Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
17-04-2015, 01:44 PM
Post: #1181
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Autor komentarza: progresywnyData: 17-04-2015 11:05:49
To, że Izu żyje i ma się dobrze po tych spraingach to największy dowód, że twardziel z niego ;D Życzę Izaugbowi, żeby te sparingi mu dały wiele pożytecznego, bo takiej szansy nie dostaje każdy. Fajnie się składa, że jedyny inteligentny polski bokser jest murzynem ;D

:v :v :v

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2015, 02:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-04-2015 02:30 PM przez BMH.)
Post: #1182
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
(17-04-2015 01:31 PM)kubala1122331 napisał(a):  Krychu
Ale ja nic takiego nie mówię Wink Twierdzę jedynie, że Mathysse nie był dużo gorszy od Garcii, bo w pierwszej twojej wypowiedzi zabrzmiało to tak, jakby go zdeklasował, a Lucas został obnażony jak Kołodziej z Lebiedievem Wink

Garcia wygral bardzo nieznacznie z Lucasem, i gdyby nie KD to wynik odwrotny bylby moim zdaniem akceptowalny. Dla mnie nie do przyjacia jest pisanie o "przebitych balonach" w przypadku Matthysse, tym bardziej majac na uwadze obraz walki, gdzie obaj potwierdzili, ze sa czolowymi faciami swojej dywizji.
Ale chcialem cos sprostowac, bo moze niepotrzebnie sie dojebalem. Mam wrazenie, ze inaczej z Krychem interpretujemy samo okreslenie "przebity balon". Tak samo jak z Jokerem roznilem sie w w tym ktory bokser "jest w grze", a ktory nie, tak teraz tu. Kwestia interpretacji danego zwrotu. W sumie moglem sie nie czepiac.
Sorry Krychu.

(17-04-2015 01:44 PM)KrychuTMT napisał(a):  Autor komentarza: progresywnyData: 17-04-2015 11:05:49
To, że Izu żyje i ma się dobrze po tych spraingach to największy dowód, że twardziel z niego ;D Życzę Izaugbowi, żeby te sparingi mu dały wiele pożytecznego, bo takiej szansy nie dostaje każdy. Fajnie się składa, że jedyny inteligentny polski bokser jest murzynem ;D

:v :v :v

Progresywny, ostatnio jakby dostal skrzydel i zaczyna filozofowac jak Rafaltheo.

Autor komentarza: Shay
Data: 17-04-2015 15:18:10
Ale do pewnego poziomu. Żaden zawodnik MMA nigdy nie pokonałby Tysona czy nawet Alego( choć ten zostawiał dużo miejsca) w ich prime. Nikt, żaden człowiek w historii by Tysona w najwyższej formie z przełomu 1985/ 1986 nie pokonał.
A to z prostej przyczyny- taki Tyson czy Ali wiedzieli, że w czasie walki nogi służą do o wiele ważniejszych celów, niż kopania nimi. I dzięki nogom właśnie byli najlepsi.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2015, 04:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-04-2015 04:29 PM przez Joker.)
Post: #1183
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Krychu
Matise zaplątał się w liny gdyby nie to żadnego kd by nie było.U mnie do czasu feralnego rozcięcia Lucas znacząco wygrywał(inna sprawa że CP w drugiej połowie walki walczył świetnie,pełen luz-pysznie)
BMH
Tak.

*opuchlizny
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2015, 11:09 AM
Post: #1184
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Nie jest to post z org, ale chyba nikt nie bedzie mial do mnie zalu.Wink

O walce Floyd vs ODLH.

Napisał korniev
Floyd w niekorzystnym limicie?? akurat 100% na odwrót, max Floyda i wysuszony Oscar
i piszę to jako fan Moneya, ale tu na nie było nic niekorzystnego

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2015, 11:36 AM
Post: #1185
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Już się chłopak poprawił Smile

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2015, 01:26 PM
Post: #1186
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Widzialem. Pomylili sie "naczelnemu oszustowi" boxing.pl kornievowi walki.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2015, 09:17 AM
Post: #1187
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Na glownej wszystko po staremu-komus zaciela sie ewidentnie plyta. Jak ja kocham czytac te czerstwe kawalki.Wink


Autor komentarza: RSC2
Data: 23-04-2015 15:37:43
Mógłbyś wyjaśnić w jaki to sposób Pacquiao kurczył swoich rywali.
Nałożył na nich embargo na dostawę żywności , czy na ich kraje nasłał nieurodzaj.
A może z bronią przy głowie zmuszał ich do podpisywania kontraktu?
A wracając do tematu.
Pan Bóg kocha wszystkich.
Ale z wyjątkiem mejłetera.

A mama Pacquiao przy ringu "odwali" takie czary ,że będą wątpliwości w jakiego boga wierzy rodzina Pacquiao.
To chyba jest jakiś lokalny bożek.



Autor komentarza: theo
Data: 23-04-2015 20:59:41
Jak zwykle nie rozumiecie, ze STYL ROBI WALKE.
Nie wolno przykladac sztywna miare porownujac poszczegolne aspekty techniki i mowiac kto wygra
Przypominam ze un4given czy rocky wygadywali takie same glupoty przed walka Pulew- Kliczko, tzn, ze Pulew jest w kazdym aspekcie rzemiosla gorszy i ze zostanie zdominowany prostymi Wladka, i wyboksowany calkiem.
Tymczasem TO PULEW WYŁĄCZYŁ jab Wladka to Pulew wyboksowywal Kliczke,
a przegral z powodu pojedynczych ciosow..........

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2015, 11:45 AM
Post: #1188
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Autor komentarza: qwerty890
Data: 24-04-2015 10:05:08
Jak Manny trafi w szklaną szczękę Floyda to będzie po zabawie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2015, 11:50 AM
Post: #1189
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Floyd i szklana szczęka, ten post to kandydat na żenadę 2015. :v :v :v

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-04-2015, 12:04 PM
Post: #1190
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Mowisz, ze glowny kandydat do FOTY(Fail of the year)? Chyba masz racje, a przynajmniej nie bedzie latwo tego przebic.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości