Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
22-02-2013, 04:21 PM
Post: #71
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
AdamekFightPL
Ale skąd wiesz że Chisora się dobrze przygotuje? W ostatniej walce nie wyglądał zbyt ciekawie.Więc jak porównujesz to raczej porównuj do siebie bokserów dobrze przygotowanych obu,albo porównuj to co prezentowali w ostatnim występie.Chisora z Hayem wyglądał jakby już mu się nie chciało,mówisz o pięściarzu który raptem w dwóch walkach wyglądał na przygotowanego.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2013, 04:30 PM
Post: #72
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
@liść
Nie rozumiem. Napisałem przecież, że PRZYGOTOWANY Chisora w mojej opinii jest lepszym pięściarzem od Povetkina. Druga sprawa, że dałby dużo ciekawszą walkę z Adamkiem niż Povetkin ze względu na swój styl. A co do jego formy to miałbym cichą nadzieje, że jak by przyszło zmierzyć się z Adamkiem to zrobiłby dobrą formę choć pewnie zlekceważyłby Tomka...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2013, 04:40 PM
Post: #73
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
No tak,na Tomka to wszyscy robią życiówkę.
A w mojej opinii przygotowany Povietkin jest lepszym bokserem niż przygotowany Chisora.Ale racje masz że biorąc pod uwagę style to walka z Anglikiem wydaje się być ciekawszą opcją dla kibica.W mojej ocenie Chisora jest już rozbity,ciosy Vitka,Hayeka,Furego i nawet Heleniusa zrobiły swoje,nie wieżę że ten gość jeszcze namiesza w HW.Z Povietkinem jest trochę inna sprawa,on ma po prostu straszne braki kondycyjne,ale nikt go jeszcze nie rozbił.więc prędzej spodziewam się że przyzwoitą formę może osiągnąć Rusek niż Anglik.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2013, 04:50 PM
Post: #74
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
@liść
Nie napisałem, że życiówkę. Chisora dobrze przygotowany mógłby dać Adamkowi ciężką przeprawę nie mówiąc o Chisorze w formie z Wita lub Heleniusa. Chociaż jako fan Chisory mam nadzieje, że to co zaprezentował w walce z Witalijem czy Heleniusem to nie był jeszcze jego szczyt możliwości. Natomiast czy Chisora jest porozbijany? nie sądzę. Dereck to ciągle jeden z najtwardszych zawodników w HW. W latach 80'-90' przyjmowanie tylu uderzeń, które zainkasował Dereck Chisora to była normalka. Nie sądzę aby Chisora był już porozbijany zwłaszcza, że on jeszcze chyba nawet 30-stki na karku nie ma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2013, 04:57 PM
Post: #75
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
AdamekFightPL
Z tą życiówką to żarcik,wiadomo,Tomasz kiedyś powiedział że na niego to każdy robi formę życia.

Nie o wiek Chisory mnie chodzi ale o styl,on po prostu przyjmuje mnóstwo ciosów na głowę i mam wrażenie że w walce z Haye już to zaczęło procentować,raczej La Mottą wagi ciężkiej nie będzie.Ale jaka jest prawda to się dopiero przekonamy w następnej jego walce.Niektórzy bokserzy wcześnie się kończą,Bowe w wieku 30 lat był już tylko cieniem samego siebie.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2013, 08:00 AM
Post: #76
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Adamek na temat najbliższej walki w Polsce w wywiadzie
http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Adamek...omosc.html

Wspomina też o możliwych rewanżach z Arreolą lub Banksem. Co do Arreoli, jego walka ze Stivernem znów się nie odbędzie (mieli walczyć w marcu).

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2013, 09:00 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2013 09:07 AM przez Metzger.)
Post: #77
Bug RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
(26-02-2013 08:00 AM)Adammobp napisał(a):  Adamek na temat najbliższej walki w Polsce w wywiadzie
http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Adamek...omosc.html
Wiadomo, że nie ma co wierzyć w deklaracje Adamka, za którego wszystkie decyzje podejmują Kasia & Zbyszek, ale zakładając, że mówi prawdę i faktycznie zmierzy się z bokserem z TOP20 bardziej medialnym niż Pulew, to widzę tu tylko 2 nazwiska: Solis lub Chisora. Jednakże Chisora jest dość młody i raczej będzie chciał odbudować pozycję po ciągu porażek i nie zaryzykuje walki z Adamkiem, dlatego jestem na 90% pewien, że w maju Adamek powalczy z Solisem.

Reszta TOP 20 albo jest jeszcze mniej znana niż Pulew, albo ma już plany na ten czas. Oczywiscie może się skończyć na rywalu spoza TOP20 i tłumaczeniach, że przed wrześniowym wyzwaniem (Arreola lub Banks) trzeba wziąć łatwiejszego przeciwnika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2013, 11:09 AM
Post: #78
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Wygląda na to, że Adamek, mówiąc o walce w Polsce, liczył na pojedynek z Gołota lub Sosnowskim. Ponieważ obydwaj w ostatnia sobotę przegrali z kretesem, to teraz obserwujemy wycofywanie się rakiem. Wcześniej była mowa, że przeciwnik jest i wkrótce zostanie ogłoszony, a teraz Adamek twierdzi, że "stacja HBO będzie szukać ciekawej walki". Czyli na dziś dzień rywala nie ma i nie wiadomo, kiedy będzie.

Odrzucając walkę z Pulewem, Adamek definitywnie pozbawił się szans na kolejną walkę o pas mistrzowski. Pozostają mu walki dla kasy, a z tym w USA wcale nie będzie łatwo. Przekręt z Cunninghamem na pewno odstręczy potencjalnych rywali. Zdecydowanie najlepsza opcja w wadze ciężkiej na dziś dla Adamka to walka ze Szpilką w Polsce, której oglądalność może być nawet większa, niż walki z Kliczką we Wrocławiu.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2013, 11:28 AM
Post: #79
Bug RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
(26-02-2013 11:09 AM)Hugo napisał(a):  Zdecydowanie najlepsza opcja w wadze ciężkiej na dziś dla Adamka to walka ze Szpilką w Polsce, której oglądalność może być nawet większa, niż walki z Kliczką we Wrocławiu.
To byłby hit, ale ta walka jest na dzień dzisiejszy absolutnie nierealna. Wasilewski nie rzuci swojej kury znoszącej złote jajka na pożarcie. Ale za rok-dwa ta walka po prostu musi się odbyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2013, 01:18 PM
Post: #80
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
@Metzger
Ta walka nie odbędzie się nawet za 2 lata. Chyba nie sądzisz, że Artur pokona Zimnocha?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości