Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamil Łaszczyk
06-04-2012, 09:57 PM
Post: #11
RE: Kamil Łaszczyk
Kamil w ostatniej walce wypadł średnio, jednak należy napisać, że rywal, wbrew rekordowi, zaprezentował naprawdę przyzwoity, solidny boks.
Łaszczyk trochę się namęczył, łatwo nie było... ale to dobrze. Zebrał niezbędne doświadczenie, którego nie zdobyłby na jednorundowych morderstwach na bumach.
Jeszcze trochę za bardzo napala się na ko, ale z czasem pewnie zacznie boksować bardziej zachowawczo. Jednak podoba mi się ciąg na przeciwnika Łaszczyka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2013, 08:40 PM
Post: #12
RE: Kamil Łaszczyk
Łaszczyk prezentuje się ostatnio bardzo dobrze. Zaimponował mi pojedynkiem z Cieślakiem, może początek nie był do końca udany, ale w kolejnych odsłonach zauważalne było u Kamila słuchanie się rad "Wilka". Walka zdecydowanie na plus.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2013, 05:05 PM
Post: #13
RE: Kamil Łaszczyk
Były pretendent do tytułu mś WBO w wadze super koguciej Kanadyjczyk Olivier Lontchi ma być rywalem Kamila Łaszczyka na gali Babilon Promotions w Ostródzie.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2013, 02:45 PM
Post: #14
RE: Kamil Łaszczyk
Szczurek jest już 3 w rankingu WBO w wadze piórkowej.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-01-2014, 09:01 AM
Post: #15
RE: Kamil Łaszczyk
Następnym rywalem Kamila Łaszczyka będzie Daniel Diaz z Nicaraguy.. Rywal podobnej klasy co Isaeu, ale jednak świeższy, większy i w ogóle cholernie niebezpieczny. W ostatniej walce łatwo (wbrew oficjalnemu, niejednogłośnemu rezultatowi) rozprawił się z byłym rywalem Rigo, promowanym przez Top Rank Marroquinem.
Mam złe przeczucia co do tej walki, ale nie mogę się doczekać. Odbędzie się na gali ESPN2, więc świetna okazja, żeby się pokazać.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 11:08 AM
Post: #16
RE: Kamil Łaszczyk
@Mastrangelo
Ty się znasz na tych niższych kategoriach wagowych, czy ten Diaz to nie będzie zbyt mocny dla Kamila? Chodzi mi o to żeby nie zakończyło się to tak jak w przypadku Mastera z Drozdem...
Łaszczyk ma ogromny talent, mam nadzieję, że sobie poradzi, ale mam złe przeczucia skoro Ty je masz...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 01:22 PM
Post: #17
RE: Kamil Łaszczyk
Diaz to jeden z najmocniejszych journeymanów w tej kategorii, jak na ten etap kariery rywal naprawdę dużej klasy i ryzyko jest, ale jednak kalkulowane. Daniel dużo lepiej radził Sobie ze stacjonarnym Marroquinem, niż z rywalem podobnej klasy, ale stylowo podobnym bardziej do Łaszczyka, czyli ruchliwym na nogach bokserem - Belmontesem. Styl "Szczurka" na pewno nie będzie dla niego idealny.
Jeśli walka potrwa pełen dystans, myślę że na punkty Łaszczyk powinien to wygrać, ale będzie też niebezpieczeństwo nokautu jeśli jego szczęka nie zda egzaminu, bo od kogoś takiego jak Nikaraguańczyk Kamil jeszcze nie oberwał.
W każdym bądź razie, powinna być dobra walka Wink

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2014, 10:23 AM
Post: #18
RE: Kamil Łaszczyk
Właśnie obejrzałem walkę Kamila z Diazem. Polak zaprezentował się bardzo fajnie, choć trochę też zebrał na twarz. Generalnie zasłużone zwycięstwo i super sprawa, to może być przełomowy moment w jego karierze, oby starannie był teraz prowadzony.
Patryk Szymański też uporał się ze swoim rywalem także oby tak dalej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2014, 01:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2014 01:40 PM przez Krzych.)
Post: #19
RE: Kamil Łaszczyk
Całkiem dobrze wyglądał. Trzeba tylko popracować nad obroną bo jak na razie z każdej walki wychodzi rozbity albo z rozcięciem a tak za długo jechać się nie da. Ale ogólnie bardzo dobry występ. Diaz to nie byle kto.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2014, 03:10 PM
Post: #20
RE: Kamil Łaszczyk
Walk z dzisiejszej nocy jeszcze nie widzialem, ale nadrobie. Cieszy natomiast wygrana Laszczyka. Przed ta walka troche blizej sie przyjrzalem Polakowi, i musze przyznac, ze chlopak sobie swietnie radzi. Wiecej napisze, jak juz nadrobie zaleglosci.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości