Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
08-03-2013, 07:11 PM
Post: #131
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
@BMH
Chodziło mi o tą część zdania:
''Szczerze... dla mnie jego post byl i tak lepszy/smieszniejszy, niz twoj pusty smiech, czy krytyka z golego tylka Davida Haye''.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2013, 07:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2013 01:42 AM przez BMH.)
Post: #132
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Nie szkoda tematu?

Jak to jest obraza czlowieku, ty tak na serio? Jezeli cie to boli, to niech boli dalej, a ja podtrzymuje dalej zdanie, ze post M.S silnego jest dla mnie smieszniejszy, i lzejszy w odbiorze, niz twoje komentownie golego tylka Haye-to ma byc obraza..? Przeciez ja nawet slowa nie napisalem o tobie, a jedynie o tresci tw. wiadomosci. Adamek... Moge miec wlasne zdanie... moge miec inne poczucie humoru niz ty... moge dawac plusy komu mi sie podoba(widze ze nie tylko ja dalem te plusy M.S... o wszystkich ktorzy dali plusy, "to cos swiadczy" ...? Sam sobie odpowiedz na te pytania, a jak jestes az tak wrazliwy, to nie prowokuj takich rozmow, w nieadekwatnych do tego tego tematach. Napisalem na wstepie: offtop( bo mialem na uwadze, ze to gowniana merytoryka co napisze) i uzasadnilem dlaczego daje komus plusa, a czytam w odpowiedzi, ze M.S jest psycholem(takie teksty zawyzaja poziom?), czy idiota(to ze ktos pisze takim jezykiem, to znaczy, ze musisz odpisywac tym samym, rownoczesnie WYZYWAJAC autora?), i to ze sie z niego smieje nie swiadczy dobrze o mnie(to mnie nie obraza? Alez tak, obraza... )... pytam raz jeszcze... to ja cie obrazilem(tym co zedytoales?), czy ty mnie? Sadze, ze jednak ty mnie. Nie odpisuj, bo jak mowilem szkoda tematu na takie rzeczy.

PS.Prosze moderacje, o usuniacie zbednych, niemerytorycznych postow, a ciebie Adamek prosze bys zaniechal insynuowania pewnych rzeczy pod moim adresem. Zreszta na kilka osob ktore daly plusa z nieznanych mi powodow masz jakies gorzkie zale do mnie, czym sobie zasluzylem na taki "przywilej".. nie odpisuj, bo w sumie malo mnie to interetente... nie rob po prostu tego wiecej, bo nie lubie odpowiadac na tego typu zaczepki, i robic syf w temacie. Napisalbys prywatna wiadomosc to dostalbys konkretna odpowiedz w jednym zdaniu, i szybko temat bysmy zakonczyli.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2013, 08:33 PM
Post: #133
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Co wy tu za pawiana świrujecie? Silny z was się śmieje, to zwykły troll piszący zawsze to samo. A jak widzi, że jego post powoduje dyskusje i zarzewie konfliktów, to tylko go to wzmacnia.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2013, 08:41 PM
Post: #134
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
@Adammobp
A tym bardziej jeżeli ktoś daje mu plusy za te jego komentarze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2013, 10:03 PM
Post: #135
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Chłopie przed następną taką konwersacją wskocz do zimnej wody albo lepiej zrób se jakis HL Big Grin

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2013, 10:35 PM
Post: #136
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
(08-03-2013 08:33 PM)Adammobp napisał(a):  Co wy tu za pawiana świrujecie? Silny z was się śmieje, to zwykły troll piszący zawsze to samo. A jak widzi, że jego post powoduje dyskusje i zarzewie konfliktów, to tylko go to wzmacnia.

Silny na bank, nie smieje sie bardziej, niz ja jak czytalem to co napisal.Big Grin Dobrze niech go wzmacnia, zawsze ktos taki na forum jest potrzebny, grunt zeby wiekszosc taka nie byla. Jeszcze kilka takich postow, i od smiechu zrobi mi sie kostka na brzuchu.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 10:24 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-03-2013 10:25 AM przez Adammobp.)
Post: #137
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
(08-03-2013 10:35 PM)BMH napisał(a):  zawsze ktos taki na forum jest potrzebny

[Obrazek: kllt.jpg]

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 11:44 AM
Post: #138
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Skąd te oczy ?Big Grin
są potrzebni- ale za dużo ma ich nie być.
Mnie osobiście śmieszy postawa M.S i wiem że gdyby jedynem celem tego gościa nie była obraza Adamka to zrobiłby tu kariere Wink
Nie fajnie popatrzeć jak Manager trolluje a Adamek sie spina zamiast coś z kulturą i sarkazmem odpowiedzieć ?
Lepszy Manager niż cop Big Grin

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 11:51 AM
Post: #139
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Wnoszę o zmianę nazwy wątku na : ADAMEK - Jego team i życie prywatne w oczach społeczeństwa.
Bo już od kilku podstron nic o Pulewie i ewentualnych rywalach.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2013, 01:08 PM
Post: #140
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Hehe dobre.. Tongue

Ja tak sobie myśle że mimo kariera Górala dobiega końca to i tak polscy kibice namiętnie prze cały czas o nim dysktują.
Wszyscy zaglądają mu w to życie prywatne Big Grin szkoda że z powodu naszej Polskiej mentalnośći komunistycznej a nie kibicowania dawniej utytułowanemu rodakowi.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości