Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wołodymyr Kliczko
08-02-2013, 06:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2013 06:07 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #81
RE: Władymir Kliczko
Cudów się nie spodziewajcie. Pianeta czy Ortiz to najbardziej prawdopodobny rywal na tą chwilę. Nikt inny poza Povetkinem teraz nie wyjdzie do Władimira.

Cała reszta jak Price, Helenius, Fury, Wilder, Pulev są niegotowi póki K2 nie odejdą.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2013, 06:27 PM
Post: #82
RE: Władymir Kliczko
(08-02-2013 06:02 PM)AdamekFightPL napisał(a):  K2 są jak baby w ciąży.

[Obrazek: kikj.jpg]

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2013, 08:33 PM
Post: #83
RE: Władymir Kliczko
@Adammobp
Hahahahhahaaha
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2013, 08:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2013 08:42 PM przez Szakal.)
Post: #84
RE: Władymir Kliczko
@Adammobp
Haha, skąd Ty wytrzasnąłeś tą fotkę?! Padłem ;D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2013, 08:53 PM
Post: #85
RE: Władymir Kliczko
O mój Boże ! Pamiętam to ! RTL kiedyś puszczał takie filmiki z Kliczkami promujące zdrowy tryb życia, oto on:



[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2013, 05:04 PM
Post: #86
RE: Władymir Kliczko
@jerome
Przez kilkanascie lat swojego zycia nie slyszales nigry aby ktos mial swieczki w oczach? Hahahahha zabawnie dosycWink swieczki w oczach to inaczej łzy hehWink
Povetkin, helenius, chisora, fury - kazdy z tych zawodnikow jest o niebo lepszy od tyfh smiesznych rywali Kliczki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2013, 11:42 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2013 11:43 AM przez Adammobp.)
Post: #87
RE: Władymir Kliczko
[Obrazek: 231by.jpg]


Hehe, panowie, coś mi się popieprzyło, nie dojrzałem i jak zobaczyłem w pierwszej chwili tego newsa, to myślałem "Co?! Williams dla Kliczki". Już myślałem wpierw, że to jaki sen.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2013, 01:37 PM
Post: #88
RE: Władymir Kliczko
Coraz więcej mówi się o Bryancie Jenningsie jako potencjalnym rywalu Władimira. Oby to była prawda. Amerykanin nie ma wprawdzie nokautującego ciosu, ale przynajmniej by się nie skompromitował jak co po niektórzy.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2013, 02:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2013 02:42 PM przez Zioło-Pale-Niebywale.)
Post: #89
RE: Władymir Kliczko
Szkoda że o kim byśmy nie pomyśleli to jedyną niewiadomą jest czy dotrwa do końca walki.
Jak pisał @Tar-Ellendil,Władek musi się naprawdę nagimnastykować by znaleźć przyzwoitego rywala,a i to się najczęściej nie udaje.Nie wydaje mnie się by walki z Mormeckami były organizowane ze strachu przed jakimś rywalem.Price otwarcie mówił że jeszcze za wcześnie na takie wyzwanie,Fury w jednym tygodniu jest gotowy by w następnym stwierdzić że jeszcze nie.Helenius jest po kontuzji i nieco zardzewiał,po za tym to drugi Wach.Wilder...pierze jakieś wynalazki.Jedyny chętny tak naprawdę to Sasza,ale on akurat sam sobie jest winien że teraz K-2 z nim pogrywa.O Holyfieldach czy Oquendo nie wspominam,ale jeszcze się okaże że ktoś taki dostanie walkę,bo wybór jest naprawdę marny.

Jennings byłby oka,ale czy Duva go puści na "rzeź",toż to jednak "Amerykańska Nadzieja" i szkoda byłoby ją zabić w zarodku.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-02-2013, 04:49 PM
Post: #90
RE: Władymir Kliczko
Jeśli Jennings to walka tylko w stanach. To ma swój klimat nawet przed telewizorem.

Co ciekawe powrót Włada może się opóźnić ze względu na Kubrata Puleva, który wystawiony przez Adamka jest ponoć na szczycie listy Władimira.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości