Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
13-04-2015, 11:15 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2015 11:16 AM przez kubala1122331.)
Post: #1171
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Ja to z rzadka przeglądam główną, ale kiedyś prychłem ostro, jak gość stwierdził, że on przełącza się na Rekowski - Oluokun i nie będzie oglądał Lebiediev - Kalenga, bo ma dość patrzenia na tych drewnianych Kameruńczyków xDD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2015, 04:28 PM
Post: #1172
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
(13-04-2015 07:57 AM)BMH napisał(a):  Autor komentarza: theo
Chlopcze nie wiem do kogo to piszesz, ale ja nigdy nie strajkowałem. Zostalem zablokowany przez 24 letniego dzieciaka ktory przypadkowo zostal moderatorem i zachciało mi sie powrocic. Czy zostane na dluzej i bede Was nauczal o boksie? sie zobaczy

Autor komentarza: theo
Data: 10-04-2015 22:49:59
BRAWO REX!!
Ogladajac Reksa to jakbym patrzyl na Sonny Listona- NATURALNY CIEZKI, KAWAL BYKA, UBITY, ZA DUZO NIE SZCZEKA, BO OWCZAREK NIEMIECKI NIE SZCZEKA- SZCZEKAJA KUNDLE (Szpilcia)

(13-04-2015 11:15 AM)kubala1122331 napisał(a):  Ja to z rzadka przeglądam główną, ale kiedyś prychłem ostro, jak gość stwierdził, że on przełącza się na Rekowski - Oluokun i nie będzie oglądał Lebiediev - Kalenga, bo ma dość patrzenia na tych drewnianych Kameruńczyków xDD


Padłem xD Widzę, że główna po wielkiej czystce powoli wraca do formy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2015, 10:13 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-04-2015 10:59 AM przez BMH.)
Post: #1173
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
O Cotto vs Geale

Autor komentarza: rogal
Data: 13-04-2015 23:59:32
Walka bez emocji, bzdet.

Autor komentarza: matd
Data: 14-04-2015 01:50:10
@rogal
Nic dodac ,nic ujac.

Ten fajny:

Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 14-04-2015 07:07:12
Problem Cotto w średniej jest taki, że aby wzbudzić emocje musiałby zawalczyć z Gołowkinem albo z Gołowkinem. Ewentualnie jeszcze z Gołowkinem.

Sen proroczy?

Autor komentarza: paxo
Data: 14-04-2015 11:53:14
Panowie dziś miałem taki sen,że Manny znokautował Floyda prawym prostym po czym zdyskwalifikowali Mannego za nieregulaminowe rękawiceSmile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2015, 07:13 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2015 07:14 AM przez BMH.)
Post: #1174
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Juz pierwsze zdanie rozwala glowe.Big Grin


Autor komentarza: theo
Data: 16-04-2015 00:54:20
Chryste laicy dajcie spokoj z tymi "epokami" jak to czytam to mi rece opadaja.
30 lat do tyłu a oni to nazywają EPOKĄ. Tak kur.wa ludziom urosly 4 rece, 5 nog, itd. przez te 30 lat.
Kur.wa Larry Holmes wam pokazal, George Foreman wam pokazal- a Wy dalej zero wnioskow. Obaj z lat 70 wrocili jako tatusie z lekkim brzuszkiem do lat 90 i lali tych mlodych kozaczkow bedac scisla czolowka zlotych lat 90.
ALE PRZECIEŻ DLA WAS TE 20 LAT TO EPOKA! TO WIELKA EPOKA, normalnie era dinozaurow !
Ludzie, czasem sie tak blaznicie ze juz bardziej sie nie da. Zero wyciagania wnioskow na podstawie takiego Holmesa czy Foremana, zero czytania boksu i gadanie, ze 30 lat to EPOKA i ze nie ma co porownywac tych i tamtych.
Nic szczegolnego sie nie zmienilo w boksie od tamtego czasu, a juz na pewno dla ewolucji czlowieka 30 lat to jest NIC. W ten czas nic sie praktycznie nie stworzy, wiec dajcie spokoj z waszymi glupotami.
Wlasnie dlatego porownania sa jak najbardziej SENSOWNE, a Holmes i Foreman dali Wam przyklad, ze porownania są sensowne i ze goscie z lat 70 wracaja w 90 i dalej znacza duzo mimo ze sa juz ponad 40 letnimi podtatusiowatymi "wujkami".
Hearns- Mayweather? Raczej Hearns.
Mayweather- Leonard? Oczywiscie, ze Leonard.
Mayweather- Sugar Ray Robinson? Mayweather lezy w grobie, bo SRR to byl genialny boxer- puncher- jeszcze doskonalszy w technice od Floyda, ktory jest swietny ale nie jest geniuszem, jest troche ograniczony, nie ma wystarczajacej plynnosci miedzy walczeniem ofensywnym a defensywnym, jest swietnym defensorem, ale bylby w tym zbyt ograniczony dla takiej hybrydy jak np SRR


Kolejny gigant czytania boksu.Big Grin

Autor komentarza: RSC2
Data: 16-04-2015 07:45:02
To jak Pan „ZERO” porażek potrafi się dostosować najlepiej widać w ostatniej rundzie walki z Maidaną.
Ta runda pokazuje jak w „soczewce” wszystko to jakim bokserem jest mejłeter.
Jest bardzo szybki. Ale z w „spieprzaniu” po ringu.
Specjalnie na walki mejłetera powinien być dużo większy ring.
Przynajmniej taki jak boisko do piłki nożnej to wtedy nikt by go nie dogonił.
13 km przebiegu Messiego w czasie meczu to byłoby nic w porównaniu ile kilometrów robiłby mejłeter w czasie walki bokserskiej i do tego na wstecznym.
Czyli „antyboks”

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2015, 11:21 AM
Post: #1175
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
(13-04-2015 08:33 PM)KrychuTMT napisał(a):  Co do walki to kibicuje Azjacie, Matthysse jest nadal zbyt propsowany, pomimo przebicia balonika przez Danny'ego "Gift" Garcia oraz Johna"zostałem ośmieszony przez AB" Moline.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2015, 12:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-04-2015 12:18 PM przez BMH.)
Post: #1176
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Autor komentarza: progresywny
Floyd wbrew pozorom ma dynamit w łapie


Autor komentarza: progresywny
Data: 17-04-2015 11:25:03
Kolejnym moim argumentem na to, iż wielkiej różnicy w sile ciosu Manny'ego i Floyda jest taki, iż Floyd walczył w pełnych limitach wagowych z rywalami, których cięzko obijał Manny. Floyd walczył z tym prawdziwym Ricky'm Hattosem, Oscarem de la Hoyą, Miguelem Cotto a nie wymordowanymi przez catchweighty.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2015, 12:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-04-2015 12:43 PM przez KrychuTMT.)
Post: #1177
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Oczywiście, że Garcia i Molina w pewien sposób przebili balonik Matthysse. Lucas przez kibiców( w polskim boks necie) był kreowany na niezniszczalnego, a Danny i John pokazali, że można z nim uczciwie wygrać i go zranić.
No John go tylko zranił, taki edit żebyś zaraz się nie dopierdolił :v.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2015, 01:04 PM
Post: #1178
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Krychu
Ale przyznasz, że z Mathysse widzieliśmy innego Molinę niż z Bronerem?
Co do Garcii, to tam w dużej mierze zadecydowało rozcięcie łuku Argentyńczyka w końcówce. Do tego momentu było bardzo remisowo, a kto wie czy Lucas nie prowadził na punkty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2015, 01:16 PM
Post: #1179
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
@kubala
Tak, Molina w walce z Bronerem był przygaszony. Jednak styl robi walkę, AB walczący w taki sposób by ograł najlepszą wersje Johna, tylko mniej wyraźnie.
Co do DSG vs LMM, rozcięcie mu się samo zrobiło ? Wiatr mocniej zawiał, że LMM padł na deski ? Lucas stoczył zajebistą, zaciętą walkę, jednak bezdyskusyjnie przegrał.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2015, 01:31 PM
Post: #1180
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Krychu
Ale ja nic takiego nie mówię Wink Twierdzę jedynie, że Mathysse nie był dużo gorszy od Garcii, bo w pierwszej twojej wypowiedzi zabrzmiało to tak, jakby go zdeklasował, a Lucas został obnażony jak Kołodziej z Lebiedievem Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości