Forum - BOKSER.ORG
Marco Huck vs Firat Arslan - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Marco Huck vs Firat Arslan (/thread-722.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Marco Huck vs Firat Arslan - AdamekFightPL - 02-11-2012 02:27 PM

Już w sobotę kolejna walka mistrza świata WBO wagi CW Marco Hucka. Tym razem zmierzy się z weteranem ringów Firatem Arslanem, który w ostatnim występie zremisował z byłym mistrzem Europy Aleksandrem Aleksiejewem. Widzicie jakieś szanse Arslana w walce z nieprzewidywalnym Marco Huckiem? Jedno jest pewnie - jak zawsze gdy w ringu znajduje się Marco Huck - będą wielkie grzmoty!


RE: Marco Huck vs Firat Arslan - Bandit - 02-11-2012 02:30 PM

Grzmoty i cepy zapomniałeś dodać.

Jeśli Cunningham go zamroczył to Arslan może tym bardziej, chociaż niemiecką garde trudno przebić.


RE: Marco Huck vs Firat Arslan - Pakman - 02-11-2012 02:31 PM

Arslan jest już mocno past prime. Rremis w jego pojedynku z Rosjaninem wynikał bardziej z katastrofalnej postawy Aleksiejewa niż kapitalnej formy Firata. Obstawiam nokaut w wykonaniu Kapitana w mniej więcej połowie walki, a po niej ogłoszenie zakończenia kariery przez Arslana.


RE: Marco Huck vs Firat Arslan - Szakal - 02-11-2012 02:34 PM

Czy ja wiem czy będą grzmoty?
Arslan to solidny pięściarz, ale i pięściarz będący past prime. Może być całkiem groźny na początku, ale nie da sobie rady z Huckiem. Według mnie Marco znokautuje Firata pod koniec walki, innej opcji raczej nie przewiduję i tu nawet chyba nie ma się co rozpisywać. Ewentualne zwycięstwo Arslana byłoby dla mnie wielką niespodzianką.

@AdamekFightPL
Swoją drogą, to jesteś fanem Hucka? Miła odmiana po dziesiątkach hejterów "Kapitana" ;]


RE: Marco Huck vs Firat Arslan - AdamekFightPL - 02-11-2012 02:34 PM

@Bandit
Huck nie jest zbyt technicznie walczącym bokserem, ale zbyt wielu cepów w jego wykonaniu nie widziałem. Nie zmienia to faktu, że jest jednym z najbardziej emocjonujących bokserów w wadze CW i HW. Jego walki z Povetkinem i Afolabim rozwaliły system zwłaszcza 12 runda Afolabi-Huck II.
@Szakal
W pewnym sensie tak. Jestem fanem jego walk a nie jego samego. Rzadko kiedy zdarza się, że AdamekFightPL ogląda walki prawie na stojąco, Huck sprawia, że tak jest. Żaden inny bokser nie zapewnia mi takich emocji no może prawie żaden. Był taki jeden Del Boy, który wywoływał we mnie podobne emocje Smile


RE: Marco Huck vs Firat Arslan - Maynard - 02-11-2012 02:37 PM

Również bardzo lubię oglądać walki wieczoru z udziałem Hucka. Oczywiście, jeśli w drugim narożniku nie stoi jakiś przerażony Argentyńczyk.

Arslan akurat bardzo pasuje mu stylowo, także spodziewam się kumulacji na leciwym i nienajlepszym w obronie Albańczyku. Powinien paść/wycofać się w okolicach 8-9 rundy. Bardzo się zdziwię, jeśli Arslan dotrwa do końca.


RE: Marco Huck vs Firat Arslan - Pakman - 02-11-2012 02:39 PM

@Maynard

Arslan jest z pochodzenia Turkiem.


RE: Marco Huck vs Firat Arslan - Hugo - 02-11-2012 03:54 PM

Nietrudno odgadnąć wynik tego pojedynku. Arslan jako swarmer bardzo pasuje Huckowi stylem. Będzie krótka bójka w półdystansie, która zakończy się ko na Arslanie. Nie zdziwiłbym się, gdyby to nastąpiło już w 2-3 rundzie.


RE: Marco Huck vs Firat Arslan - bartek - 04-11-2012 12:41 AM

Ktoś punktował tę walkę? Ja nie punktowałem, ale 117-111 dla Hucka? Śmiech. Arslan był przecież celniejszy przez całą walkę. Momentami ośmieszał Hucka.


RE: Marco Huck vs Firat Arslan - Metzger - 04-11-2012 12:42 AM

Proponuję ogłosić ogólnoświatowy bojkot gal Sauerlanda.