Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Donaire vs Rigondeaux
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Jak głosi jeden z polskich portali bokserskich:
Mistrz WBO/Ring Magazine oraz posiadacz pasa WBC Diamond w wadze super koguciej Nonito “The Filipino Flash” Donaire (31-1. 20 KO) stanie do walki z czempionem WBA Guillermo Rigondeaux (11-0, 8 KO). Walka odbędzie się 27 kwietnia w Las Vegas.

Jeżeli to prawda szykuje nam się świetna walka. Od dawna trwały spekulacje, kto jest lepszy Rigo czy Donaire? super walka.
Wow ! Dla mnie absolutnie walka dekady. Uczta dla kibiców na całym świecie. Obydwaj to wirtuozi ringu. Niesamowicie szybcy i fenomenalni technicznie. Jestem fanem jednego i drugiego. Nie wiem kto by to wygrał. Rigo minimalnym faworytem jak dla mnie.
Obok Ioka - Gonzalez moja walka marzeń. Zanim jednak zacznę się ekscytować, czekam na oficjalne potwierdzenie, bo po prostu nie chcę się rozczarować

Stawiałbym na "Szakala" (a jakże), ale... wolę poczekać na oficjalne informacje ;]
Prawda jest taka, że Donaire go zniszczy Smile
Też jestem zdania, że Donaire bez większego problemu pokona Rigo chociaż... styl ''Szakala'' jest dosyć nudny, ale za to super efektywny.
Dla mnie faworytem Nonito,Rigo ostatnio trochę "zatańczył" z Marroquinem,Donaire to jednak inny poziom niż Marroquin.Ale sama walka ekscytująca.Choć ja mażę o walce Matthysse vs Garcia i Angel Garcia vs Gamboa.
Może ktoś interesujący się ta wagą napisałby analizę i prawdopodobny przebieg walki?
To bez wątpienia byłaby walka roku.

Obaj są wielcy i ta walka udowodni kto zasługuje na top 3 P4P.
Jak nie Rigo to będzie Mares. Albo numer 3(Rigo) albo numer 2(Abner) tej kategorii.
Ten Doniare co raz bardziej mi sie podoba. Jak będzie tak dalej szło to zostanie bokserem roku drugi raz pod rząd. a w 2011 w dodatku miał swoje K.O .
Doskonale wykorzystuje swój prime. Jak nikt inny.
Tar-Ellendil
Rigo od razu top 3? A kogo on takiego wielkiego pokonał,nie ujmuje mu talentu i umiejętności,ale do top 3 P4P nie wchodzi się za amatorkę.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie