek RB Lipsk !Cool
kto wie może powtórzy się sytuacja z Leicester , chociaż w tym przypadku to
mniej prawdopodobne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2016, 09:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-11-2016 09:08 PM przez Wietnam.)
Post: #4558
RE: Piłka nożna ogólnie
Z ostatnich derbòw Madrytu Wink

Koke. Nazwał mnie pedałem. Odpowiedziałem: "tak, jestem pedałem, ale za to jakim bogatym, sukinsynu" - cytuje Cristiano Ronaldo hiszpański radiowiec.

Zdaniem wielu, Portugalczyk rozegrał w sobotę najlepszy mecz w sezonie. Real pokonał Atletico 3:0, a wszystkie bramki zdobył Ronaldo. Przy tak ważnych meczach, często bywa gorąco.

I było, m.in. w drugiej połowie, kiedy to doszło do ostrej scysji między Ronaldo i Koke. Dziennikarz radia Cadena Cope Juanma Castano twierdzi, że podsłuchał pomeczową rozmowę Ronaldo z kolegami z zespołu, w której zawodnik relacjonował w szatni przebieg zdarzenia.

- Koke nazwał mnie pedałem.
- Co?!
- "Jesteś pedałem", tak powiedział.
- Tak do ciebie powiedział?
- Odpowiedziałem, że jeśli spotkamy się w Madrycie, to zobaczy.
- Co mu zrobisz?
- Nic. A co miałbym mu zrobić...
- Kto tak powiedział? [miał zapytać inny zawodnik Realu, który dołączył w tym momencie do kolegów]
- Koke. Nazwał mnie pedałem. Odpowiedziałem: "tak, jestem pedałem, ale za to jakim bogatym, sukinsynu".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2016, 06:32 PM
Post: #4559
RE: Piłka nożna ogólnie
Dziś liczę nie na niespodziankę ale na mega sensację i obstawiam zwycięstwo Legii 2-0. Cool Warszawiacy pod okiem Magiery wyglądają coraz lepiej a Borussia może być - po pierwsze - mocno zmęczona meczem z Bayernem, a po drugie wydaje mi się, że nie będą w stanie zmobilizować się choćby na 80 procent swoich możliwości ponieważ trudno jest o mobilizację, gdy już się pokonało taką drużynę bardzo wysoko na wyjeździe. A tymczasem choć na murawę w drużynie Legii wyjdą niemalże Ci sami zawodnicy, co kilka tygodni wcześniej, to jednak będzie to już zupełnie inny team. I to zaskoczy BVB. Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2016, 06:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2016 06:45 PM przez Wietnam.)
Post: #4560
RE: Piłka nożna ogólnie
Z tym zmęczeniem może być dziś nie do końca, Tuchel chce wystawić do gry bardziej rezerwowy skład, i zawodników
którzy nie grali z Bayernem lub zagrali w tym spotkaniu ostatnie minuty , do gry po półrocznej przerwie
wraca dziś Marco Reus, wystąpi też Raphael Guerreiro.

Może być różnie Bvb wie już że Legia jest groźna i nikt tam ich zapewne nie zlekceważy, więc jak to
@Kubala pisał strony wcześniej może być i 4:0 dla Borussii i równocześnie mecz może się zakończyć
remisem 2:2 dajmy na to, na pewno to będzie zupełnie inny mecz niż ten Legii z Realem ,
aż tak asekuracyjnie w defensywie podopieczni Tuchela nie zagrają, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości