Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odlanier Solis
09-01-2014, 09:19 PM
Post: #391
RE: Odlanier Solis
(09-01-2014 04:15 PM)RedHawk napisał(a):  Jeżeli ktoś tu myśli, że walka z Thompsonem będzie dla Solisa jakimś wyzwaniem to się myli... Thompson w formie z Price'a czy Puleva ma kondycje na góra 5-6 rund. Stawiam na Solisa wysoko na pkt lub przez TKO w końcówce.

A Solis to może jest tytanem kondycji? Na dzień dzisiejszy Thompson to spore wyzwanie dla Kubańczyka. Dla mnie to zestawienie jest bardzo wyrównane.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2014, 09:42 PM
Post: #392
RE: Odlanier Solis
Dokladnie tak, jak napisal Redd. Solis, jak nie wezmie sie ostro do roboty, to kondycja nawet moze ustapic Thompsonowi i bedzie dupa zbita. Mimo wszystko... mimo tych ostatnich walk i ch..owego podejscia do treningow Kubanczyka, ja wierze w niego, choc co by teraz Odlanier nie zrobil, to juz zawsze bedzie odbierany jako zmarnowny talent.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2014, 10:53 PM
Post: #393
RE: Odlanier Solis
A jak zdobędzie pas WBC?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2014, 08:25 AM
Post: #394
RE: Odlanier Solis
(09-01-2014 10:53 PM)Gogolius napisał(a):  A jak zdobędzie pas WBC?

To go zaraz straci.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2014, 09:01 AM
Post: #395
RE: Odlanier Solis
Czy ja wiem? Jak bedzie go bronil z Wilderem...
A tak serio no to wtedy ciezko mowic zeby byl zmarnowanym talentem chyba ze traktujemy go jak Zaba Judah Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 04:08 PM
Post: #396
RE: Odlanier Solis
Solis podobno zabrał się nareszcie za treningi. Nie rozumiem też do końca postawy Pedro Diaza. Jakbym to ja był jednym z najlepszych o ile nie najlepszym trenerem świata i przyszedłby do mnie Solis z 15kg nadwagą to bym go za przeproszeniem wypierdolił na zbity pysk z tej sali a nie z nim trenował wtedy kiedy mu się zachce a już tym bardziej nie stałbym w jego narożniku.
Na filmikach z treningów widać, że Solis na pewno nie waży 120kg. Do dobrej wagi ma jeszcze kawałek drogi ale przecież walczy dopiero w marcu.
Solis to niesamowicie zmarnowany talent. Choć to określić będzie można dopiero jak odejdzie. On jest tak szybki, świetny technicznie i w obronie, nawet z taką nadwagą. Do tego świetny zasięg. Jakby on ważył ze 105kg... Nie byłoby opcji żeby go pokonać. Jedyne mankamenty Solisa to nadwaga, która przekłada się na kondycję i momentami ograniczenia ruchowe. No bo wiadomo, że ważąc 121 kg Solis nie zrobi tego co ważąc 110... Niech waży te 110, to i tak jest bardzo dobrze jak na niego. Miejmy nadzieję, że teraz weźmie się za treningi. Po tej niesamowicie pechowej przegranej z Kliczką mógł nie mieć motywacji. Teraz już może mieć jej więcej a przeciwnik też znacznie lepszy niż poprzedni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 04:27 PM
Post: #397
RE: Odlanier Solis
(10-01-2014 09:01 AM)Gogolius napisał(a):  A tak serio no to wtedy ciezko mowic zeby byl zmarnowanym talentem chyba ze traktujemy go jak Zaba Judah Tongue
Nie bardzo rozumiem jaka jest analogia miedzy Solisem, a Judahem ktory na pro w porownaniu Kubano to siegna nieba.... idac dalej... Zab w mojej ocenie(i pisze to jako wielki fan Amerykanina) nie mial takiego talentu jak bohater tego tematu.

Odlanier, nawet mimo nadawgi i wyraznych brakow kondycyjnych poki co daje rade, a wszystko zawdziecza niesamowitemu talentowi. Jezeli kondycji mu bedzie starczylo na caly dystans, to chyba tylko dzieki lucky punchowi Thompson bedzie w stanie wygrac ta walke. W kazdym razie wybor Tonego, to dobre posuniecie i moze to zmusi Kubanczyka do wiekszego wysilku na treningach.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 10:46 PM
Post: #398
RE: Odlanier Solis
BMH,
1) jeśli Solis zdobyłby pas mistrzowski to nie uznałbym go za zmarnowany talent nieważne co robił wcześniej i ile lat zaprzepaścił - nie wykorzystał w pełni talentu - okej, ale na pewno nie zmarnował (jeśli ten pas dorwie).
No chyba, że będziemy go traktować jak Zaba Judah, który pasy zdobywał kilkukrotnie, a mimo to uważany jest za zmarnowany talent (i tu jest ta analogia).

2) No właśnie ja uważam, że Zab Judah to chyba najbardziej utalentowany bokser, który boksował w ostatnim dwudziestoleciu. Jest to wrażenie czysto subiektywne i ciężko to zmierzyć, ale mimo tych pasów mistrzowskich i bardzo dobrej kariery - no jak na niego to za mało. To miał być długoletni król p4p, o.


Co do wątku: też uważam, że Thompson to dobry wybór. Znane nazwisko, ale nie jakoś wybitnie groźny + Solis od razu przy zwycięstwie wygrany też korenspodencyjny pojedynek z Price'em.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 11:22 PM
Post: #399
RE: Odlanier Solis
(12-01-2014 10:46 PM)Gogolius napisał(a):  jeśli Solis zdobyłby pas mistrzowski to nie uznałbym go za zmarnowany talent nieważne co robił wcześniej i ile lat zaprzepaścił - nie wykorzystał w pełni talentu - okej, ale na pewno nie zmarnował (jeśli ten pas dorwie).
No chyba, że będziemy go traktować jak Zaba Judah, który pasy zdobywał kilkukrotnie, a mimo to uważany jest za zmarnowany talent (i tu jest ta analogia)

Nawet zeby zdobyl Solis tytul, to straconych lat nikt mu juz nie wroci. W mojej ocenie, jest wiec zmarnownym talentem, niezaleznie od tego czy jeszcze cos ugra, czy nie. Rozumiem jednak o co Ci chodzi... najnormalniej inaczej odbieramy pojecie "zmarnowany"... dla Ciebie tytul by zrekompensowal te lata lenistwa, a dla mnie nie, a przynajmniej nie na tyle by mowic o tym, ze nie zmarnowal talentu.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2014, 04:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2014 04:43 PM przez BMH.)
Post: #400
RE: Odlanier Solis
http://www.youtube.com/watch?v=3zZvSn8BNO0

Widac wrodzony luz w sposobie wyprowadzania ciosow Solisa... Drozd choc dla mnie technik swietny, to wyglada troche jak drewno przy Kubanczyku.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości