Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Haye
10-12-2014, 03:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2014 03:36 PM przez Krzych.)
Post: #321
RE: David Haye
Widzę że rosyjscy cenzorzy już dopadli ten wątekBig Grin No ale nic, może to i dobrze.

Wygląd Bradleya nie ma nic do rzeczy, bo on przeszedł an weganizm dopiero przed walką z Witterem, o ile dobrze pamiętam. Był już wtedy w pełni ukształtowany fizycznie, albo prawie w pełni. Jest też weganinem tylko na czas przygotowań z tego co kiedyś mówił. Nie wiem na ile sobie odpuszcza między walkami, ale patrząc po jego formie na początku promocji walki z Marquezem to raczej sporo. Zrobił tournee po wszystkich fast foodach w ramach promocji tamtej walkiBig Grin No i tutaj też dochodzi cała masa różnych odżywek i innych proszków do prania. W każdym razie jego nienaturalny wygląd nie ma zbyt wiele wspólnego z dietą. Do tego "naturalny wygląd" to też mocno względne pojęcie. Najwpierdzielał się jakichś pasz i takie coś mu wyszło. Ale przynajmniej nie rozpasł się do 120 kg, więc może nie skończy jako żałosna kupa smalcu, jak np. Pudzianowski.


Davidowi jak na razie się powodziBig Grin ( https://twitter.com/mrdavidhaye/status/5...80/photo/1 ). Spuchł jak cholera. No ale po takim czasie i takiej kontuzji to zrozumiałe.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2014, 04:37 PM
Post: #322
RE: David Haye
Haye, jak i wiekszosc bokserow ewidentnie goli klate.Big Grin Co do sylwetki, to wyglada bardzo dobrze jak na przerwe ktora mial od boksu. Widac, ze Anglik caly czas trenuje.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2014, 06:14 PM
Post: #323
RE: David Haye
No źle nie jest, nie stracił oczu jak Bradley przed MarquezemBig GrinBig Grin, ale spuchnięty jest mocno. David jest 100% profesjonalistą i nigdy nie wychodził do walki zalany czy z nadwagą, więc można być spokojnym, pytanie tylko jak ta ręka, bo taka kontuzja to nie są żarty.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2014, 12:18 PM
Post: #324
RE: David Haye
Takie tam, przy śniadaniu.

[Obrazek: B4kgGBLIcAE4DRQ.jpg]

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2014, 05:45 PM
Post: #325
RE: David Haye
Hehehe, no tego to bym się nie spodziewał. Ale to tylko potwierdza, że wszelkie występki Davida to tylko zagrania pod publiczkę, a nie jakieś buractwo.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2014, 05:52 PM
Post: #326
RE: David Haye
Kiedyś liczyłem na to, że Haye zawalczy również z Witalijem. Dla mnie to byłoby jeszcze ciekawsze zestawienie niż z Władimirem.
Śniadanie z merem Kijowa...nieźle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2014, 05:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2014 06:00 PM przez BMH.)
Post: #327
RE: David Haye
Ja, bylem pewny, ze Haye bedzie walczyl z Vitkiem. Moglbym sie zalozyc o paredziesiat zl, ze walka bedzie, a tu lipa. Co do spotkania, to normalka. To co mowia bokserzy na konferencjach to jedno, a jak nikt nie widzi to okazuje sie, ze sa kolegami, i znaja sie kupe lat(niekoniecznie mam na mysli Davida, czy Vitka).

Kliczko 2jajka i kromka chleba, a Haye zajada z jakiegos mini koryta hehe. Nie zaluje sobie Anglik.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2014, 01:14 AM
Post: #328
RE: David Haye
Podobno Antonio Tarver rzucił wyzwanie Haymakerowi i chciałby się z nim zmierzyć w pierwszym kwartale 2015, roku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2014, 03:32 PM
Post: #329
RE: David Haye
Typowy przeciwnik dla Hayemakera Smile.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2014, 03:48 PM
Post: #330
Bug RE: David Haye
Na przetarcie po długiej przerwie i poważnych kontuzjach jeszcze ujdzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości