Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WBA znów świruje - trzeci pasek w ciężkiej
14-03-2013, 01:14 PM
Post: #21
RE: WBA znów świruje - trzeci pasek w ciężkiej
@RoyJonesJr
A widzisz, pomyliło mi się Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2013, 05:39 PM
Post: #22
RE: WBA znów świruje - trzeci pasek w ciężkiej
Niech jeszcze WBC sie ogarnie z unifikacjami

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2013, 05:44 PM
Post: #23
RE: WBA znów świruje - trzeci pasek w ciężkiej
(14-03-2013 05:39 PM)Jerome napisał(a):  Niech jeszcze WBC sie ogarnie z unifikacjami

- Nie mamy nic do IBF, WBA czy WBO, tylko w takich przypadkach stajemy się wyłącznie obserwatorami kolejnych zdarzeń, zamiast być organem sankcjonującym wszystko. Bo przecież w wypadku unifikowania tytułów, z którym oficjalnym pretendentem potem miałby się bić mistrz świata? Która federacja byłaby pierwsza w kolejce do wystawienia swojego, oficjalnego challengera? Czyje zasady byłyby najbardziej respektowane? My jako WBC na pewno nie potrzebujemy takiego zamieszania - powiedział Jose Sulaiman i dodał na koniec, iż wierzy w wybór Alvareza pasa właśnie jego federacji.

Spośród wszystkich bredni i absurdów tych meksykańców na temat unfikacji z udziałem ich tytułu , to jest chyba najbardziej trafny argument który do mnie dotarł.
WBC jest rzeczywiście bardzo a nawet bardziej prestiżowe niż pozostałe federacje.
W dodatku chcą by posiadacz ich pasów walczył co 4miesiące z dowolnym lub wybranym pretendentem a pozostałe federacje mogą w tym przeszkadzać.
Dzięki temu Chavez Jr. dawał wszystkim walki z tymi dobrymi zawodnikami a wazeliniarz Canelo dostawał co chciał.
Na pewno po walce z Troutem zostanie przy WBC , z resztą to też Mexico.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2013, 05:46 PM
Post: #24
RE: WBA znów świruje - trzeci pasek w ciężkiej
Może i dobrze powiedziane ale przecież wszystko można dogadać. Tak też się stanie jak grupa Mistrzów wybierze inne federacje. Prestiż WBC spadnie i wszystko się poprawi.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2013, 05:52 PM
Post: #25
RE: WBA znów świruje - trzeci pasek w ciężkiej
Jasne że wszystko Smile

$ i wszystko jasne.
Tak wygląda dziś świat.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2013, 06:12 PM
Post: #26
RE: WBA znów świruje - trzeci pasek w ciężkiej
No ta, lepiej turniej dla posiadaczy pasków od spodni zrobić niż dać możliwość, by w danej wadze wyłonił się prawdziwy "undisputed champion"...

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2016, 11:15 AM
Post: #27
RE: WBA znów świruje - trzeci pasek w ciężkiej
(16-01-2013 09:01 AM)Adammobp napisał(a):  Mamy w WBA Super Championa, mamy regularnego i będziem mieć interima.

O Pas WBA Interim zawalczą Luis Ortiz i Rusłan Czagajew.

Pewnie scenariusz będzie taki. Kliczko pokonuje Powietkina i zdobywa pas WBA Super Hiper Master Champion.

A zwycięzca walki Ortiz vs Czagajew zawalczy kimś innym mianowanym do regulara.

A chociaż cholera już wie... Teraz tylko czekać na czwarty pas "mistrza świata" WBA w ciężkiej
Teraz chcą to w końcu zmienić i w trakcie turnieju wyłonić tylko jednego mistrza. Idea słuszna ale czy im się to uda?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2016, 11:38 AM
Post: #28
RE: WBA znów świruje - trzeci pasek w ciężkiej
Idea spoko, wykonanie beznadziejne.

Zestawić regulara z interimem, zwycięzca walczy z wygranym Kliczko-Fury i załatwione.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2016, 08:52 PM
Post: #29
RE: WBA znów świruje - trzeci pasek w ciężkiej
17 kategorii, 42 mistrzów Wink

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016...trza-komu/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2016, 11:38 AM
Post: #30
RE: WBA znów świruje - trzeci pasek w ciężkiej
Turniej również będzie w Cruiser.
Cytat:Dalszy ciąg czystek w rankingach World Boxing Association. Tak samo jak w wadze ciężkiej, federacja zarządziła turniej w junior ciężkiej, który ma wyłonić jednego mistrza świata.

Obecnie jest aż trzech czempionów WBA w limicie 200 funtów. Właściwy pas ma Denis Lebiediew (28-2, 21 KO), regularny Beibut Szumenow (16-2, 10 KO), a tymczasowy Yunier Dorticos (21-0, 20 KO).

Już dziś poznamy ważne rozstrzygnięcia turnieju; w godzinach wieczornych i nocnych dojdzie do dwóch potyczek ćwierćfinałowych - Szumenow-Wright i Lebiediew-Ramirez. Zwycięzcy tych par zmierzą się w półfinale. W finale z kolei już czeka Dorticos, który w piątek zwyciężył Youriego Kalengę.

Triumfatorzy pojedynków Szumenow-Wright i Lebiediew-Ramirez będą mieli 120 dni na to, by się spotkać.

Nie rozumiem tylko dlaczego właściciel właściwego pasa ma się zmierzyć w półfinale a dopiero później z tymczasowym mistrzem w finale? Moim zdaniem Dorticos powinien walczyć w półfinale ze zwycięzcą walki Szumenow-Wright.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości