Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Donaire vs Rigondeaux
23-01-2013, 09:16 PM
Post: #11
RE: Donaire vs Rigondeaux
@liść
Tar napisał wyraźnie, że Rigo zasłuży na TOP 3 P4P dopiero jak pokona Donaire...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-01-2013, 09:49 PM
Post: #12
RE: Donaire vs Rigondeaux
AdamekFightPL
Ja wiem co napisał,trochę źle sformułowałem swoją wypowiedz,chodzi mi o to że nawet po pokonaniu Nonito nie umieściłbym go na trzeciej pozycji,bo ma za mało konkretnych rywali.
Przykładowo dochodzi do rewanżu Barkera z Martinezem i Barker wygrywa,co od razu zajmuje miejsce na podium P4P.Albo Ward bierze walkę z Andonisem Stevensonem i jakimś cudem przegrywa,co Andonis wskakuje na miejsce Warda?
Ja tak tego nie widzę,niech Rigo pokona choć połowę rywali tej klasy co Donaire i pogadamy.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-01-2013, 08:35 AM
Post: #13
RE: Donaire vs Rigondeaux
@liść
Ja uważam, że tak powinno właśnie być. To chyba pięściarz lepszy zasługuje na wyższe miejsce w rankingu P4P. Skoro Rigo pokonałby Donaire to dlaczego nie miałby wskoczyć na jego miejsce?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-01-2013, 11:56 AM
Post: #14
RE: Donaire vs Rigondeaux
Właśnie rankingi w ten sposób nie funkcjonują. Ale po wygranej nad Nonito napewno wskoczył by na okolice 10tego miejsca.
Gdyby było to jak mówisz to na pierwszym miejscu dziś byłby Bradley. Wink

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-01-2013, 01:38 PM
Post: #15
RE: Donaire vs Rigondeaux
Dziesiątka spoko,ale top 3 to przesada.Przecież to nie jest ranking federacyjny,tu nie liczy się jedna walka z wyżej notowanym rywalem.

Zakładam że Tyson był w 10 P4P w 1990r,czy Buster powinien zająć jego miejsce bo z nim wygrał??? Raczej nie.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-02-2013, 09:28 AM
Post: #16
RE: Donaire vs Rigondeaux
Gabriel Montoya zdradza, że została zawarta już umowa pomiędzy obozami mistrza świata federacji WBA kategorii super koguciej - Guillermo Rigondeaux (11-0, 8 KO), a jedną z największych gwiazd naszych czasów - Nonito Donaire'em (31-1, 20 KO), który piastuje tytuł WBO w tej samej dywizji.

Dwaj wielcy mistrzowie staną oko w oko 13 kwietnia podczas gali w Nowym Jorku. W kontrakcie jest zapis o tym, iż obaj pięściarze będą poddawani kontrolom antydopingowym przez WADA (Światową Agencję Antydopingową).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-02-2013, 12:33 PM
Post: #17
RE: Donaire vs Rigondeaux
Dla obu jest to walka o Hall of Fame boksu Smile

Niech wygra lepszy.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-02-2013, 12:41 PM
Post: #18
Bug RE: Donaire vs Rigondeaux
Yes, yes, yes! Módlmy się do wszysykich bogów, aby nic nie stanęło na drodze zorganizowaniu tej walki. Jak dla mnie równać się z tym pojedynkiem będzie mógł tylko Floyd-Pacman/Canelo.

Ponowię swoje pytanie: czy ktoś mógłby napisać krótką analizę stylów i prawdopodobny przebieg walki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-02-2013, 11:08 AM
Post: #19
RE: Donaire vs Rigondeaux


Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-02-2013, 02:27 PM
Post: #20
RE: Donaire vs Rigondeaux
Donaire przed czasem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości