Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odlanier Solis
22-03-2014, 08:57 AM
Post: #471
RE: Odlanier Solis
116,7 kg nie jest źle, ale w ciąż o 6 kg za dużo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2014, 09:18 AM
Post: #472
RE: Odlanier Solis
Kłamiesz cop, nigdy nie napisałem na głównej stronie orga, że poziom na forum jest wyższy. Natomiast nie dziwi mnie, że mogło ci się coś takiego uroić w twojej wirtualnej rzeczywistości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2014, 09:40 AM
Post: #473
RE: Odlanier Solis
Panowie sory za mój głupi przeciek... Gejem nie jestem .
Umieszczam zdjęcia Solisa bo wg mnie koleś na to zasługuję .

Solis 116,5 Thompson 120

[Obrazek: BjShZltIYAASDLw.jpg]
[Obrazek: thompson-solis.jpg]
[Obrazek: BjSyfRACYAA1gHt.jpg]

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2014, 10:38 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2014 10:43 AM przez Krzych.)
Post: #474
RE: Odlanier Solis
Już zbanowali tego @alexy czy sam usunął post?Big Grin

116,7 to nadal za dużo, 110 to by była forma, ale widać na tamtym poprzednim zdjęciu, że w tych 116 kg jest trochę więcej wartościowej masy a mniej oklapłego tłuszczuBig Grin

Jest różnica we wzroście, 10 cm na korzyść Thompsona. Zasięg tylko 6 bo Solis ma strasznie długie łapskaSmile Thompson to taki leniwiec ringowy, kondycji też już nie ma, więc może Solis będzie musiał atakować. Ciekawy jestem występu Solisa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2014, 11:12 AM
Post: #475
RE: Odlanier Solis
Mam nadzieje, ze Solis zrobil kondycje lepsza niz Thompson. Jezeli nie, i to on szybciej zacznie tracic sily, to typ Mastrangelo, wydaje sie bardzo prawdopodobny. Dla mnie 55-45 Solis, a wszystko przez to, ze nie wiem czego sie po nim spodziewac. Odlanier, optymalnie przygotowany.. tzn. taki ktory mialby sily na caly dystans, bylby moim duzo wyrazniejszym faworytem. Obym sie nie zawiodl. Juz raz Solis mial szczescie, ze nie doszlo do walki z Takamem, bo nie sadze, by Kubanczyk zrobil forme na takiego boksera. Z Tonym, teoretycznie powinien miac latwiej.. teoretycznie.. Sama walka bardzo mnie jara, co ostatnio przy potyczkach z HW, przytrafia mi sie dosc czesto.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2014, 01:25 PM
Post: #476
RE: Odlanier Solis
Faktycznie dobra walka, ale bądźmy panowie szczerzy, jeśli uważamy Solisa za zawodnika, który może coś w HW zdziałać, to powinien taką walkę wygrać zdecydowanie. I ja tak to widzę. Liczę na Kubańczyka i sądzę, ze jego zwycięstwo na punkty jest najbardziej prawdopodobnym typem, tym bardziej sądząc po wadze Thompsona, która jest dość wysoka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2014, 01:35 PM
Post: #477
RE: Odlanier Solis
Wszyscy tylko patrza sie na wage Solisa, ktora jest tematem wielu dyskusji, a nikt nie zauwazlyl(?), ze to Thompson, wniosl rekordowa jak na siebie wage.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2014, 01:38 PM
Post: #478
RE: Odlanier Solis
Liczę na ciekawy wieczór z HW tym bardziej, że Polsat Sport transmituje.
Może będzie pełen dystans i coś ciekawego do LPW? Wink Wygra Solis ale namorduje się niemiłosiernie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2014, 05:51 PM
Post: #479
Bug RE: Odlanier Solis
Jak myślicie, ile ważyłby Solis, gdyby miał % tłuszczu taki jak np Kliczkowie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2014, 06:01 PM
Post: #480
RE: Odlanier Solis
(22-03-2014 05:51 PM)Metzger napisał(a):  Jak myślicie, ile ważyłby Solis, gdyby miał % tłuszczu taki jak np Kliczkowie?
Myślę, że byłby mistrzem w cruiserweight i a w heavy żonglowałby Kliczkami oboma naraz Exclamation

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości