Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odlanier Solis
17-11-2013, 06:26 PM
Post: #361
Bug RE: Odlanier Solis
Stosunek Tysioka do Solisa można porównać do niezrozumiałej wiary wielu Polaków w piłkarską reprezentację Polski. Z jednej strony porażająca naiwność niewzruszana przez kolejne porażki, a z drugiej strony prawdziwa kibicowska wierność. Jesteś fanem z krwi i kości. Tak czy siak - szacunek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2013, 07:06 PM
Post: #362
RE: Odlanier Solis
@Metzger
Granica pomiędzy wiernym kibicowaniem a fanatyzmem jest bardzo cienka. Nie mówię, że tak jest w przypadku Tysioka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2013, 07:13 PM
Post: #363
RE: Odlanier Solis
(17-11-2013 07:06 PM)RedHawk napisał(a):  Granica pomiędzy wiernym kibicowaniem a fanatyzmem jest bardzo cienka. Nie mówię, że tak jest w przypadku Tysioka.

I kto to pisze..Smile Ty to AFPL potrafisz zaskoczyc.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2013, 07:19 PM
Post: #364
RE: Odlanier Solis
@BMH
Wiem o czym piszę, na szczęście mam to już za sobą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2013, 05:36 PM
Post: #365
RE: Odlanier Solis
[Obrazek: zpziw.Em.84.jpeg]

Solis na pewno będzie walczył w styczniu z Carlosem Takamem . Dostał taki nakaz od IBF i dlatego nie będzie ryzykował dwóch walk w ciągu dwóch miesięcy .
Po tej obowiązkowej obronie pasa IBF INTERNATIONAL otworzy się bardzo realna szansa pojedynku z Władimirem na czym bardzo zależy teamowi Solisa o czym mówi Jose Perez, przedstawiciel Arena Box USA .

Poniżej wywiad :
WYWIAD


Solis spadł w boxrec na 11 miejsce .

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2013, 07:14 PM
Post: #366
RE: Odlanier Solis
@Tysiok
Wiem, że dla Ciebie wygrana Solisa z Takamem jest pewna, ale dla mnie niekoniecznie. Do Władymira jest już dość długa kolejka więc nawet w przypadku zwycięstwa nad Carlosem to Solis może ustawić się na jej końcu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2013, 09:47 PM
Post: #367
RE: Odlanier Solis
Do Władimira aspiruje z dziesięciu ludzi, każdy chce zarobić. Każdy kto wygra 3 walki pod rząd to zaczyna wspominać o Władimirze. Gdy bracia odejdą i skończy się eldorado pieniężne zapanuje smutek i zgrzytanie zębów.. Szansa na wielką kasę niedługo zaniknie. Proszę wsiadać drzwi zamykać..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2013, 12:51 PM
Post: #368
RE: Odlanier Solis
Solis to mi przypomina Ibeabuchiego. Roznice sa, ale motyw podobny: wielki talent, dobre gabaryty, przebijanie sie do czolowki a potem trach! i po karierze. Fajnie jakby Solis wrocil ale waga ciezka poradzi sobie bez niego. Co do walki z Takamem to ja ciagle zarazony wiara Tysioka obstawiam zwyciestwo Odlaniera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2013, 06:24 PM
Post: #369
RE: Odlanier Solis
Solis przy Ibeabuchim to się nie dobija a nieśmiało drapie w drzwi Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-11-2013, 11:05 PM
Post: #370
RE: Odlanier Solis
Ike to był potwór Smile Wie ktoś ile mu jeszcze zostało do odsiadki bo z tego co pamiętam to mu ładnie wjeb@li.Szkoda gościa bo to najbardziej zmarnowany talent w hw i możliwe że i w całym boksie.Kliczkow Ibeabuchi by sobie przestawiał z ręki na ręke.Żal że nie doszlo do jego walki z
Lenoxem Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości