• 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
26-06-2016, 09:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2016 09:25 PM przez Wietnam.)
w dwóch konkurencyjnych stacjach.

Tvp ma Olimpiadę i nie koduje nawet repasaży w Judo na igrzyskach, .

Publiczna telewizja w Niemczech pokazuje euro, bo to jedna z najbogatszych
telewizji w Europie, nie musi i nie jest na tyle chćiwa aby kośić dodatkową
kasę z obywateli.
Przetargi zawsze wygrywa.

Gdy w Polsce prawa do transmisji wykupi oszust i cham Solorz to wiadome
jest to ze to człowiek na tyle chciwy iz mało jest mu kasy z reklam
trzeba pośćiągac trochę characzu od mało ogarńiętych abonentów, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-06-2016, 09:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2016 09:42 PM przez Martin.)
Post: #3742
3-0 dla Belgii, nokaut! To już po zawodach.

Piłkarze reprezentujący Belgię (bo Belgów to tam za wielu nie ma) pokazali dziś moc.
Węgrzy i tak zrobili swoje, fajnie pokazali się ma tym turnieju. Myślę ze nadchodzą dobre czasy, po wielu latach posuchy dla węgierskiej piłki.
Post: #3743
Belgowie po porażce z Włochami którzy wcale nie sa tacy mocni,
prezentuje się z meczu na mecz co raz to lepiej.

Bardzo groźni są
26-06-2016, 09:52 PM
Post: #3744
4-0... a mimo to Węgrzy momentami mogli się podobać. Fajnie, że nie murowali bramki.

A co do Belgów to tacy niemrawi byli w grupie. Tongue
26-06-2016, 10:14 PM
Post: #3745
To co zagrał dzisiaj Hazard to chyba najlepszy indywidualny występ na tym Euro. Poważny kandydat do miana MVP tego turnieju.

26-06-2016, 10:19 PM
Post: #3746
Kapitalny zawodnik, na pełnej szybkości mijał obronę Węgrów raz po raz.
26-06-2016, 10:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2016 10:31 PM przez RSC-2.)
Post: #3747
@Wietnam

TVP nie stać na wykupienie EURO?

Komu Ty te bajki chcesz wcisnąć.

TVP nie pokazuje całego Euro nie dlatego ,że nie ma pieniędzy.

Jaki przetarg?

Na podstawie jakiej wiedzy ty rozpowszechniasz banialuki ,że dwie stacje nie mogą prowadzić transmisji.
Przecież TVP bez problemu mogła kupić transmisję.
Tam nie było żadnego przetargu a tylko cena którą należało zapłacić i Polsat to zrobił , a TVP nie..
Polsat nikogo nie przebijał. Nie siej propagandy jak nie masz wiedzy.
Dwie i więcej stacji transmitują Euro w wielu krajach.np w Turcji ,Francji , czy Niemczech.

@Martin

Tobie właśnie chodzi o tą stówkę , a nie o zasady.
Zasady są tu klarowne.
Polsat to stacja komercyjna i niektóre imprezy ma prawo transmitować za dodatkową opłatą.

Ty byłeś w Kudowie?
Chyba na Psim Polu.
Jak ty nie masz stówy na Euro to za co Ty do Kudowy pojechałeś?
A za Internet płacisz czy też za darmo Ci się należy?
A może ze wszystkiego korzystasz na lewo . skoro najbardziej tu się oburzasz o 100 za Euro?
Chłopie . 100 za całe euro to prawie za darmo.
Ja kupiłem Euro , tak samo jak kupuję Internet, kablówkę ,prąd, telefon, kiełbasę, piwo itp.
Bo mam na to ochotę a cena nie jest wysoka.
A ciebie to dziwi?

I jeszcze do tego płacę abonament na TVP choć publicznej prawie nie ogladam.
I przymusowy abonament jest własnie złodziejstwem.
Niedługo abonament będzie od licznika elektrycznego [jest projekt w sejmie]
Czyli TVP możesz wcale nie oglądać a abonament płacić musisz.
I jak to nazwiesz skoro Polsat jest dla Ciebie oszustem?
26-06-2016, 10:37 PM
Post: #3748
Wreszcie bardzo dobry mecz Belgów na tym turnieju, choć zastanawiam się ile ich sytuacji wynikało z tego, że obrona Węgier grała dziś w zupełnie innym spotkaniu Wink Szkoda, że Madziarzy przespali pierwszą połowę. W drugiej niczym nie ustępowali Belgom, no ale zaryzykowali, wpuścili drugiego napastnika, no i skończyło się lekkim, niezasłużonym pogromem.

Ale nie ma co narzekać. Jak na tak wesołą zbieraninę indywidualnie marnych piłkarzy, to zaprezentowali się naprawdę bardzo dobrze. Powinni być z siebie zadowoleni.
26-06-2016, 10:39 PM
Post: #3749
Cytat:Żadnen z naszych zawodników nie ma takiej techniki jak Nani, Ronaldo , Quaresma,
Nie wiem co rozumiesz przez technikę, bo ogólnie wyszkolonych technicznie zawodników mamy, choćby Krychowiaka czy Lewandowskiego.
Cytat:Piach dzisiaj grali, ? No ale jak się ogląda raz gale a raz mecz, to się mało wie,
Nie pozwolili na nic Chorwacji która ograła Hiszpanie,.
1) oglądałem mecz, nie galę
2) tak, grali piach
3) nie pozwolili na nic Chorwacji? Jak się zaczaili na kontrowanie Chorwacji, która zaczaiła się na kontrowanie Portugalii to się może tak wydawać. To włąśnie o Chorwatach można napisać "w grupie jedno, w play-off drugie" bo podeszli do meczu zupełnie inaczej niż parę dni temu.
Cytat:Oni mieli dwa dni tylko odpoczynku, a w dogrywce wyglądali lepiej niż nasi w 50 minucie meczu.
Ciekawe czemu? :> czyżby dlatego, że nasz meczy ze Szwajcarią był intensywny, a druga połowa w wyonaniu Helwetów była bardzo żywa jak i dogrywka? Czyżby mecz Chorwacja-Portugalia był nudny jak flaki z olejem, obie drużyny zagrały defensywnie a okazji było tyle co kot napłakał?

Cytat:Takie spotkanie można wygrać jedną akcją a Portugalię stać chociaż na to.
Nigdzie nie napisałem inaczej.

Napisałem tylko że Portugalia jest w zasięgu - i to prawda.
I że wczorajsza Porrugalia nie wygra z wczorajszą Polską. I to też jest prawda. Prawdą jest też to że w życiu takie powtórki idealne jeden do jednego się nie zdarzają. Czemu wczorajsza Portugalia nie ma szans? Bo gra piach. Bo nie ma akcji. Bo przez 115 minut nie oddaje celnego strzału. Taka drużyna nie ma jak nikomu zaszkodzić, a co dopiero Polakom którzy w pierwszej połowie robili Helwetów jak juniorów.

PRzecież gdyby słupek Chorwatów zamienić na bramkę to byśmy dziś gadali o Chorwatach jak to "wspaniale przeczekali Portugalczyków i strzelili bramkę".

Idealnie podsumował Chorwatów Kowalczyk - "wyszli na mecz żeby dotrwać do karnych, realizowali ten plan przez 115 minut, a chwilę przed końcem postanowili się odwrócić i dostali kontrą".
I tyle z tej Portugalii.

Portugalia zagrała słabiutko z Islandią, słabo z Węgrami i średnio z Węgrami (dobrze z przodu, beznadziejnie z tyłu).
A jak zagrała Polska? Dobry mecz z Irlandią, bardzo dobry z Niemcami, średni z Ukrainą i dobry z Ukrainą (rewelacyjna pierwsza połowa, słabsza druga). Nasz najgorszy mecz (z Ukrainą) był lepszy niż najlepszy mecz Portugalii na tym turnieju.

Jasne, że każdy mecz jest inny i to zawsze jest osobna historia, pewnie że możemy nie wydolić fizycznie, CR może ustrzelić jakiegoś wolnego i skiśniemy w ataku.
Ale patrząc na to co robi Portugalia i jak gra to jest absolutnie w zasięgu, nasza piłka i realizacja taktyczna może się bardziej podobać. Ich jedyna przewaga to fakt, że CR się odblokował, a Lewy nie.
Bramkarza mamy lepszego, obronę dużo lepszą, pomoc porównywalną i tylko atakiem niech się chwalą...

Z Chorwatami byłoby ciężej, bo ci mogliby pykać sobie przez pół godziny między flankami i byśmy latali na pressingu. Z Portugalią możemy się cofnąć i albo zamienić to w brzydki mecz oscylujący wokół 0:0 (czego się spodziewam), albo zmusić ich do odważniejszych ataków i ich kontrować (byłoby cudownie, ale skoro nie odkryli się przed Chorwacją to tym bardziej przed nami).

Zgadzam się z Kubalą, że to najsłabsza Portugalia od lat. I najlepsza Polska od lat. A że kilka lat temu ogrywaliśmy Portugalię w eliminacjach przy dysproporcji na korzyść CR i spółki - to ja faworytem w stosunku 55:45 widzę nas.

Są do zrobienia, mecz będzie równy ale przeciwnik w zasięgu.
26-06-2016, 10:50 PM
Post: #3750
Gogolius dwukrotnie napisałeś, że z Węgrami a później dwukrotnie że z Ukrainą. Wink