Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
27-12-2012, 01:17 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-12-2012 01:33 AM przez Szakal.)
Post: #21
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
W tygodniu numer 5 planuję walkę Roy - Tarver I, o wykorzystanie której poprosił mnie @RoyJonesJr. W sumie to będzie jak mi się wydaje dobry wybór.
Półciężka chyba jest wystarczająco ciężka? ;]

I jeszcze jedna kwestia. Parę razy dostawałem PW z pytaniem na jakiej zasadzie wybieram walki na kolejne "tygodnie". Mimo, że na wszystkie te wiadomości odpisałem, to napiszę to także tutaj. Po prostu będę tworzył ankiety, w których to Wy będziecie wybierać która z walk ma zostać "bohaterem" danej edycji.
------
[EDIT] Swoją drogą, to istnieje tutaj opcja usunięcia TYLKO ankiety? Bo ja takowej nie widzę... Ewentualnie, czy mają taką władzę moderatorzy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2012, 09:01 AM
Post: #22
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Hahaa Szakal przesadziłeś trochę, co jeśli będzie 10 odpowiedzi i na każdą walkę po 1 głosie?

Michael Nunn to jego walkę bym punktował, kto go nie kojarzy niech obejrzy walkę z Kalambayem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2012, 09:30 AM
Post: #23
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Ja jestem za Whitaker-Chavez.Big Grin "Sweet Pea", to jeden z moich ulubionych piesciarzy ever.... wybitny defensor, wybitny champion... klasa! Widzialem go jako zwyciezce, zarowno z Oscarem, jak i Chavezem.

Oscara z Floydem bym oszczedzil, bo tu raczej wynik mogl byc jeden... zamiast tego, Mosley-De La Hoya 1 by moglo byc. Z kontrowersyjnych walk, ktore warto byloby wspolnie wypunktowac to:
-Vargas-Wright-jak dla mnie walek.
-Whiteker-De La Hoya-dosc kontrowersyjnie.
-Toney-Peter 1-spore kontrowersje.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2012, 02:38 PM
Post: #24
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
@CCConeser
Dlaczego przesadziłem? Wykorzystałem po prostu wszystkie chyba Wasze propozycje. Jeśli każdy zagłosowałby na inną walkę, to po prostu wybrałbym całkowicie losowo, i już ;]

@BMH
Dzięki za propozycje.
Co walki Mayweather - De La Hoya to również moim zdaniem werdykt mógł być tylko jeden, ale skoro parę osób chce na jej temat podyskutować, to ja nie widzę przeszkód żeby któryś z tygodni poświęcić temu właśnie pojedynkowi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2012, 09:18 AM
Post: #25
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Gdzieś na przyszłość proponowałbym też walkę Kena Nortona z Jimmy Youngiem.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2013, 07:01 PM
Post: #26
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Dobra, pora wrócić na forum i zająć się ligą.
Temat na kolejny tydzień powstanie w ciągu najbliższych kilkunastu minut, chciałem od razu przeprosić za opóźnienie, ale po prostu nie miałem czasu, żeby regularnie tutaj zaglądać. Mam nadzieję, że w przyszłości uda się czegoś takiego uniknąć ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 06:17 PM
Post: #27
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Jakiś (baaaaaardzo spory) czas temu pojawiła się propozycja wrzucenia walk Matthysse - Alexander albo Matthysse - Judah do ligi. Jednakże, jako że jest to liga "historyczna", a walki te są dość "świeże", więc zgodnie z zasadami załapać się nie mogą.
W związku z tym mam do Was pytanie. Co sądzicie o tym, aby powstała liga równoległa, poświęcona walkom współczesnym?

Mogłaby działać albo tak jak teraz liga historyczna (czyli wybory walk w ankietach, potem tworzenie przeze mnie konkretnych tematów, punktowanie przez 2 tygodnie, podsumowania etc.) albo na nieco innej zasadzie, mianowicie stworzony byłby temat zbiorczy dla walk aktualnych, w których po prostu każdy mógłby dodać swoją punktację ze "świeżych" walk, których werdykty uznał za kontrowersyjne, albo po prostu chciałby podzielić się swoją punktacją jakiejś walki.
Przyznam szczerze, że osobiście byłbym za tą drugą opcją w przypadku ligi dla aktualnych walk, ale wszystko zależy od Waszego zainteresowania taką formą zabawy.
Co o tym sądzicie? Liczę na opinie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 06:28 PM
Post: #28
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Moim zdaniem-nie wiem jak inni to widza- powinien byc jeden ogolny temat, do puntacji, i nie wazne, czy walki sa starsze, czy nowe... byloby wygodnie i przejrzyscie, a co najwazniejsze kazdy moglby punktowac taka walke, na jaka ma ochote.
Powiedzmy, ze punktuje sobie walke live... gdzie moglbym zalozyc temat, i podzielis sie punktacja? Sadze, ze takich osob ktore lubia punktowac walki na zywo jest wiecej, wiec mogloby to wypalic.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 06:30 PM
Post: #29
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
(26-03-2013 06:28 PM)BMH napisał(a):  Powiedzmy, ze punktuje sobie walke live... gdzie moglbym zalozyc temat, i podzielis sie punktacja? Sadze, ze takich osob ktore lubia punktowac walki na zywo jest wiecej, wiec mogloby to wypalic.
Gdyby zastosować drugi pomysł z mojego posta, to wtedy istniałby temat o nazwie np. "Liga Punktacji Walk - WALKI AKTUALNE", gdzie każdy mógłby wrzucić swoją kartę z każdej dosłownie walki. Takie coś byłoby bardzo wygodne, no i przydatne, bo na forum chyba czegoś takiego trochę brakuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 07:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2013 07:12 PM przez Maverick.)
Post: #30
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Jeśli tematy poprzednich tygodni trochę powiszą to się zmobilizuję do punktowania poprzednich tygodni w okresie poświątecznym Smile Ogólnie bym proponował po jakimś czasie np po 3 miesiącach powracać do starych tematów i jeszcze raz je podsumować, jeśli doszły nowe karty co by ludzi mobilizować do punktowania też starszych tygodni. No i fakt, że mało punktacji innych użytkowników demobilizowało mnie. Zwłaszcza ciekaw byłem punktacji Mastrangelo, z którym nieraz się nie zgadzałem Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości