Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odlanier Solis
07-03-2014, 01:22 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2014 01:29 AM przez Splint3rPL.)
Post: #441
RE: Odlanier Solis
Zastanawiam się też, czy sytuacja nie wygląda tak jak wygląda, dlatego że Solis jest świadomy swojego nieprzeciętnego talentu. Zdaje sobie sprawę, że może wygrać nawet nie przykładając się maksymalnie do treningów. Wie, że jest dobry, przegrał tylko raz (w dość kontrowersyjnych okolicznościach) i mając do wyboru masę wyrzeczeń i ciężki trening, oraz luźny trening, dobre jedzonko i inne przyjemności, wybiera to drugie. Skoro najprawdopodobniej i tak wygra, to po co się przemęczać? Oczywiście są tacy, którzy nawet zdając sobie sprawę ze swych nieprzeciętnych umiejętności trenują ciężko do każdej walki, ale jeżeli Solis jest klasycznym leniem, być może nie potrafi się zmotywować.
Posłużę się tutaj szkolną analogią. Zawsze z łatwością przychodziło mi pisanie wypracowań podczas sprawdzianów z języka polskiego. Nawet jeśli nie znałem dobrze tematu, potrafiłem tak to napisać, tak zakręcić, żeby zaliczyć. Gdybym przed testem trochę poczytał, pouczył się, na pewno miałbym lepsze oceny. Ale zdawałem sobie sprawę, że "i tak zaliczę", więc olewałem sprawę. Myślę, że Solis ma podobnie : ).

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2014, 01:14 PM
Post: #442
RE: Odlanier Solis
Jo kiedyś był na dożynkoch w sierokowie i widzioł murzyna. też dobre.

A tak na serio to ja sie wcale kubańczyką nie dziwie za podjeście do sprawy. Myśle że w tej kwestii duże znaczenie ma oderwanie sie od Totalitaryzmu i Fidela. To poczucie wolności i lepszego życia chęc czerpania tego co najlepsze. I wcale sie nie dziwie.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2014, 08:02 PM
Post: #443
RE: Odlanier Solis
[Obrazek: hdts.jpg]

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2014, 09:09 PM
Post: #444
RE: Odlanier Solis
Z tego co widać na zdjęciu Solisa dalej jest 120 kg.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2014, 03:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2014 03:45 PM przez tysiok.)
Post: #445
Photo RE: Odlanier Solis
Plakat i najnowsze foto
[Obrazek: solis-thompson-art1.jpg]
[Obrazek: fft104mm2827310.jpg]

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2014, 04:06 PM
Post: #446
RE: Odlanier Solis
Uuuu nie wygląda ta fotka zbyt korzystnie dla Odlaniera...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2014, 04:28 PM
Post: #447
RE: Odlanier Solis
Za to plakat bardzo fajny Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2014, 05:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2014 05:13 PM przez Krzych.)
Post: #448
RE: Odlanier Solis
No troszkę to studzi nadzieję na dobrą formę Solisa, ale to znowu tylko słabej jakości fotka z ubranym Solisem. Daliby chociaż to jedno zdjęcie bez koszulki i by było wszystko wiadomo, a tak to można tylko gdybać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2014, 08:00 PM
Post: #449
RE: Odlanier Solis
Waga Solisa, ma dla mnie drugorzedne znaczenie. Jezeli Solis, wytrzyma kondycyjnie pojedynek, to jestem o niego spokojny. Jezeli w drugiej polowie walki zacznie gasnac, to taki rutyniarz jak Thompson to wykorzysta, i byc moze znokutuje Kubanczyka.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2014, 08:02 PM
Post: #450
RE: Odlanier Solis
Zarówno Thompson w walce z Pulewem, jak i Solis w swoich ostatnich kilku pojedynkach mieli problemy kondycyjne, więc tutaj zadecyduje zapewne druga część walki, kto przetrzyma ten pewnie wygra, ciężko mi tu wskazać faworyta...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości