Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odlanier Solis
27-02-2015, 11:37 PM
Post: #641
RE: Odlanier Solis
Solis wiedział że tam już nawet nie ma jak wałka zrobić. Zdenerwował mnie Oner, jakby Solis skończył w szpitalu to on by go za rączkę wtedy nie trzymał. Nie ma czegoś takiego jak ucieczka z ringu, to są poważne sprawy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 12:18 AM
Post: #642
RE: Odlanier Solis
Beka z grubasa, teraz ciapcz nie da mu pengi na hepi mila :v

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 01:08 AM
Post: #643
RE: Odlanier Solis
Już jak zobaczyłem ile wniósł na wagę, to sobie pomyślałem, , że jemu się po prostu nie chce już, i wychodzi po Kasę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 01:11 AM
Post: #644
RE: Odlanier Solis
Na początku wydawało mi się, że to Spongebob bije się z Tonym.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 01:12 AM
Post: #645
RE: Odlanier Solis
Szkoda chłopaka trochę mimo wszystko. Za moich czasów tak zmarnowanego talentu jeszcze nie było.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 01:19 AM
Post: #646
RE: Odlanier Solis
Ja tam mam z niego beke. Miał talent i turka który mu wszystko ogarniał. Wystarczyłoby ciężko trenować, teraz miałby penge i może jakiś pasek. Na pro scenie gówno osiągnął przez swoją głupotę.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 09:21 AM
Post: #647
RE: Odlanier Solis
[Obrazek: B-6O6aQW4_wnrxraa.jpg]

Żal się patrzyło na tę walkę.
Tak słabego i źle wyglądającego Solisa nigdy nie widziałem. Zero motywacji , chęci , blasku i energii na twarzy . Wydaję mi się ,że zwycięstwo Thompson załatwił sobie przez ciosy w tułów i rozbijanie gardy. Przed tą ostatnią rundą Solis zwijał się z bólu i po prostu się poddał.
Chciałbym żeby Solis skończył kariere bo jeśli do następnej walki (jeśli się odbędzie) wniesie znowu ponad 120 kg to będzie egzekucja.
Mimo wszystko wciąż będę sie starał dostarczać jakieś newsy .

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 10:39 AM
Post: #648
RE: Odlanier Solis




Solis wysiadł po ciosie w wątrobę (16:00). Wypuszczenie go do 9 rundy to kpina i akt desperacji Onera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 02:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2015 02:07 PM przez redd.)
Post: #649
RE: Odlanier Solis
Wczoraj wróciłem do domu i odpaliłem streama. Po dwóch rundach dałem sobie spokój, bo Solis prezentował się jeszcze gorzej niż ostatnio, a Thompson też specjalnie nie błyszczał (pchał / macał swoimi ciosami). Teraz obejrzałem skrót i widzę, że niewiele mnie ominęło. Wystarczyło, że staruszek Thompson bił konsekwentnie na korpus i było po grubym.

To definitywny koniec Solisa, bo pół biedy z jego tuszą, ale facet jest już od kilku walk mentalnie poza boksem. Bije się bez przekonania, bez pasji, bez agresji. Gościa skreśliłem po walce z Larsenem i nie pomyliłem się. Solis swojej profi kariery nie traktował nigdy poważnie. To i tak fenomen, że z taką otyłością pokonał kilku niezłych zawodników. Z drugiej strony ukazuje to, że gdyby Kubańczyk przykładał minimum starań i powiedzmy cały czas trzymał formę / wagę 110 kg, to mógłby na długo zadomowić się w czołówce i miałby sporą szansą na zgarnięcie pasa WBC.

To jest niesamowite, że taki talent amatorski tak przewalił swoją karierę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 03:38 PM
Post: #650
RE: Odlanier Solis
Oner o Solisie: "Straciłem przez niego wiele nerwów i pieniędzy. Nie mogę
uwierzyć jak dziś wyglądał. Przyniósł wstyd kubańskiemu boksowi"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości