Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
15-02-2013, 02:59 PM
Post: #41
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Roy
Załóż więc następny wątek jakie Adamek nosi skarpety w dni powszednie a następny jakie nosi w dni świąteczne. Zrobić syf jest łatwo a później narzekać, że "się zrobił" jeszcze łatwiej. Zasady są takie same dla wszystkich więc nie cwaniakuj.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 03:00 PM
Post: #42
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
RoyJonesJr
W tym roku to z Wadem jako obowiązkowy raczej by nie pykło,przecież Wład najpierw ma walczyć z Saszą,a więc raczej druga obowiązkowa raczej odpada w tym roku,mimo że inna federacja.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 03:07 PM
Post: #43
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Skąd Ty masz synu te teksty ze skarpetkami ?
Czepiasz sie jak ci wszyscy społeczniaki z mojego bloku.
Temat nikomu oprócz Ciebie nie przeszkadza w dodatku się ładnie kręci bo dysktują wszyscy.
A Ty sie obraż i nie pyskuj ;] bo gwiazdek masz dużo a w uszach pewnie dużo mniej.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 03:16 PM
Post: #44
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Nie jestem Twoim synem to raz a dwa, to nie widzę związku moich gwiazdek z poruszanym przeze mnie tematem.
Jedyną osobą jaka tu pyskuje to jesteś Ty.
Co to za argument, że "dyskutują wszyscy"? Skontrować Cię przykładem, że to g*wno a nie argument?
Z resztą jak tak wszyscy świetnie się udzielają to dlaczego nie w miejscu do tego przeznaczonym?

"Kończ waść wstydu oszczędź"

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 03:26 PM
Post: #45
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Dla mnie oka,to wątek w aktualnościach,a temat jest aktualny,przecież inni bokserzy też mają swój wątek w bokserach a jednak w aktualnościach się pojawiają.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 03:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2013 03:31 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #46
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Załóż więc następny wątek jakie Adamek nosi skarpety w dni powszednie a następny jakie nosi w dni świąteczne. Zrobić syf jest łatwo a później narzekać, że "się zrobił" jeszcze łatwiej. Zasady są takie same dla wszystkich więc nie cwaniakuj.

To nie jest głupkowate szczekanie jakiegoś forumowego fafara?
Po pierwsze nie chodziło mi o poruszany temat tylko odzywki do mnie bo założyć to ja ci moge mataleo na chudą szyjke a nie temat ze skarpetkami adamaka.Big Grin
po drugie przyczepiłeś sie bez powodu "DLACZEGO TU A NIE TAM" a ja tylko zwróciłem ci uwage że nikomu innemu tylko tobie to nie pasuje.
po trzecie tacy bokserscy zapaleńcy którzy są w tym świecie dlatego że w październiku 2009 walczył Adamek-Gołota było pół polski . Po tej walce na moją szkółke zapisało sie chyba 10 swieżaków i podczas sparingów i wszystkim po kolei wybijałem boks z głowy Big Grin (już na następne treningi nie przychodzili-tylko pozniej jak sie zaczal sezon Pudzian-Najman)więc pewnie gdybyś tam trafił to na tym forum by nawet smród po tobie nie został.
i zważaj na słowa do mnie gdy ja jestem pohamowany kolego. bo to g*wno to ja ci mógłbym z twarzy zrobić
Bez odbioru- trenuj.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 03:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2013 03:44 PM przez Kikas.)
Post: #47
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Jerome piszesz o syfie a sam z AFPL robicie na tym forum największy syf, jak Ci się nie podoba to na razie.

Co do tematu:

Jakbym miał zrobić listę z kim najchętniej bym widział Adamka w następnej walce to:

1. Povietkin
2. Szpila
3. Banks
4. Chisora
...
1756. Moja babcia
1757. Gołota
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 03:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2013 03:48 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #48
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
z Twoją babcią to w PPV czy nie ? bo sie waham między nią a Chisorą Big Grin

Lece na treining !
Train hard.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 03:47 PM
Post: #49
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Panowie, wrzućcie na luz. Przecież to tylko forum internetowe ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2013, 03:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2013 04:01 PM przez Jerome.)
Post: #50
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Bogowie, jak śmiesznie ;]
Taki nieustraszony a taki delikatny.
Masz problem z moimi odzywkami kiedy to Ty pierwszy na mnie najechałeś. Gdzie tu logika?
Nie będę się z Tobą licytował kto jest mocniejszy. Kogo to obchodzi? Jesteśmy na internetowym forum. Jaki to ma związek?
Wszyscy mają to w głębokim poważaniu jaki Ty to nie jesteś i co potrafisz dopóki jest z Tobą ciekawa gadka. I tego się trzymaj.
Ja napisałem z dobrymi intencjami a nie po to aby wysłuchiwać jakich to kozaków na forum tu mamy.
tysiok gdy ma news o Solisie to nie spamuje aktualności pojedynczym postem tylko dodaje go do wątku starego. Nie wiem jaki masz z tym problem.
Jak ktoś z "góry" powie, że nie mam racji to wezmę to na klatę a nie zacznę wyzywać cały świat przed komputerem.

P.S.: Trenujesz? Szacun i chwała Ci za to. Nie wiem dlaczego jednak czujesz się z tego powodujakoś wyjątkowo.
@Kikas
Nagle odżyłeś?
Jak trzeba było porządnie załatwiać sprawy to Cię nie było a teraz mi prawisz uwagi?
Kto Ci tego moda dał?
Znalazłeś?
Jak się za coś bierzesz to rób to na poważnie.

I skończcie się tak puszyć. Ruszcie głową i wtedy zapraszam do dyskusji. Nikt mi przez monitor jeszcze w ryj nie dał i jakoś się nie zapowiada.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości