Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko - boks po ukraińsku
13-10-2012, 04:38 PM
Post: #1
Kliczko - boks po ukraińsku
W najbliższą środę (17 października) na kanale TVP1 o godzinie 22:35 zostanie wyemitowany film dokumentalny Kliczko - boks po ukraińsku .

Opis filmu

Cytat:28 października na Ukrainie odbędą się kolejne wybory do parlamentu. W szranki staną partie Wiktora Janukowycza i Julii Tymoszenko oraz rosnąca w siłę partia Witalija Kliczki, genialnego boksera, wielokrotnego mistrza w wadze ciężkiej. 41-letni Kliczko głosi hasło ucywilizowania Ukrainy. Jego marzeniem jest państwo bez korupcji, bez więźniów politycznych, bez dyktatu oligarchów i bez powszechnej biedy. Według ekspertów Kliczko może być alternatywą dla skłóconych polityków.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2012, 07:22 PM
Post: #2
RE: Kliczko - boks po ukraińsku
Nie ma szans na pokonanie partii WJ czy JT

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2012, 11:01 PM
Post: #3
RE: Kliczko - boks po ukraińsku
(13-10-2012 07:22 PM)PeterManfredo napisał(a):  Nie ma szans na pokonanie partii WJ czy JT
No i bardzo dobrze ;] "Piona Haye Tongue"

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2012, 04:23 PM
Post: #4
RE: Kliczko - boks po ukraińsku
Na Ukrainie panują dokładnie te same zasady co u nas. Życzę Witalijowi sukcesów w polityce na miarę tych sportowych, ale dopóki będzie przyzwolenie społeczne na Ukrainie na korupcję i kolesiostwo dopóty kraj ten będzie w takim a nie innym stanie. Krajem rządzi nie Janukowycz, a dwójka miliarderów: Ołeksandr Jarosławski i Rinat Achmetow. Ludzie, którzy dorobili się dzięki znajomościom. Chyba nikt nie wierzy w to, że w niecałe 20 lat po upadku komunizmu można uczciwie dorobić się takiej fortuny. Widać, że Witek jest spoza tego układu, ale potrzebuje miejsca w telewizji, a na to się nie zanosi.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2012, 04:25 PM
Post: #5
RE: Kliczko - boks po ukraińsku
Kliczko ma mniej więcej takie same szanse jak Boniek w wyborach na prezesa PZPN-NIKŁE

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2013, 08:19 PM
Post: #6
RE: Kliczko - boks po ukraińsku
A film chętnie obejrzę Smile Nie wiem czemu, ale darzę Kliczke dużą sympatią Smile Jeśli chodzi o Ukrainę i wybory to raczej Kliczko szans takowych nie ma Big Grin Myśląc, że zmieni świat troche chyba przecenia swoje możliwości hih
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2013, 12:55 PM
Post: #7
RE: Kliczko - boks po ukraińsku
Pewnie tak, ale jakie to ma znaczenie. Bowie mimo że głupszy ograłby Kliczkę do jednej bramki...A w boksie chyba o to chodzi. Poza tym duża część Kliczków jakich znamy to czysty PR, w rzeczywistości wiemy o nich niewiele, gdyby boksowali w USA to jestem pewien że na inteligentów by się nie kreowali bo tam tego nie kupują.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2013, 04:30 PM
Post: #8
RE: Kliczko - boks po ukraińsku
Ja to Wam powiem, że takie gadanie, że ten by Kliczkę zlał, tamten by go zlał, ten by go połamał, a ten by go połamał i zgwałcił, mnie dobija. Nie jestem fanem Ukraińców, ale mają skubańcy umiejętności, których nie ma nikt w HW. Są to wielcy mistrzowie. Mają przewagę warunków fizycznych. To jest prawo HW. Dura Lex Sed Lex.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2015, 10:55 AM
Post: #9
RE: Kliczko - boks po ukraińsku
Wiecie może gdzie można obejrzeć ten dokument obecnie? Najlepiej za darmo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2015, 05:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2015 05:07 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #10
RE: Kliczko - boks po ukraińsku
Znalazłem na youtube taki 24 minutowy. Nie wiem czy to ten, czy jakaś skrócona wersja:




EDIT: Sprawdziłem. Faktycznie trwa tylko nieco ponad 24 minuty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości