Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamil Łaszczyk
12-12-2014, 04:52 PM
Post: #31
RE: Kamil Łaszczyk
Rywal Łaszczyka zatrzymany. Zastąpić ma go słabiutki Antonio Horvatic. Powiem tyle. Liczyłem, że po walce z Diazem na ESPN jakoś lepiej ta kariera się ułoży. Ma jeszcze czas, ale Global Boxing/Tymex to poziom niewiele wyższy niż Najman i Snarski. Łaszczyk nie może się kisić z takimi promotorami. Nie mam nic do tych promotorów, ale nie te możliwości finansowe jak na takiego zawodnika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 07:42 PM
Post: #32
RE: Kamil Łaszczyk
Kompletnie nie rozumiem prowadzenia Kamila. Katastrofa po prostu...........marnować taki talent na walki z bumami? Po co?!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 08:29 PM
Post: #33
Bug RE: Kamil Łaszczyk
(12-12-2014 07:42 PM)Martin napisał(a):  marnować taki talent na walki z bumami?
Taki talent? Czy aby nie przesadzamy z tym talentem? W swoim czasie media na siłę okrzyknęły wielkim talentem Masternaka, co mu na dobre nie wyszło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 08:34 PM
Post: #34
RE: Kamil Łaszczyk
Wg mnie Łaszczyk to utalentowany, młody zawodnik, który (przy dobrym prowadzeniu!) ma przed sobą ciekawą przyszłość.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2015, 08:17 PM
Post: #35
RE: Kamil Łaszczyk
Łaszczyk zaboksuje 26 marca na gali ESPN na Florydzie, której główną atrakcją będzie walka Lawson-Prescott. Rywalem Polaka będzie journeyman z Meksyku Jorge Pazos.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 12:31 AM
Post: #36
RE: Kamil Łaszczyk
Z Łaszczyka zrobił się kolejny pierdolony bumobijca.Kolejny "talent" który wypierdoli się na pierwszej poważnej walce.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 01:02 AM
Post: #37
RE: Kamil Łaszczyk
Fajnie, że ESPN, szkoda, że kolejny bum. Cofa nam się Łukasz, po Diazie wyglądało wszystko kolorowo, a teraz... Lipa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 01:13 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2015 01:13 AM przez KrychuTMT.)
Post: #38
RE: Kamil Łaszczyk
Walka na ESPN2 to chyba nie jest nic specjalnego, ale w tym przypadku to stacja adekwatna do poziomu boksera.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 01:16 AM
Post: #39
RE: Kamil Łaszczyk
I tak EPSN 2 lepsze od Orange Sport Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2015, 04:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2015 04:26 PM przez Wietnam.)
Post: #40
RE: Kamil Łaszczyk
Druga runda/Łaszczyk vs. Ariza, kiedy to Szczurek był dwa razy liczony po prawych Arizy.

https://m.youtube.com/watch?v=JkTk-GaAJA...e=youtu.be
a tutaj runda ostatnia
https://m.youtube.com/watch?feature=yout...0VzZ6LccI0
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości