Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wołodymyr Kliczko
08-02-2013, 10:49 AM
Post: #71
RE: Władymir Kliczko
Wybór Pianety na przeciwnika Władimira Kliczki (o ile się potwierdzi) to nobilitacja dla Alberta Sosnowskiego Big Grin

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2013, 11:59 AM
Post: #72
RE: Władymir Kliczko
Odnośnie walk Kliczków przypomniała mi się anegdota związana z moim znajomym mieszkającym w Niemczech:
- No, Kliczkę to ja widziałem. Nawet byłem na gali
Ja: I jak wrażenia?
- No super! Wielki stadion, pełno ludzi i te lasery jak wychodził. Coś wspaniałego, musiałbyś to zobaczyć.
Ja: A z kim wtedy Kliczko walczył?
- ... A wiesz nawet nie wiem. Podobno z jakimś Polakiem.
---
Ostatnie gale Kliczków to festyny. Uśmiercanie i tak już ledwie dyszącej HW. Zamiast dać kibicom dobrą walkę z kimś, kto tworzyłby jakiekolwiek zagrożenie i wyzwanie sportowe, to Kliczki wybierają sobie zawodników znikąd. Zero ambicji. Tak, czy siak kasa do kieszeni wleci, a ludzie przyjdą na galę dla show. Powoli era Kliczków zaczyna mnie męczyć.
Ps. Już wolałbym Oquendo od tego Pianety.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2013, 12:31 PM
Post: #73
Bug RE: Władymir Kliczko
(08-02-2013 11:59 AM)redd napisał(a):  Ps. Już wolałbym Oquendo od tego Pianety.
Are you loco?

Jak by tu nie patrzeć, to Pianeta jest lepszy pod kazdym chyba wzgledem. Oquendo to bum, który przegrywał z podstarzałym Mormeckiem i zupełnie starym McCallem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2013, 12:48 PM
Post: #74
RE: Władymir Kliczko
Pianeta to rywal klasy Wacha, czyli ma jakieś umiejętności ale nie wygrywał z czołówką i nadal nie jest sprawdzony żeby dostać taką walkę.

Niestety K2 wybiera ostatnio 3 ligę.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2013, 01:48 PM
Post: #75
RE: Władymir Kliczko
@redd
Możesz dać jakieś przykłady zawodników, którzy stanowiliby jakiekolwiek zagrożenie i wyzwanie sportowe, i którzy ZGODZILIBY SIĘ na walkę z Władimirem ? jeżeli chodzi o Wacha to chociaż stanowił on jakieś ''wyzwanie'' sportowe dla Władimira ze względu na gabaryty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2013, 02:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2013 02:24 PM przez redd.)
Post: #76
RE: Władymir Kliczko
Myślę, że Luis Ortiz nie odrzuciłby propozycji od Kliczki. Duży, zdolny i silny zawodik - faworytem by nie był, ale wcale nie jest powiedziane, aby Władimir miał z nim spacerek.
Z innych zawodników Pulew (twardy, dobry technicznie i silny psychiczne), Jennings, Fury (za odpowiednie pieniądze pewnie by wyszedł), Chisora (jeżeli jeszcze nie jest rozbity).

Rywale Władimira po Haye to kpina - Wybaczam mu Thompsona, bo to była obowiązkowa obrona, ale Mormeck i Wach? Jaki sens sportowy miały te walki? Jeden mały i stary, drugi duży, ale niewiele potrafiący. Wątpię, aby Kliczki próbowali zakontraktować kogokolwiek mającego jakiekolwiek szanse. Do nakręcania cyrku jest im to niepotrzebne. Wystarczy rywal, który sprawia pozory czegokolwiek i biznes się kręci.

Bracia nigdy nie mówią z kim chcieliby walczyć (poza Witalijem, który mówi o walce z Haye), dla nich to nic innego jak biznes.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2013, 02:34 PM
Post: #77
RE: Władymir Kliczko
Zalamka... swieczki mam w oczach ech...
Wolalbym juz rewanz z MormeckiemSad
Co oni to wyrabiają...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2013, 04:37 PM
Post: #78
RE: Władymir Kliczko
@Crumb
O jakiś świeczkach Ty mówisz?

Generalnie to nie mogę uwierzyć, że mówi się tylko o takich rywalach. Wszyscy to powtarzają, że byłoby to jeszcze do akceptacji gdyby Władimir był po jakiś wojnach ringowych a On tymczasem oklepał kilku ogórków i lezy do góry dupą. Jak potwierdzi się ten Oquendo, Pianeta czy inny bum to pierwszy raz nie obejrzę walki Włada. Choćbym się nudził. Taki bunt...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2013, 06:02 PM
Post: #79
RE: Władymir Kliczko
@Jerome
Nie wiesz co to znaczy, że ma świeczki w oczach? wtf?

@Crumb
Z tym rewanżem z Mormeckiem nie przesadzajmy Big Grin W ogóle spoko, nie sądzę aby Pianeta był tym ostatecznym przeciwnikiem. Do kwietnia jest jeszcze sporo czasu a K2 są jak baby w ciąży. Jeszcze nie jedno nazwisko usłyszymy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2013, 06:04 PM
Post: #80
RE: Władymir Kliczko
@AdamekFightPL
Gdybym wiedział to bym pytał? No pomyśl.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości