Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mitchell vs Banks
02-11-2012, 06:31 PM
Post: #11
RE: Mitchell vs Banks
@PeterManfredo
Czekaj, czekaj... uważasz, że Mariusz ma większe szanse z Kliczko niż Banks z Mitchellem, dobrze zrozumiałem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 06:36 PM
Post: #12
RE: Mitchell vs Banks
Porównywalne ale Wach jako Polak wydaje się mieć szanse...serce idzie za nim choć wiadomo,że Wlad jest wielkim faworytem

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 06:41 PM
Post: #13
RE: Mitchell vs Banks
@PeterManfredo
Ale tak na chłopski rozum, porównaj sobie Wacha z Banksem, wbrew pozorom Banks ''na papierku'' nie jest słabszym bokserem od Wacha a i Mitchell to przecież nie Kliczko. Dlatego dziwi mnie Twoje zdanie na ten temat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 06:45 PM
Post: #14
RE: Mitchell vs Banks
Banks to cruiser(wcale nie wybitny),ciężko to porównywać bo i faworyci(Wlad,Mayhem) jak i Ci mniej faworyzowani(Wach,Banks) to zupełnie inni bokserzy

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 07:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2012 07:36 PM przez Jerome.)
Post: #15
RE: Mitchell vs Banks
Ktoś powiedział, że Wach ma takie same szanse jak Banks? (z Władimirem)
Cóż za głupota. Banks i Mariusz mają może podobne umiejętności ale Polak ma chociaż te warunki fizyczne. Mając je dochodzi ten aspekt psychiczny. Nie mam wątpliwości, że Mariusz bez obozu i Banks bez obozu stając do walki z Władem mieliby zupełnie inne nastawienie do walki właśnie ze względu na gabaryty.

Moim zdaniem jednak Banks ma większe szanse na pokonanie Mitchella niż Wach Włada. Jest to jednak bardzo mała różnica.

Nie zgadzam się też, że Mayhem ma słabą szczękę. Nie róbmy jaj, po takich seriach jak Witherspoona to nawet njawięksi kozacy mieliby miękkie nogi. Walka z Chazzem to słaby dowód.

Ciekawi mnie kondycja Mitchella. Do tej pory po kilku rundach ale na 120% dyszał. Dziwi mnie to bo podobno to były footballista. Chyba grzał ławę ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 07:43 PM
Post: #16
RE: Mitchell vs Banks
Jerome

Przecież widać po Mitchellu że nie trenuje zbyt ciężko, sylwetka troszkę otłuszczona, dla mnie to nie jest kandydat na MŚ.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 07:45 PM
Post: #17
RE: Mitchell vs Banks
W moim prywatnym rankingu amerykańskich ciężkich prospektów Mitchell jest na 4 miejscu za Wilderem, Jenningsem i Hamerem.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 07:49 PM
Post: #18
RE: Mitchell vs Banks
@Bandit
Ale w czym to przeszkadza żeby pokonać (moim zdaniem) słabego Banksa? Z Klitschkami nie daje mu szans jak wielu wielu innym.
Z tą sylwetką nie jest źle. Nie wygląda jak McBride. Jest duży, przypakowany ale nie odsączony jak Haye. Jest prawdziwym ciężkim. Nie widzę w jego sylwetce niczego złego.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 09:21 PM
Post: #19
RE: Mitchell vs Banks
Banks bardziej zajął się kliczką, nie wiem czy w ogóle trenuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-11-2012, 09:33 PM
Post: #20
RE: Mitchell vs Banks
@Jerome
Nikt nie porównał szans Wacha i Banksa z Kliczko Big Grin coś źle zrozumiałeś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości