Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Życzenia co do boksu na 2012 rok
26-12-2011, 12:10 AM
Post: #11
RE: Życzenia co do boksu na 2012 rok
1. BRAK OSZUSTW.
2. Lepszych, sprawniejszych, negocjacji między promotorami bokserów aby dochodziło do ważnych dla nas walk.
3. Bardziej wyszukanych przeciwników dla mistrzów świata zamiast mało znanych lub po prostu słabych pięściarzy.
4. Powrót do boksu Nikołaja Wałujewa oraz Andrzeja Gołoty
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-12-2011, 12:16 AM
Post: #12
RE: Życzenia co do boksu na 2012 rok
A po co powrót Andrzeja? On już swoje wyboksował. Niech wróci na pożegnalną walkę i zajmie się np. promowanie młodych pięściarzy, czy też trenowaniem.
Co do Wałujewa, to chyba tylko na walkę z Vitkiem, bo osobiście nie lubię go oglądać w ringu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-12-2011, 12:29 AM
Post: #13
RE: Życzenia co do boksu na 2012 rok
Napisałem bardzo ogólnie. Nie chcę aby mój ulubiony pięściarz Andrzej odszedł z boksu po porażce z Panem Tomaszem.
Chciałbym aby ostatnią walkę wygrał. Aby zszedł z ringu jako zwycięzca, wtedy byłbym bardzo szczęśliwy, nic nie musi mi udowadniać Pan Andrzej, jednak mimo wszystko to moje marzenie aby wyszedł na ring, znokautował i zakończył raz na zawsze karierę.
Co do Nikołaja to właśnie po to bym chciał aby wrócił, żeby zobaczyć jego walkę z Vitem, bardzo ciekawi mnie jak Vit radzi sobie z wielkoludami. TyleSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-12-2011, 12:32 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-12-2011 12:33 AM przez Elesshar.)
Post: #14
RE: Życzenia co do boksu na 2012 rok
Okej Smile Również chciałbym, by Andrzej zakończył karierę po zwycięstwie. Notabene szkoda, że ta cała "polska walka stulecia" się odbyła... Jestem fanem Endrju jak i Górala, a gdy wchodzili do ringu to aż się serce łamało Sad
BTW: Wg. mnie Gołota pokonał Ruiza 114-111.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-12-2011, 10:56 PM
Post: #15
RE: Życzenia co do boksu na 2012 rok
Jak chyba każdy -Mayweather-Pacquiao.Oprócz tego Haye-Vitek,Vitek-Solis, Donaire-Gamboa,Martinez-Chavez Jr,Bute-Ward,Alvarez-Chavez,Alvarez-Cotto
Walka Masternaka o pas.Walka Proksy o mistrza świata,a także jego walka w Polsce.Ustawienie w szeregu Hucka przez Powietkina.Mniej wałków niż w tym roku, albo chociaż aby nie było więcej.Nawrócenie się Sauerlanda i Aruma w szczególności.Organizowanie ciekawych gal w Polsce z dobrymi zawodnikami.Blokada na zawodników na tych galach z Węgier,Słowacji,Gruzji itp.Może w końcu walka Cygana o pas.Brak jakichkolwiek ringowych/klatkowych występów Najmana.Medal na Igrzyskach dla Polski, jeśli jakiś Polak czy Polka będą startować w ogóle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-12-2011, 03:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-12-2011 08:00 PM przez Maynard.)
Post: #16
RE: Życzenia co do boksu na 2012 rok
Witalij vs David Gay i jakaś walka z udziałem Jamesa Toney'a

Tego "gaya" mógłbyś sobie jednak darować.
Maynard
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-12-2011, 06:18 PM
Post: #17
RE: Życzenia co do boksu na 2012 rok
Kilka takich punktów. Kolejność losowa.
1. Floyd Mayweather vs. Manny Pacquiao
2. Andre Ward vs. Lucian Bute
3. Szansa dla Pawła Kołodzieja lub Mateusza Masternaka w walce o pas (WBO?)
4. Walka o mistrzostwo świata Grzegorza Proksy.
5. Uczciwe werdykty sędziowskie
6. Wielu ciekawych walk (oprócz wyżej wymienionych) na najwyższym poziomie

Adam/Addy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-12-2011, 12:44 PM
Post: #18
RE: Życzenia co do boksu na 2012 rok
1. Ktoś deklasuje Kliczków
2. Mayweather przekonująco pokonuje Pacquiao
3. Grzegorz Proksa zostaje mistrzem świata i zaczyna budować swoją legendę w boksie
4. Tomasz Adamek podejmuje wyzwania w 3-4 walkach w wadze ciężkiej, pokazując umiejętności i charakter, przeciwko prawdziwym i równorzędnym przeciwnikom. A wszystko to pod opieką innego trenera.
5. W PZB znajduje się ktoś, komu na sercu będą leżały problemy amatorskiego pięściarstwa w Polsce i kto zapoczątkuje zmiany, wreszcie umożliwiające poważne zajmowanie się boksem.
6. Masternak ma możliwość walki z prawdziwymi nazwiskami w boksie i potwierdza swoją wartość.
7. Wielka czystka w 12RKP, wszyscy dostają solidnych przeciwników - od Wawrzyka, po Cygana - i na tej podstawie możemy wreszcie realnie ocenić ich potencjał.
8. Więcej boksu w telewizji
9. Profesjonalny komentarz do gal - nie wierzę, że Polsce mamy ok. 5 osób "potrafiących" komentować boks. Nie wierzę też, że nie ma lepszych od nich.
Chciałbym komentarza emocjonującego, fachowego i dalekiego od stronniczości.

No ale to tylko pobożne życzenia...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-12-2011, 01:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2011 01:21 PM przez Kamil Wójcik.)
Post: #19
RE: Życzenia co do boksu na 2012 rok
1. Walka Pacquaio - Maywather
2. Zwycięstwa polskich pięściarzy na arenie międzynarodowej
3. Wykreowanie kilku bokserów z którymi można by wiązać nadzieje olimpijskie
4. Wzrost zainteresowania boksem amatorskim
5. Więcej sympatyków boksu, zarówno aktywnych jak i niedzielnych Smile
6. Lepsza jakość sędziowania
7. Działania promotorskie skupione bardziej na aspektach sportowych niż spekulacjach.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-12-2011, 01:56 PM
Post: #20
RE: Życzenia co do boksu na 2012 rok
Zapomniałem dodać, że chciałbym zobaczyć taką twarz Vitalija w tym roku --> VITALIJ
To nie tak, że go nie lubię, ale to jest bardzo męczące, że po walkach zawsze wychodzi z nieskazitelną twarzą
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości