Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
27-02-2013, 10:21 AM
Post: #91
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Szkoda w ogóle słuchać Adamka, bo on pieprzy raz to, a raz co innego. W wywiadzie dla Faktu publikowanym w Bokserze twierdzi, że walka w maju odbędzie się najprawdopodobniej w USA. W tym samym czasie w wywiadzie dla wp. można przeczytać, że najprawdopodobniej w Polsce z udziałem Polsatu. Jako rywal zapowiadany jest "bokser z czołówki światowej" lub "bokser z pierwszej piętnastki - dwudziestki.". Nie wierzę, że bokser z autentycznej czołówki HW zgodzi się boksować z Adamkiem gdziekolwiek, bo ryzyko przekrętu jest zbyt duże. Raczej spodziewałbym się kogoś z grona bokserów rozbitych, wypalonych lub schyłkowych. Takich jak Siarhiej Lachowicz, Timur Ibragimow, a w najlepszym razie Rusłan Czagajew.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 11:29 AM
Post: #92
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
@Hugo
Adamek zawalczy w Polsce jeżeli Las Vegas czyli jego grupa sponsorska będzie chciała na to wyłożyć pieniądze. Jeżeli nie to będzie walczył w USA.

PS. Dobrze przygotowany Czagajew to wbrew pozorom pierwsza 20 HW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 11:47 AM
Post: #93
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
@AdamekFight
Dobrze przygotowany Pulew to pierwsza 5 HW. Za walkę z nim Adamek na pewno dostałby więcej kasy, niż za walkę z Czagajewem, Solisem, nie mówiąc o Lachowiczu itp. A jeżeli nie, to miałby prawo powiedzieć: dawali za mało, więc nie wziąłem walki. Jednak on zrezygnował z góry, co przy jednoczesnym twierdzeniu, że dalej jego celem jest mistrzostwo świata, trudno określić inaczej, niż obłuda.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 11:59 AM
Post: #94
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
W mojej ocenie Pulew ma papiery by postraszyc Wladimira. Wiec nie bylem zaskoczony, gdy Tomasz odmowil z nim walke, bo ryzyko porazki bylo bardzo duze+rowny podzial hajsu... slaby dilll patrzac z perspektywy Adamka i jego sztabu.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 01:41 PM
Post: #95
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
13 lutego Adamek oświadczył: "Dostałem ofertę na walkę w Polsce za znacznie większe pieniądze niż dostałbym za potyczkę z Pulewem." W kolejnych jego wypowiedziach ta informacja była modyfikowana na "najprawdopodobniej w Polsce", a potem na "najprawdopodobniej w USA". Jednocześnie Adamek przestał wspominać o "dużych pieniądzach" za tę walkę, sugerując że byłoby to przetarcie (z rywalem z pierwszej 20.HW) przed walką z Arreolą lub Banksem na jesieni. Jutro lub pojutrze zapewne usłyszymy lub przeczytamy jeszcze coś innego.

Przecież widać (nie pierwszy raz zresztą), że Tomasz co tchnie, to łże. Nawet biorąc poprawkę na częste w bokserskiej branży krętactwo i bufonadę, to ciężko przewyższyć dokonania Adamka jeśli chodzi o świadome wprowadzanie opinii publicznej w błąd, często podlane przy tym świętoszkowatą hipokryzją. Można i trzeba go szanować za umiejętności bokserskie, ale naprawdę trudno go lubić i szanować jako człowieka.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 02:18 PM
Post: #96
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
@Hugo

Oj bierzesz to wszystko zbyt do siebie, jakbyś bardziej obiektywnie na to spojrzał, to nie widziałbyś w 'pieprzeniu' Adamka nic, co w boksie nie byłoby w standardzie, innymi słowy większość bokserów mówi bez sensu i nie ma sensu brać ich slow zawsze dosłownie.

Z resztą jak czytam komentarze pod newsami o Adamku, nie tylko Ty masz z tym problem...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 02:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2013 03:00 PM przez BMH.)
Post: #97
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Hugo

Trzeba dodac, ze Adamek nie jest sam sobie menagerem, trenerem itd... ma on swoj team/promotora, i decyzje sa podejmowane wspolnie. Najwyrazniej ktos doszedl do wniosku, ze nie po to inwestuje w Tomasz, zeby potem bardzo odwanie-choc ryzykownie, inny powiedzialby glupio- wystawiac go do walki z Pulewem. W mojej ocenie Tomasz dostalby w takim pojedynku, i nie bylbym zaskoczony gdyby trener, czy promotor Gorala miali podobne zdanie. Najwidoczniej proba zdobycia pasa odeszla na drugi plan... zycie... co My kibice mozemy zrobic?Sad
Odniose sie jeszcze co tych wywiadow... trudno, zeby Tomasz mowil inne rzeczy, jak te ktore uzgadnia z wlasnym sztabem. Najwyrazniej najpierw miala byc Polska, teraz Stany... trudo obwiniac piesciarza, o miejsce organizacji walki.

Ja nie lubie, i nigdy specialnie nie lubilem Adamka, ale bez przesady.. nie mozna chlopa o wszystko obwiniac, bo to on jest raczej marionetka w rekach promotorow, niz odwrotnie.
Podobna sytuacja jest z Rogerem i jego umiejetnosciami trenerskimi.... ile razy sie czytalo, ze to przez niego Adamek obnizyl loty(byc moze tak jest, ja tego na 100% nie wiem)... tylko Roger to, Roger tamto... brakuje jeszcze zeby napisac, ze to przez Rogera Tomasz jechal na*ebany.Tongue

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 05:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2013 05:55 PM przez RSC-2.)
Post: #98
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Szanse na zdobycie mistrzostwa świata przez Adamka są obecnie zerowe.

Adamek mistrzem świata może zostać tylko i wyłącznie poprzez szczęśliwy zbieg okoliczności.

A tak naprawdę to nie musi za wszelką cenę do tego dążyć.
On mistrzem świata był, tylko w nieco innej wadze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 06:17 PM
Post: #99
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
@RSC-2
Nawet dwóch nieco niższych. Zerowe szanse Adamek miałby gdyby wybrał drogę walki z Pulevem i walkę z Kliczko. Jeżeli będzie dążył do pasa WBC to ma szanse na zdobycie tego pasa oczywiście jeżeli Witalij najpierw go zwakuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2013, 06:37 PM
Post: #100
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
I to jest "zbieg okoliczności" o którym pisałem [jeden z kilku możliwych]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości