Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marco Huck vs Firat Arslan
04-11-2012, 12:44 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2012 12:46 AM przez bartek.)
Post: #11
RE: Marco Huck vs Firat Arslan
Walka bardzo fajna do oglądania, ale werdykt "And the winner by Sauerland Decision...". Nie punktowałem, ale to wygląda na wałek porównywalny do Helenius- Chisora.

Bardzo fajny post na głównej:
"Autor komentarza: Niezapominajek
Data: 04-11-2012 00:42:58

Kutas pieprzony powinien zostać zabity żeby przegrać'"

Trochę w tym racji jest. Chyba jedyna droga do zabrania Huckowi pasa to KO Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-11-2012, 12:47 AM
Post: #12
RE: Marco Huck vs Firat Arslan
Moja karta to 120:108 Arslan. Nie ma żadnego punktu bazując na którym można by tą walkę dać Huckowi. Efektywne, czyste ciosy, defensywa, ring generalship, effective aggression, wszystko dla Arslana o milę! Co za wstyd.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-11-2012, 12:47 AM
Post: #13
RE: Marco Huck vs Firat Arslan
kolejna antypromocja dla boksu i kolejna na gali Sauerlanda. żenujący poziom walk poprzedzających, a walka wieczoru na oszukańczym werdykcie. o oszukaniu Pacquiao z Bradleyem wspomina się ciągle, a kolejna totalna żenada u Sauerlanda prawdopodobnie za tydzień zostanie prawie przez wszystkich zapomniana, a na kolejnej gali znowu będzie to samo i tak w kółko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-11-2012, 12:49 AM
Post: #14
RE: Marco Huck vs Firat Arslan
Zgadzam się z Mastrangelo. Co prawda dałem Huckowi 2 rundy, ale to wciąż daje 10 rund dla Arslana. Czyli wygraną Hucka przy odpowiednim sędziowaniuWink

Wielkie brawa dla Arslana za wspaniały pokaz ofensywnego boksu i szczelną obronę. Należał mu się ten pas. Oszukany w drugiej walce z rzędu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-11-2012, 12:52 AM
Post: #15
RE: Marco Huck vs Firat Arslan
Co się rzucało w oczy to znowu przeciętna kondycja Hucka. Masternak z tak dysponowanym Huckiem miałby szanse.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-11-2012, 12:56 AM
Post: #16
RE: Marco Huck vs Firat Arslan
Koleś z Boxingscene dał 116-112 dla Arslana. Redaktor Leszek Dudek z bokser.org zresztą też.

A Dan Rafael miał 116-113 dla Hucka. Ile wypił wcześniej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-11-2012, 12:56 AM
Post: #17
RE: Marco Huck vs Firat Arslan
A dzisiaj wieczorem przed tym niemieckim szajsem obejrzałem po raz kolejny Corrales - Castillo 1. Możecie sobie wyobrazić jak się oglądało ten kabaret u Sauerlanda po takiej rozgrzewce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-11-2012, 12:59 AM
Post: #18
RE: Marco Huck vs Firat Arslan
Walka Dirksa to też był niezły kabaret. Nie wiem, po co Sauerland inwestuje w takich zawodników. Gdyby to był mój pracownik, to po drugim już takim występie z rzędu po prostu rozwiązałbym z nim umowę...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-11-2012, 01:01 AM
Post: #19
RE: Marco Huck vs Firat Arslan
Dan Rafael generalnie lubi gadać głupoty, żeby było o nim głośno. "Nie ważne co mówią- ważne, że mówią". Chyba, że jest po prostu idiotą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-11-2012, 01:07 AM
Post: #20
RE: Marco Huck vs Firat Arslan
Dirks jest na trzecim miejscu w swojej wadze w rankingu WBO więc nie liczy się, że to totalne beztalencie, ale jest bliski walki o pas więc jego pracodawcy chętnie poczekają i przyjmą do portfeli co swoje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości