Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odlanier Solis
13-06-2013, 08:28 PM
Post: #201
RE: Odlanier Solis
Koszulka kosztuje $14.99 + wysyłka z USA
Są też koszulki z Rigondeaux ,Tyrone'm Spong'em oraz Vitor'em Belfort'em

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2013, 09:39 AM
Post: #202
RE: Odlanier Solis
Niezbyt ładna ta koszulka Tongue ta grafika na niej to chyba obrabiana była w paincie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2013, 10:15 AM
Post: #203
RE: Odlanier Solis
Odnośnie Solisa to swego czasu wiązałem z nim spore nadzieje, zaliczałem go do absolutnie ścisłej czołówki HW. Teraz nie wiem na co jeszcze stać Kubańczyka. Najpierw ta niefortunna walka z Witalijem, później kontuzja...jakoś tak zniknął z pola widzenia. Mam wątpliwości czy jest w stanie wznieść się na wyżyny i wrócić do dyspozycji która pozwoliła by mu jeszcze zawalczyć o pas mistrza świata.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2013, 12:30 PM
Post: #204
RE: Odlanier Solis
@Martin
Kondycję Solis odbuduje w jakieś 3-4 lata, ale gdy już to zrobi i będzie mógł walczyć z czołówką na dystansie 12 rund to ciało będzie odmawiało posłuszeństwa z racji na wiek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2013, 01:12 PM
Post: #205
RE: Odlanier Solis
Bez przesady... Chyba nie jest z nim tak tragicznie żeby 3-4 lata miał kondycję budować. Chisora wiele lepiej kondycyjnie i fizycznie z Avilą nie wyglądał a za chwilę znów może być świeży.
Kilka dobrych obozów 2-3 walki na dobrym poziomie i Solis będzie w formie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2013, 09:47 PM
Post: #206
RE: Odlanier Solis
@Sander
Mimo wszystko wyglądał lepiej niż Solis z Larsenem. Zresztą nie ma co Chisory porównywać do Solisa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2013, 08:00 PM
Post: #207
RE: Odlanier Solis
(15-06-2013 10:15 AM)Martin napisał(a):  ...Mam wątpliwości czy jest w stanie wznieść się na wyżyny i wrócić do dyspozycji która pozwoliła by mu jeszcze zawalczyć o pas mistrza świata.
Niestety ale wszyscy oceniają Solisa w takich walkach jak z Larsenem przez pryzmat jego przeszłości . Gdybyśmy założyli , że jego ostatnia walka byłaby absolutnym debiutem to większość z Was miałaby zupełnie odmienne zdanie co do jego ("ewentualnych") perspektyw . Fakty są takie : jego głowa w przeciwieństwie do większości bokserów oprócz braci , Haye'a czy ...i talent są bez zmian . La Sombra przez ostatniii okres na pewno nie był bliski ideału .Są sygnały ,że pracuje ostro , ma ultimatum od Diaza a przy jego 33-latach , powyższych atutów oraz obecnej sytuacji w HW zasługuje na szanse OD WAS .

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2013, 01:14 PM
Post: #208
RE: Odlanier Solis
[Obrazek: o9T18.Em.84.jpeg]

Jeśli kogoś interesuje to pod tym linkiem znajduję się świeży wywiad z Odlanierem
WYWIAD

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2013, 02:00 PM
Post: #209
RE: Odlanier Solis
Nie wiem, byc moze jest to spowodowane slaboscia/sentymnetem do Kubanskiego boksu, ale bardzo lubie Solisa, i wbrew temu co zdecydowana wiekszosc glosi uwazam, ze Odlanier moze jeszcze pozytywnie zaskoczyc. Facet ma wyrazny problem z treningami, wyglada bardziej jak sumita niz bokser, a i tak wygrywa. Ktos z takim talenetem, przy optymalnym przygotowaniu moglby wygrac z z niejednym topowym gosciem. Tylko czy my zobaczymy Solisa optymalnie przygotowanego-bardzo watpliwe, licze jednak, ze jeszcze nawiaze do formy jaka wniusl do ringu z Vitkiem.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2013, 02:21 PM
Post: #210
RE: Odlanier Solis
@BMH
Chodzi Ci chyba o wagę jaką wniósł do ringu z Kliczko a nie o formę. Chyba, że oceniłeś jego formę już po pierwszej rundzie... Solis może zrobić nawet limit kategorii CW, ale kondycyjnie będzie zdychał po 6 rundach... kondycja, to coś co buduje się przez lata, nie nadrobi się tego w kilka miesięcy.

@tysiok
Świetny wywiad, gdyby mi ktoś go jeszcze na polski przetłumaczył albo ew. na angielski było by wspaniale Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości