Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
16-03-2013, 11:50 PM
Post: #181
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
I teraz wychodzi szydło z worka,odchodzi Vit i mamy mały "Meksyk",ktokolwiek przejmie jego pas i tak będzie wice mistrzem,bo dziś na Włada po prostu nie kozaka.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 10:27 AM
Post: #182
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
@Liść
Wice mistrzem to jest Povetkin ze swoim paskiem WBA. Posiadacz pasa WBC jest pełnoprawnym mistrzem tej organizacji a to, że nie ma szans z posiadaczem reszty pasów czyli Władimirem to inna sprawa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 11:40 AM
Post: #183
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
A czy ktoś pamięta takiego "Mistrza" jak Oleg Maskayew (czy jakoś tak) ?
Gdy Vit przerwał karierę to dzierżył On pełnoprawny tytuł WBC a jakoś nie kojarzę aby co chwilę go ktoś gloryfikował. To samo Samuel Peter (gdzie On się w ogóle podziewa?). Był Mistrzem WBC a nie jest wielce wspominany. To samo będzie z Tomkiem.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 11:44 AM
Post: #184
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
@Jerome
Tomek zapisałby się w historii jako pięściarz, który zdobył tzw. trzy korony, czyli mistrzostwa w 3 najcięższych kategoriach wagowych. To jest ta różnica między nim a takim Maskayevem. Jednak bez dokonań Adamka w lżejszych wadze gdyby ew. zdobył mistrzostwo w HW to nie byłby zbyt popularnym mistrzem świata.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 08:45 PM
Post: #185
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
AdamekFightPL
Ja wiem że oficjalnie będzie pełnoprawnym mistrzem,problem w tym że dla mnie i tak będzie wice...Ja tam bym dał walczyć Władkowi o WBC,a co,niech posiada wszystkie pasy bo po prostu na to zasługuje.Po za tym Wildery,Jeningsy,Tysony nie miałyby innej drogi po pas niż walka z Władem i ten może przestałby wynajdywać rywali pokroju Mormecka czy Pianety.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 09:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2013 09:09 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #186
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
WBC się niestety rządzi sie innymi prawami.

Mimo że moim zdaniem bracia to jednak przyczyna nudnej dzisiejszej wagi ciężkiej to myślę że fajnie byłoby gdyby Wład zagarnął jeszcze WBC.
W czasach gdy istaniał tylko tytuł Wordl Champion Heavyweight każdy bił się z każdym bo każdy dążył do tego samego celu.
Hmm. Choć myslę że teraz mamy w sumie też "jednego" mistrza a właściwie jedno nazwisko i pokonanie któregoś z tych znaczyło by chyba tyle samo.

Na pewno ten co odziedziczy tytuł po Vitku nie byłby w stanie odebrać go samemu Vitalijowi.
Dlatego Ziolo ma troche racji.

Chciałbym by pasy IBF,WBC,WBA,WBO i IBO posiadał każdy inny bokser i ruszyć na nowo z unifikacjami.. przydałby sie nam taki super bohater co pokonałby Włada (a myślę że jest to w stanie dziś zrobić jedna osoba) i po walce zrzekłby sie wszystkich tytułów bądż zostawił sobie jeden..

To by było rezurekszyn hewiłejdż.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 09:13 PM
Post: #187
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Witam, to mój pierwszy post na forum, ale czytuję Was już od długiego czasu i jestem pod wrażeniem wiedzy niektórych!

Ale wystarczy tej wazelinki na początek, kto wg Ciebie mógłby pokonać Władka?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 09:17 PM
Post: #188
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Nikt inny jak Haye.
Myślę że przebieg pierwszej walki absolutnie nie byłby odzwierciedleniem rewanżu.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 09:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2013 09:19 PM przez Zioło-Pale-Niebywale.)
Post: #189
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
No właśnie,chyba chodzi o Haye??? Bo ja w innej wadze chodzę...
Haye nieźle wypadł w pierwszej walce,ale on walczył strasznie asekurancko,podejrzewam że jakby się odsłonił to dostałby czasówkę,nie mniej jednak zobaczyłbym rewanż.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 09:19 PM
Post: #190
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Napisałem sekunde szybciej od Ciebie . heh.
Wiem wiem że latasz pomiędzy 134-140 funtów ale myślę że absolutnie nikt by Cie nie nazwał sztucznym ciężkim jakbyś zmienił kategorie. Nawet w Twoim wirtualnym buku zagrałbym va banq za potencjalny pojedynek z wladem.Tongue Obys tylko nie wpadł jak chavez .Tongue

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości