Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odlanier Solis
16-09-2014, 06:28 PM
Post: #551
RE: Odlanier Solis
Na żywo nie zobaczę, później poszukam jakiś nagrań na necie. Walka zapowiada się słabo. Solis będzie boksował z myślą "Oner za jakie grzechy znowu wpychasz mnie do ringu?", a z drugiej strony Tony będzie pchał te swoje ciosy bez żadnej wymowy. Jak Thompson oleje przygotowania (o Solisie nie wspominam nawet), to po czwartej rundzie czeka nas marnej jakości spektakl, gdzie jeden i drugi szuka tylko okazji by poleżeć na linach od wielkiego dzwonu zadając jakieś klepane ciosy. Obyśmy się rozczarowali. Pierwsza walka nie porwała, a druga zapowiada się na jeszcze słabszą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2014, 07:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2014 07:09 PM przez Pakman.)
Post: #552
RE: Odlanier Solis
Moim zdecydowanym faworytem jest Thompson. Do walki z takim osiłkiem jak Takam, będącym poza zasięgiem Tigera już nie chciało mu się specjalnie przygotowywać. Najważniejsze było aby kasa się zgadzała. Walki z rywalami na swoim poziomie to co innego. Tu już jest w formie dużo lepszej. Ciekaw jestem jak dalej zapatruje się Thompson na swoją karierę. Jest po 40, cały czas jest zawieszony mniej więcej na 13-15 na świecie, wygrywa niespodziewane walki i w sumie jak popatrzeć na rywali, których pokonywał w ostatnich latach, to tam naprawdę są zacne nazwiska jakby nie patrzeć, o których mogą pomarzyć niektórzy tzw. "prospekci". Moja ocena tego jest taka. Thompson liczy, że jeszcze uda mu się dobrać do titleshota i nie wykluczam, że mu się to uda, natomiast Solisowi się po prostu nie chce i pewnie wypełnia jakieś zobowiązania wobec Onera tą walką, a potem obaj panowie podziękują sobie i każdy pójdzie w swoją stronę.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2014, 01:17 PM
Post: #553
RE: Odlanier Solis
[Obrazek: Bxu8ZYwIAAAe5FH.jpg]

Ciekawe jak wygląda La Sombra Huh


______________________________________________________________________
EDIT

Już wiem jak wygląda ...

Walka stoi pod dużym znakiem zapytania a La Sombra niestety siedzi w więzieniu Confused

Na razie szczegóły nie są podane .
W Każdym razie spodziewajcie więcej na ten temat na bokserze.org


Brak mi słów Exclamation

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2014, 03:13 PM
Post: #554
RE: Odlanier Solis
Haha, pewnie ukradł jakiemuś dziecku hamburgera na placu zabaw dziecięcych...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2014, 03:18 PM
Post: #555
RE: Odlanier Solis
No to mamy kolejnego Tysona, przynajmniej dla kibiców z Polski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2014, 07:25 PM
Post: #556
RE: Odlanier Solis
Solis się posypał. Doznał kontuzji nogi i walka z Thompsonem nie odbędzie się w planowanym terminie. Jeszcze niedawno w pierdlu, a teraz kontuzja... hmmm - człowiek orkiestra.

@tysiok
Spokojnie, oddychaj Smile

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2014, 07:35 PM
Post: #557
RE: Odlanier Solis
[Obrazek: solia.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2014, 01:30 PM
Post: #558
RE: Odlanier Solis
Może akcja z tym więzieniem to była tylko plotka a może Oner wszystko wyciszył .
Nie chciałbym po raz koleny nakręcać atmosfery wokół Solisa ale na tych zdjęciach źle nie wygląda Big Grin

[Obrazek: Solisshowsoffhistwistedankle.jpg]

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-10-2014, 01:46 PM
Post: #559
Bug RE: Odlanier Solis
(07-10-2014 01:30 PM)tysiok napisał(a):  na tych zdjęciach źle nie wygląda
Przed każdą jego walką wypływają zdjęcia na których "nie wygląda źle", bo jest ubrany, a kończy się zawsze w ten sam sposób.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2014, 12:42 PM
Post: #560
RE: Odlanier Solis
Czyżby zapowiedź mocnego powrotu w dobrym stylu ? :
La Sombra :"Do wszystkich moich fanów, powiedz im, aby nie martwić się, że moja miłość do boksu nie zmniejszyła się, a że jest to tylko przystanek na drodze", powtórzył Solis. "Wrócę silniejszy niż kiedykolwiek i udowodnić, że to, co stało się coś Thompsona, że ​​nigdy nie powinno się zdarzyć."
(Tłumaczenie google chrome)

Więcej być może na bokserze ...

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości