Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamil Łaszczyk
09-04-2016, 06:44 PM
Post: #61
RE: Kamil Łaszczyk
Ktoś widział walkę? Chyba nie wypadł zachwycająco skoro z tym superbumem z Węgier wygrał jedynie na punkty. Pewien byłem KO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2016, 10:39 AM
Post: #62
RE: Kamil Łaszczyk
Ja widziałem, ale za komentarz niech posłużą słowa mojego kuzyna, który boks ogląda od święta "ale ten Łaszczyk nie ma ciosu" Tongue

Łaszczyk obijał, obijał ale przeciwnika nie zdołał. Niby go tam tłumaczyli komentatorzy, że przerwa długa, że przyda się więcej rund, no ale ogólnie jego ciosy rzadko kiedy zrobiły jakiekolwiek wrażenie na rywalu.


Bardziej zaciekawiła mnie informacja o tym, że było blisko zakontraktowania walki Russel vs Łaszczyk o pas mistrzowski, ale przyblokowała to telewizja.
Chyba za wcześnie dla Kamila na takich rywali, nie sądzicie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2016, 10:59 PM
Post: #63
RE: Kamil Łaszczyk
Łaszczyk boksuje "od wielkiego dzwonu" w 6-rundowych przecierkach z bumami i można było zapomnieć, że taki bokser w ogóle istnieje. A tymczasem w rankingu federacji WBO awansował na 2 (słownie:drugie) miejsce. Może to jest dobra metoda na awans w rankingach? Po prostu nie boksować. Bo jak bokser boksuje, to może przegrać i obsunąć się w rankingu. Ciekawe, czy dostrzegą też Jonaka i Kołodzieja?

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2016, 12:26 AM
Post: #64
RE: Kamil Łaszczyk
A według boxreca 89 i to jest chyba sprawiedliwsze. Wink

A w WBO w piórkowej jest wakat na pas? To może Kamil zaraz dostanie szansę? Ale by była jazda! Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2016, 10:36 AM
Post: #65
RE: Kamil Łaszczyk
Łaszczyk stoczy łatwą walkę na gali Głowacki-Usyk i pod koniec grudnia zaboksuje w Japonii z jednym z Japończyków. Rywalem może być Satoshi Hosono (32-2-1, 21 KO) bądź Hiroshige Osawa (30-3-4, 19 KO).
jak wygra to będzie oficjalnym pretendentem do pasa WBO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2016, 10:03 AM
Post: #66
RE: Kamil Łaszczyk
Eliminator do WBO piórkowej może się odbyć w Polsce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2016, 10:55 AM
Post: #67
RE: Kamil Łaszczyk
Łaszczyk miał boksować w Japonii z Osawą w eliminatorze WBO. Nie boksował, a Osawa dostał title shota bez żadnego eliminatora i 5 listopada zmierzy się o pas z Valdezem. Tak samo będzie z tym eliminatorem w Polsce. Pic na wodę.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2017, 10:40 AM
Post: #68
RE: Kamil Łaszczyk
Co dalej z Kamilem?
Ostatnią walkę stoczył w październiku i cisza...Orientuje się ktoś z Was czy ma jakąś kontuzję ew. czym spowodowana jest tak długa przerwa w startach. Bo jakoś nie słyszałem by zakontraktowano mu jakiś pojedynek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2017, 10:50 AM
Post: #69
RE: Kamil Łaszczyk
Miał kontuzję, ale w zeszłym miesiącu wrócił do treningów. Łaszczyk został wyznaczony do walki o EBU-EU ze słabym Finem Tuomo Eronenem, z którym już walczył w 2014 roku wygrywając do wiwatu. Jak do walki dojdzie to pewnie będą nudy, ale mając EBU-EU jest się już bardzo blisko walki o główny tytuł mistrza Europy, więc może warto?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2017, 11:02 AM
Post: #70
RE: Kamil Łaszczyk
Na pewno taka droga jest lepsza od bezczynnego oczekiwania na cud w postaci title shota do jednego ze światowych pasów mistrzowskich.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości