Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Haye
15-04-2013, 06:24 PM
Post: #141
RE: David Haye
(15-04-2013 02:35 PM)Jerome napisał(a):  Sam Wawrzyk mówił, że Povietkin złożył lepszą ofertę wnosząc przy tym pas (jakotaki) i Andrzej woli przez to Rosjanina. Może Haye coś dorzucił?

Masz fragment wypowiedzi, gdzie Andrzej mowi o tych zarobkach? Ja moglem cos pomieszac, ale wydawalo mi sie, ze czytalem, ze to Haye wlanie wiecej wylozyl.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2013, 08:58 PM
Post: #142
RE: David Haye
Coś mi się widzi, że gdyby serio miało dojść do pojedynku Wawrzyka z Hayem czy Povetkinem to zostałoby to dawno ogłoszone... nie znam poza kulisowych spraw tych negocjacji, ale jeżeli ktoś taki jak Haye czy Povetkin składa ofertę komuś takiemu jak Wawrzyk to należy to brać w ciemno... wiadomo, że w obu przypadkach Wawrzyk nie zachowa 0 w rekordzie, ale za to jego popularność wzrośnie, jeżeli w miarę dobrze się zaprezentuje to jeszcze na tym zyska.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2013, 06:37 AM
Post: #143
RE: David Haye
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...2wMqRQZ2IE

Proszę. Pierwsze dwie minuty. Teraz widzę, że nie jest to tak precyzyjnie jak powiedziałem ale wydaję mi się, że "przyszła lepsza propozycja od Povietkina" oznacza, że z większą kasą a nie że jest w dodatku pas.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2013, 07:16 AM
Post: #144
RE: David Haye
Mowi tu o pasie, nie o zarobkach.Wink Ja sie nie bede upieral, ale swita mi, ze kilka dni temu na RP czytalem, ze finansowo, to walka z Haye'm byla lepsza, a mimo to raczej spotka sie Rosjaninem.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2013, 08:41 AM
Post: #145
RE: David Haye
Ja jakoś w to nie wierze. "Pokonując" Haye'a ma wysoką pozycję we wszystkich rankingach a "pokonując" Povietkina zakłada sobię obrożę WBA, walkę z Władem dostaję najszybciej za rok a w między czasie przegrywa pierwszą lepszą obronę z porządnym rywalem i traci cały ten pas.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2013, 08:48 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2013 09:37 AM przez Sander.)
Post: #146
RE: David Haye
(16-04-2013 08:41 AM)Jerome napisał(a):  "Pokonując" Haye'a ma wysoką pozycję we wszystkich rankingach"
Ale idąc tropem Twojej wypowiedzi to później i tak "walkę z Wladem dostaje najwcześniej za rok" a z każdym solidniejszym rywalem z pozycji okolicznej do tej ewentualnej jego przegrywa Wink Może niech zakończy karierę po wygranej z Haye'm?Wink
bokser.org informuje:
"Jak zapewnia promotor Wawrzyka Andrzej Wasilewski, Polak na pewno nie spotka się z Davidem Haye'em"
Charr wróci do łask ;p

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2013, 02:02 PM
Post: #147
RE: David Haye
@Sander
Wow ale fota!
Co do wypowiedzi to nie wiem co mam Ci odpowidzieć. Co sugerujesz?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2013, 02:15 PM
Post: #148
RE: David Haye
Z kim by nie zawalczył to i tak wielkiej kariery nie zrobi Smile
PS
Poznajesz wszystkich? Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2013, 02:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2013 02:24 PM przez Jerome.)
Post: #149
RE: David Haye
Holy, Rahman, Byrd, Ruiz, King, Andrew, McCline, Meehan i Donald
Co do Wawrzyka to wolę dla niego Povietkina. Haye go zabije a Povietkin tylko pokona.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2013, 02:44 PM
Post: #150
RE: David Haye
Kiedyś to były gale... takie gwiazdy boksu na jednej gali.

@Jerome
Dlaczego dopiero za rok dostałby walkę z Władem? WBA z tego co wiem nakazała Władimirowi walkę z Povetkiem do 31 sierpnia. Jeżeli Andrzej by wygrał to zamiast Povetkina to właśnie Wawrzyk walczyłby z Kliczko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości