Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
28-03-2013, 11:38 PM
Post: #41
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Jednak mimo wszystko, chyba latwiej/wygodniej komus przyjdzie dopisac dowolnie wybrana przez siebie walke-jezeli sobie z nudow wypunktuje-, niz tak jak bylo... Walujev-Holyfield... i chetnych brak.Wink Ja na bank raz, dwa razy na tydzien cos wypunktuje, a jakies duze walki na zywo, to obowiazkowo.
Jeszcze co do samego punktowania, to jak widac nie kazdy lubi, i nie ma co zmuszac... wierze jednak, ze to waskie grono sie powiekszy z czasem, zwlaszcza jak dojda nowi userzy.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2013, 09:42 AM
Post: #42
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Dla mnie zmiany na plusik.Przyznam że sam dopiero dwie karty dodałem,ale to z przyczyn już podawanych prze zemnie.Nico-Holy faktycznie nie jest dobrym wyborem(dla mnie),po pierwsze walka dość nudna,po drugie dla mnie Holy wygrał to bardzo wyraźnie.
No i fajnie że nie zamykamy się tylko na walki historyczne.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2013, 04:19 PM
Post: #43
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Widzę, że pojawiło się kilka głosów popierających zmianę, więc jest dobrze.
Jeżeli dobrze pójdzie, to jeszcze dzisiaj wieczorem wszystko zorganizuję, bo raczej nie będzie to wymagało zbyt dużego nakładu pracy.

Mam tylko nadzieję, że po zmianach wszystko będzie działało nieco aktywniej niż teraz ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2016, 07:27 PM
Post: #44
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Tak patrząc na zastój w temacie punktacji walk, pomyślałem czy przypadkiem nie reaktywować tej zabawy?
Kilka podstawowych zasad:
- Na wypunktowanie wybranej walki można by było wybrać okres 2-3 tygodni, potem można jechać z następną.
- Wybór walk do kolejki: proponowany system - system rotacyjny oparty na bazie walk wytypowanych przez użytkowników. Już wyjaśniam:
Powiedzmy, że w pierwszej kolejce to ja wskazuję jaki pojedynek ma być oglądany. W drugiej robi to inny user i tak w kółko. Można wybrać taki system i darować sobie "demokratyczne wybory". Ostatecznie, każdy z chętnych do zabawy będzie miał okazję, by "jego walka" została obejrzana i wypunktowana przez innych.
- Jeśli chodzi o kryteria wyboru walki, to optowałbym za systemem "walka ma minimum 5 lat, miała swój ciężar gatunkowy". Bez problemu można podawać pojedynki, które już pojawiły się w temacie dotyczącym punktacji, ale np. leżą odłogiem.

Zachęcam do udziału w zabawie, liczę na kilka zgłoszeń Wink Oczywiście, wszelkie sugestie dotyczące organizacji są mile widziane.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-11-2016, 07:46 PM
Post: #45
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
No ja bym ogólnie chętnie coś wypunktował Wink W zasady nie wnikam, ale sam pomysł mocno popieram.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2016, 09:22 AM
Post: #46
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Redd, to rzuć jakąś walką, tylko oby nie za nudną i punktujmy!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2016, 09:34 AM
Post: #47
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Ja bym proponowal Leonard-Hearns 2

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2016, 09:54 AM
Post: #48
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Takie walki w których był kontrowersyjny werdykt dajcie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2016, 10:19 AM
Post: #49
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Ja tam jestem sceptycznie nastawiony, dziesiątki walk w temacie ktore można wypunktować bez żadnego nakazu, a teraz lud miałby się rzucić na coś konkretnie wskazanego? Wink

Hearns - Leonard 2 chyba jest w dziale, werdykt kontrowersyjny więc myślę, że można by zacząć od tego Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2016, 03:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2016 03:21 PM przez Wietnam.)
Post: #50
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Broner - Ponce de Leon proponuje na pierwszy odstrzał.Według mnie Broner tamtej walki
nie wygrał, będzie trzeba ją sobie teraz powtórzyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości