Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
17-11-2015, 11:40 PM
Post: #3071
RE: Piłka nożna ogólnie
Zależy z jakimi przeciwnikami będziemy grali w tej grupie, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2015, 10:49 AM
Post: #3072
RE: Piłka nożna ogólnie
Podział na koszyki:

Koszyk 1: Francja, Hiszpania, Niemcy, Anglia, Portugalia, Belgia

Koszyk 2: Włochy, Rosja, Szwajcaria, Austria, Chorwacja, Ukraina

Koszyk 3: Czechy, Szwecja, Polska, Rumunia, Słowacja, Węgry

Koszyk 4: Turcja, Irlandia, Islandia, Walia, Albania, Irlandia Północna


Na Euro 2016 rozlosowanych zostanie sześć czterozespołowych grup. Do 1/8 finału awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej oraz cztery z trzecich miejsc z najlepszym bilansem.
http://www.sport.pl/euro2016/1,136510,19...xSportLink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2015, 11:40 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2015 11:42 AM przez Gogolius.)
Post: #3073
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie podoba mi się, że na turnieju będą 24 zespoły. Mundial w 1994 był taki sam i hejtowałem to rozwiązanie, bo dla mnie to wyjście sześciu drużyn z odpowiednim bilansem jest niesprawiedliwe. Dużo zależy od grupy i wyników. Jednocześnie wiem, że nie ma lepszego systemu na 24 drużyny, a 32 zespoły na euro to paranoja. Mimo wszystko wróciłbym do skromniejszych 16-tu zespołów, kiedy to Euro było imprezą piłkarską o najwyższym poziomie (bo średniaków było 2-3 maksymalnie).

Co do koszyków, to z drugiego tylko Włochy wydają się poza zasięgiem. Od Rosji dalej z każdym możemy powalczyć.
Z pierwszego koszyka chciałbym Anglię (skoro tak nam idzie dobrze z wyspiarzami) ew. Portugalię.

Z czwartego Irlandia Północna i Albania wydają się najsłabsze.

Grupa marzeń: Portugalia, Austria, Polska, Albania
Grupa śmierci: Francja, Włochy, Polska, Turcja

Widzę, że podział na koszyki jest wg UEFA a nie FIFA, gdzie bylibyśmy w ostatnim koszyku jako trzeci zespół od końca Wink
Losowanie 12 grudnia (jakby komuś nie chciało się klikać w link od Martina)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2015, 04:09 PM
Post: #3074
RE: Piłka nożna ogólnie
(18-11-2015 10:49 AM)Martin napisał(a):  Podział na koszyki:

Koszyk 1: Francja, Hiszpania, Niemcy, Anglia, Portugalia, Belgia

Koszyk 2: Włochy, Rosja, Szwajcaria, Austria, Chorwacja, Ukraina

Koszyk 3: Czechy, Szwecja, Polska, Rumunia, Słowacja, Węgry

Koszyk 4: Turcja, Irlandia, Islandia, Walia, Albania, Irlandia Północna


Na Euro 2016 rozlosowanych zostanie sześć czterozespołowych grup. Do 1/8 finału awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej oraz cztery z trzecich miejsc z najlepszym bilansem.
http://www.sport.pl/euro2016/1,136510,19...xSportLink

Teoretic grupa śmierci dla nas, w której ciężko będzie nawet o to trzecie miejsce to
Francja
Włochy
Polska
Turcja

Grupa która dla nas może być przedłużką do 1/8 finału
Portugalia
Chorwacja
Polska
Albania

Chociaż jest to Euro, i żeby myśleć o jakichkolwiek sukcesach trzeba grać
z każdym i nie marudzić losowaniem,,
Polacy grają dobrze kiedy mierzą się z mocnymi rywalami,

Ja osobiście chciałbym dla nas takiej grupy
Anglia
Austria
Polska
Albania
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2015, 05:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2015 05:13 PM przez kubala1122331.)
Post: #3075
RE: Piłka nożna ogólnie
Wietnam
Gra padlina? :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O

Co do Euro 2016. Często spotykam się z opiniami, że z drugiego koszyka najlepiej wylosować Austrię. Dla mnie to bzdura, bo jak na moje, to własnie ta drużyna, jest, obok Włochów, najsilniejsza w drugim koszyku.
Moja grupa marzeń:
I koszyk: Portugalia lub Anglia - bo tylko z nimi możemy powalczyć
II koszyk: ominąć Włochy - z każdym pozostałym nie będziemy faworytami, ale z każdym grając dobry mecz możemy wygrać
IV koszyk: ominąć Turcję i Irlandię, reszta w naszym zasięgu na luzie

Co do wczorajszego meczu to ja byłem zachwycony naszą grą. Mieliśmy gorsze 20 minut, a tak dominowalismy Czechów grając rezerwowym składem. Mamy potencjał w tej drużynie wielki. Taki Linetty już teraz może stanowić o sile reprezentacji. Najgorzej imo zagrał Jędrzejczyk, nie wiem też co myśleć o Jodłowiec - kapitalny mecz, ale jednak asysta dla Czechów przepiękna. Aha, i Pazdan. Wczoraj udowodnił, kto powinien grac na Juro.

Gdybym miał wystawiać noty (1-6)
Boruc 4 - Jędrzejczyk 2+, Glik 4, Pazdan 4+, Rybus 3+ - Kapustka 4, Linetty 4, Mączyński 4, Grosicki 4, Jodłowiec 3+/byłoby 4+ gdyby nie "asysta" - Milik 5+

Z tych co weszli to nie zapamiętałem jakiejś mega zmiany. Cieszy obecność Dawidowicza, Cionek w sumie nic nie zepsuł, Peszko parę razy szarpnął, Mila i Borysiuk... zagrali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2015, 05:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2015 05:30 PM przez Wietnam.)
Post: #3076
RE: Piłka nożna ogólnie
Pisałem to po pierwszej połowie, .!!!

Podanie do przeciwnika i bramka, straty w środku pola i oddanie inicjatywy rywalom po tym jak strzelili dwie bramki,
no chyba że oglądaliśmy inną pierwszą połowę? ??????????? druga fajna, .

aż mi display pękł po twoim poście Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

Co do Austrii zgadzam się ,chociaż ja chciałbym ich w grupie, wiemy z jakiego powodu Smile !!
Rewanż za 2008 /Wymazać tamten remis który pozbawił nas szans na trzy punkty w tym meczu
i walki o awans z Chorwacją,..

Austria pośiada teraz unikalny styl gry, i świetnych zawodników szczególnie w ataku Marko Arnautovića czy Mark Janko
oraz niesamowitego Alabe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2015, 05:37 PM
Post: #3077
RE: Piłka nożna ogólnie
A to zwracam honor. Te 20 minut o których pisałem to właśnie to między 25-45 minutą Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-11-2015, 05:52 PM
Post: #3078
RE: Piłka nożna ogólnie
No tak, , o ten zły przestój mi chodziło, wtedy to naprawdę wyglądało dosyć źle,
a pisałem to właśnie w trakcie połówki, wynik mi się podobał, lecz gra się nie układała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2015, 06:38 PM
Post: #3079
RE: Piłka nożna ogólnie
Zagłębie Sosnowiec prowadzi z Cracovią 2-0 na wyjeździe w PP i póki co melduje się w 1/2 PP. To byłoby coś, tym bardziej, że pierwszy mecz przegrali 1-2.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2015, 09:41 PM
Post: #3080
RE: Piłka nożna ogólnie
Wracając do Mistrzostw Europy to bym chciał aby tak nasza grupa wyglądała:

Belgia
Włochy
Polska
Irlandia

Nie była by to najsłabsza grupa, raczej jeden z najmocniejszych wariantów, jednakże mecze byłyby niezwykle ciekawe.

Natomiast na pewno nie chciałbym Turcji, Rosji i Albanii. Nie dlatego, że nie lubię tych krajów czy ich reprezentacji ale już z doświadczenia wiem, że mecze z tymi drużynami budowały by "złą atmosferę".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości