Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
27-06-2016, 02:02 PM
Post: #3761
RE: Piłka nożna ogólnie
No to dzisiaj jeszcze awanśik synòw Albionu oraz Hiszpanów , i mamy ćwierćfinalistòw w komplecie,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2016, 02:06 PM
Post: #3762
RE: Piłka nożna ogólnie
(27-06-2016 02:02 PM)Wietnam napisał(a):  No to dzisiaj jeszcze awanśik synòw Albionu oraz Hiszpanów , i mamy ćwierćfinalistòw w komplecie,

Wydaje mi się ze właśnie te ekipy awansują, ale czekamy do 18:00 na pierwszy mecz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2016, 02:28 PM
Post: #3763
RE: Piłka nożna ogólnie
Hiszpanie nie przejdą Włochów, chyba że:

- trafią jakąś dziwną fartowną bramkę na starcie
- wymęczą 1:0
- wygrają w karnych

Bliżej będzie do meczu tych drużyn na euro 2008, albo grupowego 2012 niż finału 2012

Mam nadzieję Wink

Ale co tam...
jaram się jak choinka na święta Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2016, 03:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2016 03:16 PM przez Martin.)
Post: #3764
RE: Piłka nożna ogólnie
@Gogolius
Było wiele meczów tych reprezentacji, ale mi najbardziej utkwił w pamięci pojedynek Hiszpanów z Włochami na mundialu w USA 1994, to był chyba ćwierćfinał. Niesamowity mecz , który wygrali makaroniarze 2-1. To wtedy Mauro Tassotti uderzył w twarz Luisa Enrique w polu karnym ale sędzia tego nie widział i nie podyktował karnego. W ogóle to był bardzo ostry mecz, pełen dramaturgii i emocji.
Poniżej ta sytuacja.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2016, 03:17 PM
Post: #3765
RE: Piłka nożna ogólnie
@Martin , tym bardziej ze to turniej gdzie praktycznie, każdy mógł ograć każdego
przy odrobinie szczęścia.
Od 1/8 jednak wszystko zaczęło wracać do normy, ekipy zaskakujące nas
nie miały większych szans już z faworytami, Niemcy i Belgowie wczoraj
praktycznie na luzie, .

Więc myślę że Anglia powinna sobie poradzić równie pewnie co Wyżej
wymienieni faworyci.

Włochy vs Hiszpania to powinien być wyrównany bój, kibicuje
Hiszpanom.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2016, 04:00 PM
Post: #3766
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin, doskonale kojarzę ten mecz. MŚ94 znam bardzo dobrze, dużo lepiej niż te świeższe turnieje.
Tasotti został potem ukarany na bodajże osiem meczów zawieszenia, ale dopiero po spotkaniu. Po 1/8 z Nigerią obudził się Baggio zawodzący w grupie*, strzelił dwie bramki. Hiszpanie, jak to oni - świetna ekipa z Enrique, Zubizarettą, Hierro czy Goikohetxą, ale wynik grubo poniżej oczekiwań.

Ale dobre przypomnienie, jeden z lepszych meczów między tymi ekpiami Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2016, 04:08 PM
Post: #3767
RE: Piłka nożna ogólnie
Gogolius,
Di Biaggio,Fiore, Vieri, Inzaghi, Nesta, Delvecchio to były czasy
uwielbiałem wtedy Włochów.
Euro 2000 było kapitalne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2016, 04:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2016 04:29 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #3768
RE: Piłka nożna ogólnie
(27-06-2016 02:02 PM)Wietnam napisał(a):  No to dzisiaj jeszcze awanśik synòw Albionu oraz Hiszpanów , i mamy ćwierćfinalistòw w komplecie,

Jakoś nie podchodzi mi gra "Synów Albionu". Ciekawe też czy Brexit będzie miał na nich jakiś wpływ? Osłabiający bądź uskrzydlający? W każdym bądź razie kibicuję Islandii. Może dobrym omenem dla Islandczyków będzie ich trener Lars Lagerback, który z Anglią jeszcze nigdy nie przegrał.

Co do Włochów to jest to najbardziej cwana drużyna na Mistrzostwach. W dodatku pierwsza jedenastka jest chyba najbardziej wypoczętą drużyną we Francji. A Hiszpania? W meczu z Chorwacją wyglądali dosyć niemrawo ale to być może efekt tego, że już mieli zapewniony awans? Jeżeli nie to mogą mieć poważne problemy z Włochami. Ale jeżeli włączą wyższy bieg podobnie, jak wcześniej Niemcy to Włosi będą mieli się czego obawiać. Wtedy pozostaną już tylko modlitwy do "świętego Buffona". Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2016, 04:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2016 05:07 PM przez Wietnam.)
Post: #3769
RE: Piłka nożna ogólnie
(27-06-2016 04:00 PM)Gogolius napisał(a):  Martin, doskonale kojarzę ten mecz. MŚ94 znam bardzo dobrze, dużo lepiej niż te świeższe turnieje.
Tasotti został potem ukarany na bodajże osiem meczów zawieszenia, ale dopiero po spotkaniu. Po 1/8 z Nigerią obudził się Baggio zawodzący w grupie*, strzelił dwie bramki. Hiszpanie, jak to oni - świetna ekipa z Enrique, Zubizarettą, Hierro czy Goikohetxą, ale wynik grubo poniżej oczekiwań.

Ale dobre przypomnienie, jeden z lepszych meczów między tymi ekpiami Smile

Miałeś wtedy 6 lat, i kojarzysz ten mecz ? Smile Wink
zapewne z you tuba.

Wilk
Dzisiaj zobaczysz najlepszą reprezentacje Anglii Smile

Ale ulewa
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2016, 05:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2016 05:15 PM przez Gogolius.)
Post: #3770
RE: Piłka nożna ogólnie
To był pierwszy turniej jaki świadomie oglądałem, mimo że pora w większości niesprzyjająca. Do dziś pamiętam jak płakałem z powodu porażki Niemców z Bułgarami w 1/4. A nawet nie tyle z powodu tej porażki co przegranej z zakładu z mamą - uznawałem się za znawcę i przegrałem lizaka - ona widziała mecz 1/8 finału Meksyk - Bułgaria, gdzie Michajłow (obecny prezes bułgarskiego związku) wyciągał karne jak szalony. I wywnioskowała że z takim bramkarzem Bułgarzy nie przegrają Wink

Jako, że obowiazków nie miałęm to śledziłem ten turniej bardzo żwawo, tata mi nagrywał mecze których nie mogłem obejrzeć, a niedługo po turnieju Marek Wielgus wydał to:
http://tezeusz.pl/230925,wielgus-marek-w...up-94.html

Przeczytałem ten album chyba z 200 razy, mam go z resztą do dziś Wink

YouTube przyszedł 13 lat później Tongue

A wracając do dzisiejszych czasów, póki co o Włosi narzucili swój styl gry co jest trochę dziwne...

no ale liczą się bramki...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości