Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Haye
26-03-2015, 09:47 PM
Post: #341
RE: David Haye
1 kwietnia :Harrison -Prima Aprilis, wracam na ring, Kliczko uważaj Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2015, 09:59 PM
Post: #342
RE: David Haye
No,"Wracam,wreszcie czuje że jestem pełny sił ,daje sobie jeszcze jedną szansę na sukces,chce walki z Władimirem,Let's go Audley"

I razem z Shannonem założą Tag-Team Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2015, 03:55 PM
Post: #343
RE: David Haye
Powrót Davida na ring chyba jeszcze się opóźni,bo niespodziewanie dołączył do drugiej,a może i niedługo pierwszej,wobec kryzysu Cage Warriors organizacji MMA w Wielkiej Brytanii ,czyli BAMMA,oczywiście nie jako zawodnik,a człowiek ekipy komentująco-eksperckiej.Robotę zacznie od gali BAMMA 20 już w sobotę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2015, 03:28 PM
Post: #344
RE: David Haye
Haye rozstawia po kątach swoich potencjalnych przeciwników. A tymczasem nawet nie wiadomo, czy będą w ogóle z niego ludzie, gdy wróci na ring. Ale pyskaty jest, to fakt, jak mało kto.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2015, 08:08 PM
Post: #345
RE: David Haye
Władimirze Władimirowiczu Kliczko! Drżyj! Oto wraca ponury żniwiarz!

[Obrazek: haye788.jpg]

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2015, 07:26 PM
Post: #346
RE: David Haye
https://instagram.com/p/8Elb1HgyBz/?take...rdavidhaye

Trzyma sie.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2015, 08:00 PM
Post: #347
RE: David Haye
Widziałem to zdjęcie kilka dni temu, zaglądam tam co jakieś 2 tygodnie jak mi się przypomni z nadzieją na jakieś konkrety na temat powrotu na ring. Wygląda na to że David jest już gotowy na zaczęcie właściwego obozu, który będzie się skupiał na przygotowaniach do walki, a nie zbijaniu nadwagi. Czekam na jakiś news, ale coś słabo to idzie...

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2015, 08:10 PM
Post: #348
RE: David Haye
Czyli faktycznie coś robi w tym kierunku aby wrócić na ringu. Fajnie. Smile Bo już myślałem, że jest to tylko takie gadanie, gadanie i gadanie. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2015, 07:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-11-2015 07:06 PM przez Krzych.)
Post: #349
RE: David Haye
-Wciąż stać mnie na odzyskanie tytułu mistrza świata. Pytanie tylko, kogo kibice chcieliby zobaczyć naprzeciw mnie po ponad trzyletniej przerwie? Niech oni wybiorą mi rywala - stwierdził dawny lider kategorii cruiser oraz mistrz wagi ciężkiej według organizacji WBA.

Kogo byście widzieli w roli rywala dla Davida?

Na Wyspach optymalnym wyborem byłby chyba Thompson. Nadal gdzieś tam notowany, reputację w UK ma bardzo dobrą po zweryfikowaniu Price'a. Kolejnym dobrym wyborem byłby Scott, którego David mógłby efektownie znokautować, a który też ponownie zaistniał po wygranej właśnie z Thompsonem, jest też wystarczająco rozpoznawalny. Inne dobre opcje to Tarver, Stiverne który by się nigdy nie doczłapał do półdystansu, Mike Perez, Duhaupas no i oczywiście Polacy, czyli Adamek i Wach. Zakładam, że Haye nie będzie zaczynał od obijania Sextonów, Skeltonow i Sprottów, tylko zacznie jakimś optymalnym rozwiązaniem, walcząc z zawodnikiem rozpoznawalnym i gdzieś tam notowanym, ale też nie aż tak groźnym.

Zapomniałem jeszcze o Arreoli i Molinie.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2015, 07:30 PM
Post: #350
RE: David Haye
Ja bym wybrał Solisa . Może w końcu La Sombra miałby jakąś motywację do treningów.

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości