Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Cunningham II
23-10-2012, 08:39 PM
Post: #61
RE: Adamek vs Cunningham II
A mi się podoba,że nie dał się namówić na powrót do boksu

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-10-2012, 08:42 PM
Post: #62
RE: Adamek vs Cunningham II
@PeterManfredo
Popieram. Można mówić, że uciekł przed Vitalijem ale tak naprawdę udowodnił już wcześniej swoją wartość a ten kto zna okoliczności walki z Klitschko wie skąd taka a nie inna postawa Liona.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-10-2012, 10:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2012 10:52 PM przez PeterManfredo.)
Post: #63
RE: Adamek vs Cunningham II
Zdjęcia z 1 konferencji:
[Obrazek: Adamek-Cunningham-Bokser.org-Rafal-Pisarczyk-01.JPG]
[Obrazek: Adamek-Cunningham-Bokser.org-Rafal-Pisarczyk-14.JPG]
[Obrazek: Adamek-Cunningham-Bokser.org-Rafal-Pisarczyk-19.JPG]
Tomek spuchnięty,ciekawe jak na wadze

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-10-2012, 07:41 AM
Post: #64
Bug RE: Adamek vs Cunningham II
Widać, że Adamek nie głoduje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-10-2012, 08:41 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2012 08:42 AM przez PeterManfredo.)
Post: #65
RE: Adamek vs Cunningham II
Nazeem Richardson szokujeWink :
"Adamek to duży i solidny pięściarz, trzeba sobie z nim poradzić, żeby otrzymać szansę walki o prestiżowe tytuły. Walka z Adamkiem to nie żart, Adamek może nawet wygrać z braćmi Kliczko. To dla Steve'a bardzo duże wyzwanie, ale zrobimy wszystko, aby sobie z nim poradzić"

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-10-2012, 12:05 PM
Post: #66
RE: Adamek vs Cunningham II
@Metzger

haha rzeczywiście Adamek wygląda jak pączuś, mocno to kontrastuje z Twoją fotom w sygnaturze, na której wygląda jak Chrystus zdjęty z krzyża

Ahh cieszę się z tej walki, bo przynajmniej mamy pewność że Cunn da z siebie wszystko, a z Solisem nigdy nic nie wiadomo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-10-2012, 01:50 PM
Post: #67
RE: Adamek vs Cunningham II
Zauważyłem, że wagę Adamka można łatwo określać po rysach jego twarzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-10-2012, 04:07 PM
Post: #68
RE: Adamek vs Cunningham II
@up
Faktycznie, widać to, że Tomek waży swoje. Nie ma tu oczywiście mowy o nadwadze ale łatwo poznać czy Tomek jest w formie czy nie. Kolejny już raz główny sponsor Adamka daje dupy z ciuchami. Nie jest źle ale Tomek powinien bardziej zwracać na to uwagę. Ciekawe czy w róż by się dał wcisnąć Tongue

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-10-2012, 05:51 PM
Post: #69
RE: Adamek vs Cunningham II
Zastanawialiście się może dlaczego Adamek od walki z Arreolą przestał na ważeniu nosić wisiorek z krzyżykiem? sprawdzałem kilka jest ostatnich ważeń m.i.n Arreola,Gołota,Gunn,Banks. Dziwne jest to, że od tego czasu kiedy nie nosił na szyi krzyżyka jego walki toczyły się różnie. Bomba z Grantem, dechy z Walkerem, kompletna bezradność w walce z Witalijem, kiepska walka z Chambersem... wiem, wiem zapewne zaraz odezwą się jacyś ateiści, ale jest to ciekawe zwłaszcza, że Adamek zawsze mówi o swojej wielkiej wierze. Czyżby USA zmieniło go aż tak, że wypiera się Boga?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-10-2012, 06:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2012 06:04 PM przez Jerome.)
Post: #70
RE: Adamek vs Cunningham II
@AdamekFightPL
W obliczu naszej ostatniej prywatnej dyskusji pomyślisz może sobie, że wyciągam ją tu.
Nie, ale...

[Obrazek: facepalmh.gif]

co to za stek bzdur? Krzyżyk na szyi ma być wyrocznią walki? Tak jestem ateistą i zaraz mi to pewnie wygarniesz ale co to ma do rzeczy? Szanuję wyznania innych dopóki się z tym nie obnoszą. Nie róbmy z tego forum miejsca dyskusji religijnych, błagam.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości