Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pacquiao vs Marquez V na horyzoncie ?
10-12-2012, 07:49 PM
Post: #11
RE: Pacquiao vs Marquez V na horyzoncie ?
Jest tu na forum temat z rankingami?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2012, 07:50 PM
Post: #12
RE: Pacquiao vs Marquez V na horyzoncie ?
@AdamekFightPL
Broner w TOP10 P4P? Moim zdaniem jeszcze na to nie zasłużył, oczywiście ma wielki talent i tak dalej, ale kogo on pokonał żeby wrzucać go do P4P? Escobedo? Litzau? Rodriguez? Z Ponce de Leonem wcale nie wygrał wyraźnie. DeMarco? Okej, bardzo solidny, ale tylko solidny wojownik. Osobiście uważam, że Broner na miejsce w rankingach P4P nie zasługuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2012, 08:03 PM
Post: #13
RE: Pacquiao vs Marquez V na horyzoncie ?
@Szakal
Wiesz każdy ranking rządzi się swoimi prawami. Dla mnie Broner jest na tyle utalentowanym bokserem a jego kariera ostatnimi czasy nabiera takiego rozpędu, że zasługuje na miejsce w P4P.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2012, 08:37 PM
Post: #14
RE: Pacquiao vs Marquez V na horyzoncie ?
Broner w walce z Ponce de Leonem wyglądał na zmęczonego zbijaniem wagi. Lekka wydaje się dla niego odpowiednia i może w niej pokazać swój talent w całej okazałości. Zasługuje na miejsce w top 10 p4p. Ale skąd wziął się tam Bradley ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2012, 08:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2012 08:58 PM przez BMH.)
Post: #15
RE: Pacquiao vs Marquez V na horyzoncie ?
Ja tez jak narazie nie widze Bronera w swoim top10, choc licze, ze sie to niebawem zmieni.Big Grin Matthysse wg mnie wiecej udowodnil, mimo dwoch kontrowersyjnych porazek. Lucas to przyszlosc, podobnie jak Garcia.Wink Za rok, dwa The Problem, moze niezle namieszac, ale musi wygrac z kims ze scilsego topu, ewentualnie przekonac mnie do siebie jakims wystepem, jak zrobil to wspomniany Argentynczyk.
Bradley jak dla mnie zasluguje duzo bardziej niz Broner. Z kim wygral Broner? Pytam szczerze... czy jego rywale byli porownywalni do Alexandra? Holta? Mannego(wiem, ze to byl bezczelny wal) jednak resume tez jest brane pod uwage.
(10-12-2012 08:37 PM)Pakman napisał(a):  Broner w walce z Ponce de Leonem wyglądał na zmęczonego zbijaniem wagi. Lekka wydaje się dla niego odpowiednia i może w niej pokazać swój talent w całej okazałości. Zasługuje na miejsce w top 10 p4p. Ale skąd wziął się tam Bradley ?

Ciekawe stwierdzenie, majac na uwadze, ze po de Leonie, walczyl jeszcze 4 walki w tej dywizji i nie wygladal w nich na zmeczonego zbijaniem wagi.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2012, 09:03 PM
Post: #16
RE: Pacquiao vs Marquez V na horyzoncie ?
@BMH

Ale Litzau, Escobedo czy Perez to bokserzy dużo słabsi od deLeona. Bradley pokonał Alexandra, ale minimalnie. W rewanżu pieniądze postawiłbym na tego drugiego. Już bardziej na miejsce w top 10 p4p zasługuje Guerrero.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2012, 10:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2012 11:30 PM przez BMH.)
Post: #17
RE: Pacquiao vs Marquez V na horyzoncie ?
(10-12-2012 09:03 PM)Pakman napisał(a):  @BMH

Ale Litzau, Escobedo czy Perez to bokserzy dużo słabsi od deLeona. Bradley pokonał Alexandra, ale minimalnie. W rewanżu pieniądze postawiłbym na tego drugiego. Już bardziej na miejsce w top 10 p4p zasługuje Guerrero.

Slabsi...(czy na pewno?) ale Broner nie wygladal na zmeczonego zbijaniem wagi. Nie mam racji? U mnie Timothy prowadzil z Alexandrem(chyba 4punktami)... Devon nie mial w ogole pomyslu, a na koniec sie nie popisal i oddal walke, bo mial skaleczenie nad okiem. Holt to przeciez bardzo niebezpieczny i niedoceniany przez wielu zawodnik, a tez Timothy ma go na rozkaldzie, po dobrej walce. Z Pacmanem dystans tez przewalczyl. Jak narazie wiecej pokazal od Bronera... inna sprawa, ze za rok, dwa The Problem pewnie bedzie wyzej.Wink

Guerrero jak najbardziej nad Bronerem. Lara tak samo, Lebedev... moglbym kilku takich jeszcze znalesc... nawet Kliczki ktorych ja nie licze do swojego top 10... mniejsza o powody.Tongue Broner jak narazie jest ciekawym prospektem, nic jeszcze nie udowodnil, choc ma ku temu zadatki.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2012, 07:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2012 07:52 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #18
RE: Pacquiao vs Marquez V na horyzoncie ?
Bradley na pewno miejsce w P4P wywalczył "zwycięstwem" nad Pacmanem królem tego rankingu. nie liczy sie kto wygrał tak na prawdę tylko liczy się to co mamy na papierze.

Miejsce Bronera w P4P to tylko kwestia czasu. Ma dopiero 23lata ! a i tak ładnie rozpędza sie z tą swoją karierą. Chciałbym zobaczyć go z Lopezem. Uuuaaa Smile
to byłoby niemal tak samo ciekawe jak walka z Gamboą. ale wagowo chyba do siebie nie dojdą. chociaż nie wiem jak teraz Lopez z wagą stoi bo o nim jak na razie głucho..
Może po dwóch porażkach z Salido wskoczy do super piórkowej to wtedy jakiś umowny limit z bronerem byłby nie taką najgorsza opcja.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2013, 09:48 PM
Post: #19
RE: Pacquiao vs Marquez V na horyzoncie ?
Marquez nie chce tej walki ale jeśli jednak pokona Bradleya a Many rozprawi się z Riosem to mistrzem WBO będzie Marquez a Pacquiao obowiązkowym pretendentem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2013, 06:32 AM
Post: #20
RE: Pacquiao vs Marquez V na horyzoncie ?
@BESTIA
Marquez bez problemu zwakuje pas WBO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości